چگونه به جفت AirPods یا AirPods Pro با آی فون خود را و چگونه به استفاده از آنها

خود را AirPods هستند براق, جدید, و شارژ کامل: در حال حاضر چگونه شما شروع به استفاده از آنها ؟ راهنمای کامل م

توسط DOSTEMANSALAM در 8 مرداد 1399

خود را AirPods هستند براق, جدید, و شارژ کامل: در حال حاضر چگونه شما شروع به استفاده از آنها ؟ راهنمای کامل ما را در جفت شدن AirPods یا AirPods Pro با آی فون خود را دقیقا آنچه شما نیاز دارید برای شروع و استاد این هوشمند از earbuds در اوایل. در اینجا چه باید بکنید.

مرحله 1: آماده سازی برای راه اندازی

یک زن و شوهر از مراحل قبل از اینکه شما شروع خواهد شد جفت شدن فرایند بسیار ساده تر است. ابتدا سر را به آی فون خود را به تنظیمات و مطمئن شوید که تمام موجود به روز رسانی نصب شده اند. از دست رفته به روز رسانی می تواند باعث مشکلات با جفت شدن روند.

دوم مطمئن شوید که شما در حال وارد iCloud در آی فون خود را با رفتن به تنظیمات وانتخاب نام خود در بالای صفحه و انتخاب iCloud. اگر شما در حال امضا با iCloud و سپس خود را AirPods خواهد شد به صورت خودکار زوج با همه دیگر دستگاه های خود را در ID اپل, بنابراین شما فقط نیاز به انجام این کار یک بار.

مرحله 2: شروع به جفت شدن

مطمئن شوید که شما AirPods در مورد آنها. باز کردن قفل آی فون خود را بنابراین شما می توانید صفحه نمایش خود را باز AirPod مورد نزدیکی تلفن خود را به آغاز خواهد شد. آی فون خود را شناسایی خواهد شد یک جفت جدید از AirPods و از آنها بخواهید اگر شما می خواهید برای شروع به جفت شدن. را انتخاب کنید اتصال به آغاز خواهد شد.

مرحله 3: لازم را جفت گیری

جفت معمولا یک فرآیند سریع اما گاهی اوقات شما نیاز به انتخاب چند گزینه های بیشتر در راه اندازی. اگر شما در حال حاضر راه اندازی خود را "هی سیری" دستورات صوتی پس از آن اپل از شما می خواهد به راه اندازی سیری به طوری که خود را AirPods می توانید با استفاده از دستیار صوتی. برای جدیدتر AirPods اپل نیز خواهد شد درخواست اگر شما می خواهید برای فعال کردن سیری به عنوان خوانده شده خود را در آی فون پیام های متنی به طور خودکار.

اگر شما AirPods نرم افزار راه اندازی خواهد شد کمی طولانی تر به دلیل آن خواهد شد بحث در مورد ویژگی های اضافی. آن را نیز ممکن است نشان می دهد در حال اجرا از طریق گوش و نکته تست مناسب برای اتصالات.

هنگامی که به پایان رسید دوباره بررسی کنید تا مطمئن شوید که شما AirPods باید نام مورد نظر. شما می توانید این نام را تغییر دهید در هر زمان با رفتن به تنظیمات > بلوتوثرا انتخاب کنید و آبی "من" بعد از متصل AirPods.

گام 4: تست خود را AirPods

هنگامی که خود را AirPods زوج هستند شما می توانید آنها را از مورد و محل آنها را در گوش خود را. خود را AirPods باید اجازه پایین بوق به شما اجازه می دانم که آنها را متصل به خود را در نزدیکی آیفون و آماده به کار. سعی کنید با کشیدن یک آهنگ و یا ویدئو بر روی آی فون خود را و چگونه آنها را صدا.

با وجود اینکه مینیمالیستی AirPods انجام یک تعداد در هیئت مدیره گزینه های کنترل است که شما باید شروع به تمرین. شروع با دو بار ضربه زدن روی یک AirPod: این باید شروع به بازی یک آهنگ و یا جست و خیز رو به جلو هنگامی که یک آهنگ در حال حاضر بازی (اگر آن را فعال سیری به طور پیش فرض به جای نگران نباشید ما به شما نشان می دهد چگونه به تغییر این زیر). دریافت استفاده می شود به این دو بار ضربه زدن روی ویژگی و چگونگی آغاز آن است.

AirPods Pro یک مجموعه ای متفاوت از کنترل شما باید یاد بگیرند با این حال. هر earbud دارای یک سنسور نیرو در بنیادی نشان داده شده توسط کوچک و دندانه دار است. تمرین احساس Pro بنیادی برای پیدا کردن جایی که این دندانه است و زمانی که شما آماده هستند آن را فشار دهید یک بار برای شروع بازی صوتی. آن را دوباره فشار دهید و شما باید قادر به توقف مطالب خود را.

اما بیشتر وجود دارد. با فشار دادن AirPods Pro سنسور جست و خیز رو به جلو به آهنگ بعدی در حالی که سه گانه-فشار دادن آن را به جست و خیز به آهنگ. در نهایت سعی کنید با فشار دادن و پایین نگه داشتن به طور خلاصه در نیروی سنسور که سوئیچ بین فعال لغو سر و صدا شفافیت حالت (که اجازه می دهد تا صداهای خارجی فیلتر در) و در حالت خاموش. این ممکن است کمی مورد استفاده قرار گرفتن به طوری که این مهم به تمرین حرکات زمانی که برای اولین بار خود را با استفاده از AirPods Pro.

گام 5: سعی کنید از دستورات Siri

اپل

خود را AirPods همچنین شامل یک میکروفون است که می تواند ثبت نام هنگامی که شما می گویند "هی سیری" اجازه می دهد تا شما را به سیری انواع دستورات صوتی برای کنترل پخش.

سعی کنید این در حال حاضر خود را با AirPods در کرد و گفت: "هی سیری نوبه خود حجم." این پایین باید حجم خود را چند شکاف های شما را بدون نیاز به لمس گوشی خود را در تمام. سیری همچنین می توانید افزایش حجم و انجام انواع دیگر دستورات مفید. شما ممکن است بخواهید سعی کنید چیزهایی مانند:

  • "Hey, Siri, مکث موسیقی است."
  • "Hey, Siri, جست و خیز به آهنگ بعدی."
  • "هی سیری بازی مورد علاقه های شما لیست پخش." (شما همچنین می توانید سعی کنید نامگذاری یک لیست پخش خاص.)
  • "هی سیری, باتری چگونه است در AirPods?"

سیری همچنین می توانید پاسخ به عمومی تر دستورات است که مربوط به پخش و حتی ارائه جهت از نقشه های اپل اگر شما در یک تنه زدن ، اگر شما فقط یک AirPod در آن را به طور خودکار تبدیل به یکی که گوش برای سیری دستورات به طوری که آنها هنوز هم کار خواهد کرد.

استثنا برای این قانون است اگر شما یک جفت از نسل اول AirPods که نمی توان با یک "Hey Siri" فرمان صوتی. این است که با دوبار ضربه زدن می شود حتی بیشتر مفید, بنابراین اجازه دهید به بیش از گزینه های سفارشی سازی.

مرحله 6: سفارشی خود را دو شیپور خاموشی و یا فشار دهید و نگه دارید

خود را AirPods نیز مفید گزینه های سفارشی سازی بنابراین شما می توانید تغییر دهید و کنترل بر نحوه استفاده از آنها.

اول و نسل دوم AirPods

اول و نسل دوم AirPods شما می توانید دو بار ضربه بزنید گزینه. شروع به سر به تنظیمات بر روی آی فون خود را و رفتن به بلوتوث. نگاه خود را AirPods در بلوتوث تنظیم و مطمئن شوید که آنها متصل هستند — اگر آنها متصل نیست و پاپ خود را باز AirPod مورد را انتخاب کنید و خود را AirPods در بخش بلوتوث برای اتصال. در حال حاضر مطبوعات آبی "من" آیکون برای رفتن به AirPod تنظیمات.

در حال حاضر برای این بخش است که می گوید: دو بار ضربه بزنید در Airpod. شما گزینه های برای هر دو سمت راست و چپ AirPods و چه زمان به طور پیش فرض کنترل است. را انتخاب کنید و یا راست و یا سمت چپ شما خواهد بود قادر به تغییر این به هر یک از چندین دستورات مختلف از جمله Next Track, Play/Pauseو آهنگ قبلی. تنظیم هر یک earbud بر اساس آنچه شما ترجیح می دهید.

AirPods Pro

Customize AirPods Pro

شما همچنین می توانید سفارشی کردن AirPods Pro اما فقط فشار دهید و نگه دارید و گزینه. دنبال همان دستورالعمل با رفتن به خود را AirPods تنظیمات بلوتوث, اما این بار به دنبال بخش است که می گوید فشار دهید و نگه دارید AirPods. شما دوباره باید گزینه های برای هر دو سمت چپ و راست از earbuds, از جمله توانایی برای تغییر یک earbud به یک دستی سیری فعال سازی. تنظیم به عنوان مورد نیاز است.

شما در حال حاضر آماده برای استفاده خود را AirPods در دنیای واقعی! از آن لذت ببرید و به یاد داشته باشید که اگر شما از دست دادن یک AirPod اپل پیدا کنید من برنامه می تواند کمک به شما در پیدا کردن آن دوباره — اما تنها زمانی که آن را به عمر باتری!

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب