یک لنز ماکرو توسط عکاس بلیط به تیراندازی های عجیب و غریب تصاویر بدون ترک حیاط خلوت خود را — و یا شاید حتی اتاق نشیمن خود را. محیط زیست نگاه کردهاید برای سال می تواند احساس کاملا متفاوت جهان را به سادگی و با نزدیک شدن به ریزترین موضوعات.

در حالی که عکاسی ماکرو حمل پتانسیل بزرگ, تیراندازی کوچک دارای چندین چالش است. عکاسی ماکرو نیاز به خاص دنده و از آنجا که از راه یک لنز دستیابی به تمرکز بر گرفتن به شدت متمرکز ماکرو تصویر است که اغلب یک مبارزه برای مبتدیان. در اینجا بهترین شیوه برای عکسبرداری ماکرو عکس.

چه شما نیاز دارید برای عکاسی ماکرو?

دوربین

در حالی که یک DSLR یا بدون آینه به شما بهترین کیفیت, ماکرو عکس ها را می توان اسیر در اکثر دوربین های دیجیتال — حتی گوشی های. این حسگر بزرگتر از یک لنز قابل تعویض دوربین می تواند جذب نور بیشتر و در نتیجه تولید تصویر با کیفیت بهتر اما فیزیک لنز دوربین به این معنی است که کوچکتر از یک سنسور ساده تر از آن است که در واقع نزدیک به یک موضوع. به همین دلیل نقطه و ساقه دوربین های دیجیتال اغلب نزدیک حداقل فوکوس فاصله کمتر از یک استاندارد DSLR لنز.

هیلاری K. Grigonis/Digital Trends

برخی از نقطه و ساقه دوربین های دیجیتال مانند Olympus TG-6, می توانید از نزدیک از اشیاء کوچک به عنوان برف بدون تکیه بر روی هر نوع ماکرو و لوازم جانبی. برای گرفتن یک شات ماکرو در یک نقطه و ساقه دوربین نگاه برای یک ماکرو فوکوس اتوماتیک حالت به طور معمول تعیین شده توسط گل نماد است. نه هر نقطه و ساقه دوربین ماکرو گزینه و اگر شما برای خرید یک دوربین جدید شما می خواهید به دنبال حداقل فاصله فوکوس مشخصات. برای مثال TG-6 میکروسکوپی حالت ماکرو است که با تمرکز از 0.4 اینچ از مقابل لنز.

اگر شما با استفاده از یک تلفن, شما فقط نیاز به یک add-on لنز ماکرو به منظور نزدیک — مگر اینکه گوشی خود را در حال حاضر دارای یک ساخته شده است در. گوشی های هوشمند عکاسی ماکرو کمی محدود تر است. به دلیل ماهیت چگونگی اضافه کردن-در ماکرو لنز کار پیش نمایش را نگاه مانند یک تاری اگر شما در فاصله مناسب از موضوع. آن را ممکن است برخی از عمل به نگه داشتن گوشی در فقط-فاصله مناسب برای دریافت تیز میکنه.

یک لنز ماکرو

اگر شما در حال عکاسی با یک دوربین بدون آینه یا DSLR بهترین دنده را به تصرف خود نزدیک است یک لنز ماکرو. درست لنز ماکرو حداقل 1:1 تولید مثل نسبت — به این معنی که هنگامی که لنز پروژه یک تصویر از سوژه بر روی سنسور دوربین آن در 1:1 مقياس. یک تصویر از یک پنی را تا همان منطقه بر روی سنسور دوربین به عنوان اگر شما به صدای تلپ که پنی سمت راست بر روی سنسور خود را. برخی از بودجه “ماکرو” لنزهای تنها 1:2 است که به اندازه کافی خوب برای چیزهایی مانند گل و یا شدید پرتره از نزدیک اما ممکن است به اندازه کافی برای افراد کوچکتر مانند طلا و جواهر.

توجه داشته باشید که بسیاری از لنزهای ماکرو باید یک محدوده فکوس سوئیچ است که اجازه می دهد تا شما حد, خوب, محدوده فکوس. توسط کشویی سوئیچ به نزدیک-تمرکز-تنها موقعیت (که خواهد شد تعیین شده توسط یک فاصله اندازه گیری مانند 0.2-0.5 متر) شما به طور بالقوه می تواند سرعت فوکوس اتوماتیک عملکرد با گفتن این لنز به چشم پوشی از بقیه از محدوده آن است. هنگامی که تیراندازی افراد در یک مخلوط از فاصله شما می خواهید به ترک این لنز بر روی طیف کامل خود را.

هیلاری K. Grigonis/Digital Trends

ماکرو لنزهای گران می شود بنابراین وجود چند لوازم جانبی است که می تواند انطباق با یک لنز موجود به شلیک نزدیک تر است. این راه حل تمایل به کاهش کیفیت تصویر خود را ممکن است کمی نرمتر از زمانی که اسیر با واقعی لنز ماکرو برای مثال. فرمت لوله مناسب بین بدنه دوربین و لنز به پایین که حداقل فاصله فوکوس (در هزینه از راه دور تمرکز). نزدیک فیلتر کار در یک روش مشابه اما ضمیمه مقابل لنز خود را و به سادگی به عنوان یک ذره بین.

شما همچنین می توانید دستیابی به یک ماکرو اثر توسط “freelensing” که به معنی به سادگی با نگه داشتن لنز در مقابل دوربین خود را. دورتر از دوربین شما حرکت لنز نزدیک از آن خواهد شد قادر به تمرکز است. این نیاز به یک دستی لنز است که اجازه می دهد تا به شما جسمی تنظیم دیافراگم و معرفی یک میزبان از مشکلات بالقوه از نشت نور, اما اگر شما می خواهید خلاق ماکرو, اثر, سرگرم کننده, عکاسی, هک را امتحان کنید.

لوازم جانبی اختیاری

نزدیک شدن به یک موضوع باعث کاهش عمق میدان که به معنی عکاسی ماکرو اغلب نیاز به یک دیافراگم کوچک برای افزایش عمق میدان به اندازه کافی برای نگه داشتن کل موضوع در تمرکز (بیشتر در مورد این زیر). این به نوبه خود باعث می شود تصویر تیره تر بنابراین سرعت شاتر آهسته مورد نیاز است را جبران کند. که سرعت شاتر می توانید آن را دشوار است به نگه داشتن دوربین با دست و بدون تاری تصویر پس ماکرو عکاسان معمولا با استفاده از سه پایه برای اطمینان از تیز میکنه. هنگامی که با استفاده از یک سه پایه و یک کنترل از راه دور انتشار نیز می تواند مفید باشد که حتی دست زدن به دکمه شاتر در دوربین ممکن است معرفی تاری. اکثر دوربین های مدرن می توانید این کار را با یک برنامه رایگان بیش از بلوتوث یا Wi-Fi.

هیلاری K. Grigonis/Digital Trends

اما سرعت شاتر آهسته حتی با یک سه پایه نمی خواهد کار به مسدود کردن موضوع حرکت است. اگر شما در حال تلاش برای عکس چیزی که نیست هنوز کاملا از یک حشره به یک گل در نسیم شما نیاز به یک راه حل متفاوت است. یکی دیگر از راه برای جبران یک دیافراگم کوچک است که با استفاده از یک فلش اما سنتی فلش نمی خواهد کار برای نزدیک به دلیل آن در واقع می تواند به بازیگران سایه از لنز خود را بر روی موضوع خود را. برای روشن کردن یک ماکرو شات شما نیاز به یک لنز نصب شده روی فلش حلقه و یا کوچک کردن دوربین نور (Lume Cube پانل Mini گزینه خوبی است). حلقه چشمک زن طراحی شده به طور خاص برای عکاسی ماکرو اما به طور معمول گران است.

تنظیمات دوربین برای عکاسی ماکرو

قرار گرفتن در معرض

نگرانی اصلی با عکاسی ماکرو عمق میدان طوری تنظیم برای تنظیم دیافراگم. اگر شما به عکاسی ماکرو می توان آن را کمی ذهن ترا درهم میشکنند چقدر متفاوت عمق میدان است که نسبت به هر نوع دیگری از عکاسی است. برای مثال اگر شما شلیک پرتره شما احتمالا باید برخی از ایده ای در مورد که مقادیر دیافراگم عملکرد یک عمق میدان کم احتمالا در محدوده f/1.4 و f/4 بسته دوربین و لنز خود را.

اما عکاسی ماکرو? شما می توانید فشار f/11 تا f/16 یا حتی f/22 و هنوز هم عمق میدان است که بیش از حد کم عمق است.

F-stop شما نیاز متفاوت خواهد بود شدید بسته به این موضوع است. گرفتن سطح صاف از یک پنی نمی خواهد نیاز تقریبا به همان اندازه عمق میدان به عنوان سه بعدی منحنی سطح یک سنجاقک چشم. یک قاعده سرانگشتی مناسب این است که برای شروع در اطراف وسط محدوده شاید f/8 و کار شما راه را به بالا یا پایین از وجود دارد به عنوان مورد نیاز است.

خود دوربین فرمت نیز مهم است. کوچکتر سنسور به طور طبیعی باید عمق میدان بیشتر که ممکن است عکاسی ماکرو کمی ساده تر در یک چهار سوم میکرو دوربین از یک قاب ،

هنگامی که شما باید دیافراگم قفل شده است و شما به سادگی نیاز به جبران با سرعت شاتر یا ISO. شما می توانید اجازه دهید دوربین انجام این کار به طور خودکار با استفاده از حالت اولویت دیافراگم و یا شما می توانید آن را به صورت دستی اگر شما راحت انجام این کار است. در هر صورت به خاطر داشته باشید توصیه های بالا را به صورت یک سه پایه به عنوان یک شاتر آهسته تر معرفی خواهد شد لرزش دوربین. همچنین توجه داشته باشید که مانند عمق میدان لرزش دوربین بیشتر با تلفظ عکاسی ماکرو از ژانرهای دیگر است. نزدیک تر شما را به خود موضوع قابل توجه در هر تاری خواهد بود.

تمرکز

فوکوس اتوماتیک را می توان روی حیله و تزویر برای عکاسی ماکرو و برخی از دوربین های دیجیتال و برخی از افراد کار می کنند بهتر از دیگران است. برای بهترین نتایج استفاده از تک نقطه فوکوس اتوماتیک بنابراین شما می توانید بگویید این دوربین دقیقا همان جایی که به تمرکز. در دوربین های بدون آینه یا dslr ها در نمایش زنده شما حتی ممکن است قادر به کنترل اندازه که نقطه تمرکز. برای بیشتر دقت تنظیم آن را به عنوان کوچک که ممکن است. (خود مشورت کتابچه راهنمای دوربین برای جزئیات نحوه انجام این کار بر روی دوربین خود را).

اگر شما با استفاده از یک سه پایه و یک هنوز موضوع فوکوس دستی است که احتمالا بهترین راه برای رفتن به عنوان شما می توانید زمان را به مطمئن شوید که آن را کامل است. به فوکوس دستی آسان تر شما می توانید با استفاده از تمرکز کمک امکانات در دوربین خود را مانند اوج یا بزرگنمایی. با افراد گاهی اوقات می تواند آسان تر به حرکت به سادگی به این موضوع نزدیک تر یا دورتر از دوربین به شماره گیری در تمرکز کامل.

اگر شما نمی توانید تمرکز و عمق میدان نیاز شما را در یک تصویر واحد از آن زمان به سعی کنید تمرکز انباشته. این یک تکنیک ویرایش به همان اندازه به عنوان یک تیراندازی فرایند است که ادغام چندین عکس گرفته شده در کمی متفاوت با تمرکز فواصل مصنوعی افزایش عمق میدان فراتر از آنچه ممکن است در دوربین. شما قطعا می خواهید یک سه پایه برای این. تمرکز انباشته تکنیک های پیشرفته است بنابراین مراجعه به ما آموزش کامل برای مقابله با این روند است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im