بادی دریایی است که در آستانه تبدیل شدن به ارزان, انگلستان خواهد پرداخت و مردم را به استفاده از آن

این Burbo بانک باد farmoff سواحل لیورپول, انگلستان.عکس: کریستوفر فورلانگ (گتی ایماژ)صنعت سوخت فسیلی و متحدان آ

توسط DOSTEMANSALAM در 6 مرداد 1399
The Burbo Bank wind farmoff the coast of Liverpool, England.
این Burbo بانک باد farmoff سواحل لیورپول, انگلستان.
عکس: کریستوفر فورلانگ (گتی ایماژ)

صنعت سوخت فسیلی و متحدان آن عشق که می گوید انرژی های تجدید پذیر افزایش قبوض آب و برق. اما در انگلستان تحقیقات جدید نشان می دهد که در آینده مزارع بادی دریایی می تواند در واقع صورتحساب بیشتر مقرون به صرفه است.

تبلیغات

در کوتاه مدت قبلی پروژه های انرژی تجدیدپذیر را افزایش صورتحساب چرا که آنها ساخته شده است با یارانه های دولتی. اما یک مطالعه منتشر شده در طبیعت انرژی در روز دوشنبه نشان داد که کشور آخرین تایید بادی دریایی پروژه ساخته خواهد شد بنابراین ارزان که آنها در واقع قادر به پرداخت پول به دولت انگلستان. که پول را به سمت کاهش انرژی خانگی صورتحساب.

"یارانه های انرژی استفاده می شود تا به فشار لوایح انرژی اما در عرض چند سال ارزان انرژی های تجدید پذیر را ببینید آنها را پایین آورده و برای اولین بار" Malte Jansen دستیار پژوهش در مرکز سیاست محیط زیست در امپریال کالج لندن در بیانیه ای گفت. "این شگفت آور است توسعه است."

تبلیغات

محققان به بررسی انرژی های تجدید پذیر در بازار در پنج کشور اروپایی است. به طور خاص به آنها نگاه دولت مزایده از مزارع بادی دریایی بین فوریه 2015 و سپتامبر 2019.

در این مزایده بادی دریایی توسعه دهندگان نام قیمت که در آن آنها را به فروش انرژی تولید آنها به دولت است. اگر توسعه را پیشنهاد بالاتر از برق عمده فروشی قیمت در انگلستان در بازار انرژی هنگامی که این پروژه به بهره برداری این شرکت دریافت یارانه برای رسیدن به یک قیمت رقابتی. اگر پیشنهاد پایین تر است این شرکت پرداخت خواهد شد و دولت تفاوت قیمت که مقامات و سپس با استفاده از برای کمک مالی به خانواده و کسب و کار قبوض برق—یک فرایند شناخته شده به عنوان عامل با "منفی یارانه ها است."

در سپتامبر سال 2019 در یکی از این مزایده بادی دریایی توسعه دهندگان در بریتانیا ادعا کرد که آنها می تواند تولید انرژی در , رکورد قیمت پایین از 47 دلار در هر مگاوات ساعت است. محققان ساخته شده پیش بینی از آنچه فروشی قیمت انرژی خواهد بود در انگلستان یافت می شود که در اطراف 2024 که قیمت های دریایی انرژی باد تولید اجازه خواهد داد که مزارع بادی به کار با منفی یارانه ها برای اولین بار در جهان است.

تبلیغات

در سال های اخیر بادی دریایی توسعه دهندگان را ساخته اند عظیم پیشرفت های تکنولوژیکی از جمله در حال توسعه بیشتر کارآمد و توربین های بزرگتر است که می تواند با مهار انرژی بیشتر است. این تحقیقات نشان می دهد که اروپا یک رهبر در بادی دریاییساخته شده است که این ممکن است با سرمایه گذاری در فلات قاره وزش تحقیق و توسعه است. انگلستان همواره در خط مقدم و در منزل خود به جهان, بزرگترین مزرعه بادی دریایی که آمد آنلاین فقط در سال گذشته و اولین شناور مزرعه باد که رفت به بهره برداری در سال 2017.

ایالات متحده می تواند در یادگیری یک یا دو چیز از اروپا و به خصوص پس از آن به نظر می رسد دریایی وزش بازار انعطاف پذیر به اقتصادی خرید اینترنتی از covid-19 بیماری همه گیر. در حالی که اروپایی مزارع بادی دریایی همچنان به گسترش دامداری سرعت ایالات متحده در حال حاضر فقط یک نسبتا کوچک مزرعه در عملیات. این پتانسیل وجود دارد هر چند با به اندازه کافی بکر انرژی به قدرت کل کشور. سرمایه گذاری در فن آوری در حال حاضر می تواند یک ایده خوب برای این سیاره و برای مصرف کنندگان جیب.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب