امارات متحده عربی با موفقیت راه اندازی آن امید کاوشگر در یک ماموریت به مریخ

KYODO Kyodo / ایسنا امارات متحده عربی مریخ را محدود امیدوارم که ماموریت با موفقیت راه اندازی

توسط DOSTEMANSALAM در 30 تیر 1399
An H-2A rocket carrying the Hope Probe, developed by the Mohammed Bin Rashid Space Centre (MBRSC) in the United Arab Emirates (UAE) for the Mars explore, rises into the air after blasting off from the launching pad at Tanegashima Space Center on the southwestern island of Tanegashima, Japan, in this photo taken by Kyodo July 20, 2020. Mandatory credit Kyodo/via REUTERS ATTENTION EDITORS - THIS IMAGE WAS PROVIDED BY A THIRD PARTY. MANDATORY CREDIT. JAPAN OUT. NO COMMERCIAL OR EDITORIAL SALES IN JAPAN. THIS IMAGE WAS PROCESSED BY REUTERS TO ENHANCE QUALITY, AN UNPROCESSED VERSION HAS BEEN PROVIDED SEPARATELY
KYODO Kyodo / ایسنا

امارات متحده عربی مریخ را محدود امیدوارم که ماموریت با موفقیت راه اندازی شد از ژاپن Tanegashima مرکز فضایی سرنشین یک میتسوبیشی H-2A موشک. حدود یک ساعت پس از پرتاب این امید پروب جدا از این موشک دارای شور و شعف کف از کنترل و مهندسین در امارات متحده عربی آژانس فضایی. این طراحی شده است برای پرش شروع ملت, علوم بخش و علائم جهان عرب را در اولین ماموریت به مریخ است. "این است که در آینده از امارات متحده عربی گفت:" علم منجر شود و وزیر پیشرفته علوم سارا Al امیری.

امید پروب است که انتظار می رود برای رسیدن به مریخ در مدار در مارس سال 2021 طول سالگرد 50 از درهم وحدت. آن را نمی خواهد زمین در این سیاره خواهد شد اما به جای مدار آن را برای کل یک سال مریخی یا 687 روز است. هدف از 200 میلیون دلار را به یک تصویر دقیق تر از آب و پویایی در سیاره سرخ جلوتر از آینده سرنشین دار به مریخ ماموریت.

این کاوشگر مجهز به اشعه ماورای بنفش و مادون قرمز طیف همراه با یک دوربین حساس به نوری و نور ماوراء بنفش. از آن خواهد شد قرار داده شده در یک مدار استوایی است که اجازه می دهد تا آن را به رعایت چگونه شرایط در پایین جو در طول زمان تغییر. "آن را پوشش می دهد تمام مناطق مریخ در محلی بار در مریخ و این که درک جامع است که پر در شکاف تغییرات در طول زمان از طریق فصول مختلف مریخ در طول کل سال" آل امیری گفت.

امارات متحده عربی ماموریت فقط برای اولین بار از سه مریخ ماموریت برنامه ریزی شده برای راه اندازی این ماه در حالی که در زمین است به خصوص نزدیک به مریخ است. بعد چین Tianwen-1 ماموریت به جای یک کاوشگر و 530 پوند مریخ نورد بر روی این سیاره است. طراحی شده برای بررسی سیاره سرخ را به زمین شناسی آن را مجهز به شش دستگاه از جمله یک ایستگاه میدان مغناطیسی ردیاب و رادار نافذ زمین. که ماموریت برنامه ریزی شده است به راه اندازی در جولای 23rd.

سپس در ژوئیه 30, آمریکا و اروپا راه اندازی خواهد شد مریخ در 2020 ماموریت کامل با 2,315 پوند Perseverence رور. این طراحی شده است به لمس کردن بر روی مریخ در ماه فوریه سال 2021 و جمع آوری چندین نمونه از سایت های امیدوار کننده. کسانی که جمع آوری خواهد شد در 2026 توسط ناسا نمونه بازیابی کاوشگر (SRL) ماموریت آورده و توسط یک موشک به نام مریخ صعود خودرو.

در این مقاله: امارات متحده عربی امید کاوشگر مریخ, فضا, Spaceflight امید ماموریت مریخ, میتسوبیشی,, H-2A H-IIA, اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب