ندای وظیفه: عملیات سیاه و سفید جنگ سرد: همه چیز به دانستن در مورد این سال راه اندازی

به عنوان تابستان می رسد گزارش های در حال چرخش در مورد جدید بازی ندای وظیفه که انتخاب کنید تا جایی که جنگ های

توسط DOSTEMANSALAM در 4 تیر 1399

به عنوان تابستان می رسد گزارش های در حال چرخش در مورد جدید بازی ندای وظیفه که انتخاب کنید تا جایی که جنگ های مدرن به سمت چپ خاموش. این بازی که به نام ندای وظیفه: عملیات سیاه و سفید جنگ سردمی تواند ارسال بازیکنان به مبارزه برای جهان تسلط بین ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی. تنها در این زمان آن خواهید بود طراحی و توسعه توسط Treyarch یکی دیگر از اکتیویژن بلیزارد توسعه ،

هر دو Treyarch و اکتیویژن بلیزارد در حال نگه داشتن برنامه برای آینده Call of Duty شرکت کننده نزدیک به جلیقه اما متوقف نشده شایعات از جوانه و اکتیویژن از رها کردن برخی از نکات در اینجا وجود دارد و به جرقه علاقه به بازی.

در ادامه به صورت خلاصه ما از همه چیز ما فکر می کنم ما در مورد ندای وظیفه: عملیات سیاه و سفید جنگ سرد. و مطمئن شوید برای بررسی اغلب برای به روز رسانی به عنوان جزئیات جدید پدیدار شود.

Call of Duty: Black ops نام

بازی حتی تایید شده است و در عین حال اجازه دهید به تنهایی آن نام اما که متوقف نشده آسیاب شایعه از گردونه خارج گزارش در مورد احتمالی آن عنوان شده است.

شماره سریال کشف شد در Sony PlayStation Store که با اشاره به ID تگ به نام "COD2020INTALPHA1." برچسب همان پیشنهاد بازی بود موسوم به "قرمز" داخلی.

که اخبار را دنبال کرد و ادعا می کند از بسیار مورد احترام Call of Duty leaker Okami که گفت در توییتر که این بازی خواهد بود رسما شناخته شده به عنوان "ندای وظیفه: عملیات سیاه و سفید جنگ سرد.

یکی دیگر چیز عالی: اکتیویژن در ابتدا برنامه ریزی شده به تیم توسعه پتک هنر و صنعت در این سال بازی اما بجای آن با Treyarch در برخی از نقطه در چرخه توسعه پس از پتک مواجه مشکلات تولید با توجه به Gamesradar.

یک جنگ سرد تمرکز

این یکی به نظر نمی رسد بیش از حد کشش داده و نام خود را, اما در این سال بازی باید تمرکز بر جنگ سرد تم ها با توجه به چند گزارش.

که ساخته شده بود کاملا روشن در تصویری که به بیرون درز به توییتر ق و یوتیوب در ماه ژوئن که به نظر می رسید به نمایش گذاشتن اوایل ساخت بازی. این کلیپ کوتاه که نشان داد جنگ سرد دوران عناصر بود که در نهایت به پایین گرفته شده است پس از اکتیویژن در زمینه کپی رایت ادعا می کند.

چندین گزارش های دیگر باید گفت که این بازی خواهد شد در انواع مختلف از جنگ سرد در نقاط از جمله اتحاد جماهیر شوروی و ویتنام و کره جنوبی. آن گزارش شده است در چندین رسانه است که داستان را لگد کردن در 1950s.

سرنخ ها در Call of Duty Warzone

جالب است که برخی از بهترین شواهد برای چه انتظار می رود در این سال بازی آمده است از اکتیویژن خود را.

در یک ممکن است به روز رسانی ندای وظیفه Warzoneاین شرکت اضافه شده و انواع مختلفی از جنگ سرد دوران امکانات از جمله پناهگاه با پنهان (اما به ظاهر بی اثر) سلاح های هسته ای یک ساعت شمارش معکوس و اواسط قرن جنگ ، برخی از بازیکنان حتی گزارش شده است که هنگامی که آنها پاسخ به تماس ها در پناهگاه های آنها گوش مردم صحبت کردن در روسیه است.

اطلاعات معدن که نگاه را از طریق این کد برای پیدا کردن هر چیز دیگری Activision و Infinity Ward ممکن است پنهان را نیز کشف منابع برای جاسوسی هواپیماهای مورد استفاده در طول جنگ سرد ،

یک کراوات در جنگ های مدرن و دیگر فرانچایز

در مصاحبه با GamerGen در مه, Infinity Ward, روایت مدیر Taylor Kurosaki گفت که Call of Duty Warzone را پس از سال 2020 و خواهد بود که "یکی ثابت" در سراسر ندای وظیفه منتشر شده است.

"Warzone خواهد بود throughline که متصل مختلف زیر فرانچایز ندای وظیفه" Kurosaki گفت.

که نظر همه اما تایید شایعاتی که بازیکنان در این بازی قادر خواهد بود تا بازیکنان از دیگر Call of Duty عناوین داخل Warzone. به عبارت دیگر بازیکنان که نمی خرید عملیات سیاه و سفید جنگ سرد اما جنگ های مدرن هنوز هم قادر خواهد بود به ملاقات در میدان جنگ از طریق Warzone.

نقشه های جدید

ما شنیده ام بیش از حد در مورد برنامه ریزی نقشه های جدید بازی Call of Duty شرکت کننده اما برخی از توییتر scuttlebutt پیشنهاد کرده است که از نقشه های مختلف از جمله جنگل نشست و Nuketown خواهد شد قابل پخش است. دوباره ما هیچ تایید این خبر اما Nuketown شده است در دسترس قبلی Black Ops عناوین به طوری که به نظر می رسد برای ایجاد حس.

هنگامی که آن را راه اندازی ؟

یکی از عمده سوالات در اطراف بعدی Call of Duty عنوان مراکز در زمانی که آن را راه اندازی خواهد کرد.

تاریخ می تواند راهنمای ما به حدی است. پس از همه, هر دو سیاه و سفید Ops 4 و Modern Warfare ضربه قفسه های فروشگاه در اواسط ماه اکتبر. برای سال قبل از آن اما اکتیویژن نگه داشته و به طور سالانه در ماه نوامبر اهنگ.

در حالی که آن را قطعا معقول و منطقی به باور ما یکی دیگر از اکتبر راه اندازی این سال که مشخص نیست چگونه coronavirus همه گیر ممکن است نهفته توسعه در این سال بازی. Coronavirus ممکن است فشار پشت انتشار آن است.

برای پاسخ به پرسش های بزرگ

وجود دارد هنوز هم پرسش های اطراف این سال را به عنوان که نیست بحث شده است. برای مثال ما می توانیم انتظار یک تک بازیکن مبارزات انتخاباتی ؟ سال گذشته جنگ های مدرن کمپین فوق العاده بود و یکی از آن رئیس فروش امتیاز. اما Call of Duty: Black Ops 4 بدنام در حال غرق تک بازیکن مبارزات انتخاباتی.

چه Black Ops 4 , آیا, اما, بود, حالت زامبی — چیزی است که هر دو را جذب و تبدیل به دور از برخی از بازیکنان. ما هنوز نمی دانیم اگر حالت زامبی در حال آمدن است اما این بخشی از Black Ops DNA.

در نهایت ما نمی دانیم که چه در صورت وجود تفاوت ما می توانیم در یک پلی استیشن 5/ایکس باکس سری X نسخه از این بازی. آن ناشناخته که آیا ما می خواهید یک کپی دقیق برای هر دو در حال حاضر و کنسول های نسل بعد و یا اگر ما برخی از پیشرفت های بیشتر قادر به سخت افزار.

مثل همیشه تنها اکتیویژن (و Treyarch) می داند برای مطمئن شوید. و تا کنون شرکت نکرده گفت: خیلی.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب