چگونه به بازی های ویدئویی

وجود دارد بسیاری است که می رود به ساخت یک بازی ویدئویی. هر بازی ترکیبی از چند هنری رسانه از موسیقی به هنر

توسط DOSTEMANSALAM در 19 اردیبهشت 1399

وجود دارد بسیاری است که می رود به ساخت یک بازی ویدئویی. هر بازی ترکیبی از چند هنری رسانه از موسیقی به هنر انیمیشن — برنامه نویسی است که حتی یک فرم هنری را در راه خود را. همه این اشکال هنر عضویت در یک بازی موتور و در این راهنمای ما قصد داریم به شما نشان می دهد مورد علاقه ما هستند.

این که آیا شما یک دانشجوی رشته هنر با برخی از شخصیت جالب مفاهیم یا چاشنی برنامه نویس با انبوه سیستم های دانش وجود دارد یک ابزار برای شما می باشد. در زیر ما هفت از بهترین ابزار برای ساخت بازی های ویدئویی و همچنین چند راهنمایی برای گرفتن آغاز شده در یکی از اولین شما.

بهترین نرم افزار برای ساخت بازی های ویدئویی

اگر شما صدها هزار دلار را به بازی با و پس زمینه در برنامه نویسی حرفه ای شما همیشه می توانید مجوز چیزی مانند CryEngine اما برای بسیاری از مردم که فقط واقع بینانه است. با فرض اینکه شما نمی خواهید برای شروع به طور کامل از ابتدا شما نیاز به انتخاب مناسب بازی-نرم افزار ساخت است که مناسب سطح مهارت خود را. وجود دارد مقدار زیادی از رایگان و حق بیمه گزینه های را انتخاب کنید و هر یک ویژگی های خود مجموعه ای از شایستگی ها و ابزار برای ایجاد یک بازی ویدیویی از طراحی خود را. در زیر برخی از بهترین گزینه های در دسترس در نوک انگشتان خود را که آیا شما به دنبال به ساخت استخوان پنگ-esque گرین بینز یک enthralling بازی اکشن و یا یک بازی نقش آفرینی (RPG) در ورید افسانه از موبایل و کامپیوتر و یا خاک ریشه دوانده.

به عنوان الهام بخش و توجه به مشتاق بازی توسعه دهندگان این ابزار را ندارد بازی. انتخاب موتور که شما با راحت ترین و بهترین لباس داستان شما می خواهید برای گفتن. آن را وسوسه انگیز به استفاده از چیزی شبیه به وحدت یا Unreal Engine داده چقدر نفوذ دارند. اگر شما پیدا کردن چیزی مانند RPG Maker یا Godot مناسب تر برای بازی شما در حال ساخت وجود دارد هیچ مشکلی در استفاده از آن.

در دسترس برای ویندوز و MacOS و لینوکس

اگر شما جدی در مورد توسعه بازی و وحدت است که در آن شما باید شروع به. بی شماری indie بازدید ایجاد شده اند با استفاده از موتور از توخالی شوالیه به Cuphead به فرار از Tarkov. چه بسیار قابل توجه در مورد وحدت است که آن را به اندازه کافی قدرتمند برای انتشار یک عنوان AAA با کیفیت در حالی که دسترسی به تازه واردان است. اوه, و شما می توانید آن را به صورت رایگان به عنوان طولانی به عنوان شما رشد game studio ساخته شده است کمتر از $100,000 در 12 ماه گذشته.

برای گسسته و یا تیم های کوچک, وحدت, برو به بازی ایجاد ابزار لطف عظیم آن بازار است. به Unity Asset Store همه چیز از مدل های شخصیت کامل به محیط های بسیاری از آن ارزان هستند و یا در برخی موارد رایگان. حتی اگر شما هیچ تجربه برنامه نویسی و نمی توانید از مدل شخصیت برای صرفه جویی در زندگی خود را, شما می توانید ساخت بازی با Unity. آن را ممکن است آماده برای انتشار است اما با توجه به بالا, با کیفیت ترین بسته در فروشگاه دارایی آن را هنوز هم می تواند نشان می دهد یک اثبات مفهوم است.

وحدت مجموعه شما را برای موفقیت بیش از حد. هسته نرم افزاری است که برای ساخت بازی. اما وحدت شامل طیف گسترده ای از ابزارهای اضافی بنابراین شما می توانید دستیابی به اهداف از بازی خود را فراتر از توسعه روند. وجود دارد یک بازی شبیه سازی ابزار که در آن شما می توانید مهار قدرت از ابر به playtest بازی خود را بیش از تعداد بی شماری از محاکمه و همچنین به عنوان یک موتور کسب درآمد اگر شما می خواهید به نمره برخی از پول اضافی در تلفن همراه بازی.

همانطور که اگر بود که کافی نیست, وحدت همچنین ویژگی های متراکم کتابخانه از منابع یادگیری. وحدت است و نه فقط یک بازی موتور. این یک اکوسیستم کامل اختصاص داده شده به حصول اطمینان از توسعه دهندگان جدید و چاشنی می توانید بازی های آنها را می خواهید به.

در دسترس برای ویندوز و MacOS و لینوکس

وحدت یک موتور است که می تواند مورد استفاده برای ایجاد بازی AAA اما Unreal Engine یک ابزار است که است مورد استفاده برای ایجاد بازی AAA. و از آن استفاده می شود. اگر شما بازی Final Fantasy VII Remake, Star Wars Jedi: Fallen سفارش, Fortnite, Octopath مسافر Borderlands 3, یا Kingdom Hearts III دیده اید Unreal Engine 4 در عمل است. که تنها یک نمونه کوچک از بازی های اخیر که با استفاده از موتور. اگر یک توسعه دهنده نیست و با استفاده از خود موتور بازی آنها احتمالا با استفاده از UE4.

غیرواقعی است و این ابزار شما باید با استفاده از اگر شما جدی آرمان در مورد کار در یک بازی AAA studio. خوشبختانه بازی حماسی رفته است یک راه طولانی در سال های اخیر به موتور بیشتر در دسترس است. شما دیگر نیاز به متراکم C++ دانش و یا حتی دارایی شروع به ساخت بازی خود را. مانند وحدت غیرواقعی است شلوغ بازار با مدل های 3D, محیط برنامه نویسی, و بیشتر. حماسه دهد و به دور از محتوای بسته هر ماه بیش از حد. در زمان نوشتن وجود دارد یک بسته بسیار دقیق مدل آسمان خراش به صورت رایگان است که به طور معمول هزینه $149.99.

برای برخی غیر واقعی در واقع ممکن است یک انتخاب بهتر از وحدت به لطف طرح ویژوال برنامه نویسی سیستم. غیر واقعی با استفاده از C++, اما شما لازم نیست برای نوشتن خط از کد برای اضافه کردن برنامه نویسی به بازی خود را. نقشه ارائه یک نمایش بصری از آنچه که کد خود را در حال انجام است اجازه می دهد تا شما را به اتصال های مختلف گره برای ایجاد یک اسکریپت. هنوز هم وجود دارد یک منحنی یادگیری برای نقشه — آن ارائه می دهد کامل قدرت C++, بعد از همه, اما آن را بسیار آسان تر و قطعا لذت بخش تر از صرف ساعت یادگیری یک زبان برنامه نویسی است.

هزینه است که در آن همه چیز کثیف به صورت غیر واقعی است. این ابزار به خودی خود رایگان است برای استفاده بدون سوال پرسید. اگر شما توزیع یک بازی به صورت رایگان و یا فقط messing اطراف شما می توانید با استفاده از Unreal Engine 4 در ظرفیت کامل خود را رایگان است. اگر شما کسب درآمد شما مدیون حماسه 5 درصد از درآمد خود را هر سه ماهه بالاتر از $3,000, مهم نیست که اگر شما در حال انتشار خود و یا کار با یک ناشر است. خوشبختانه حماسه برخی از گزینه های برای کاهش بار مالی. اگر شما ایجاد یک مفهوم است که منافع حماسه, شما ممکن است قادر به دریافت یک MegaGrant. حماسه اختصاص داده است $100,000,000 جدید سازندگان با کمک های مالی اعم از 5000 $تا $500,000. اگر شما دریافت کمک مالی شما مدیون نیست هر چیز دیگری به حماسه در خارج از 5 درصد آن به طور معمول طول می کشد زمانی که شما کسب درآمد یک پروژه است. که به تنهایی ممکن است انگیزه کافی برای شروع به کار با Unreal بیش از ابزار دیگر.

در دسترس برای ویندوز و MacOS

اگر شما از طرفداران از بازی های indie در, شما به احتمال زیاد به اجرا GameMaker بیش از یک بار. این ابزار در پشت Hotline Miami Downwell, Minit, فروزان کروم Sperlunky, و به تازگی منتشر شده Levelhead, که حتی یک معامله با ایکس باکس بازی منتقل می کند. این اشغال پایان مقابل این طیف به عنوان Unreal Engine با وحدت قابل توجه یک تعادل بین این دو است. که گفت:, اگر شما در حال ساخت یک بازی 2D و لازم نیست همه از ویژگی های Unity, گیم میکر یک انتخاب عالی است. با محدود کردن آن پلت فرم GameMaker است که قادر به به طور معمول سیستم های پیچیده و آسان برای مدیریت.

بعلاوه گیم میکر قرار می دهد بسیاری از ابزار شما نیاز به توسعه یک بازی در زیر یک سقف. اگر شما می خواهید برای ایجاد همه چیز خود را با وحدت یا غیر واقعی, شما نیاز به دسترسی به ابزارهای ویرایش تصویر نرم افزار مدل سازی 3D و نرم افزار های صوتی, در میان چیزهای دیگر. همه چیز ساخته شده است در به GameMaker از فتوشاپ-esque ویرایشگر تصویر کامل انیمیشن ویرایشگر. شما می توانید به راحتی ساخت یک بازی کامل با استفاده از چیزی بیش از GameMaker.

شما نمی نیاز به هر گونه دانش برنامه نویسی یا. GameMaker بر اساس اطراف خود زبان برنامه نویسی GML. GML است کارآمد تر از گفتن C++ در حالی که ارائه بسیاری از قدرت است. به دلیل آن را به طور خاص برای GameMaker آن را بسیار بیشتر بصری از یک سنتی زبان برنامه نویسی است. GameMaker شامل بصری اسکریپت ویرایشگر کشیدن و رها کردن گره بیش از حد به این معنی که شما به راحتی می توانید ساخت کد بدون دانستن چیزی در مورد زبان است.

قیمت گذاری است که در آن همه چیز عجیب و غریب برای گیم میکر. اگر چه شما در نهایت هزینه های بسیار بیشتری را با وحدت یا غیر واقعی اگر شما ایجاد یک ضربه GameMaker بالاتر هزینه در صف مقابل. شما باید برای خرید موتور و یک مجوز به این معنی اگر شما می خواهید برای توسعه برای سیستم عامل های مختلف شما نیاز به خرید یک مجوز برای این سیستم عامل است. دسکتاپ و موبایل ارزان و با یک مجوز دائمی در حال اجرا 99 دلار و یا 199 دلار برای هر پلت فرم بود. کنسول گران قیمت هستند ، صادرات برای PS4, Xbox One و یا نینتندو سوئیچ را به شما هزینه $799 برای هر کنسول و مجوز فقط طول می کشد برای یک سال. هنوز GameMaker به پایان می رسد تا ارزان تر در دراز مدت و با میزان یادگیری منابع و دارایی های موجود آن است که قیمت های کوچک به پرداخت.

در دسترس برای ویندوز

RPG Maker سری دارای یک سابقه طولانی آشنایی تمام راه برگشت به سال 1988. این یک بازی 2D ایجاد ابزار است که باعث می شود به طور انحصاری آر پی جی یا دقیق تر JRPGs (بدون ساختمان Skyrim در اینجا). RPG Maker معاملات انعطاف پذیری برای دسترسی. شما می توانید یک بازی کامل از جعبه با تمام منطق و دارایی آماده برای شما. اگر شما می خواهید شما فقط می توانید بازی نقش یک سطح طراح پرتاب شخصیت های جنگ و در موارد نقشه خود را به عنوان شما را مشاهده کنید مناسب.

RPG ساز با این نسخهها کار بر روی یک شبکه. هنگامی که ساختمان نقشه خود را, شما می توانید با کشیدن کاشی از دارایی های خود را در جعبه بر روی صفحه نمایش به رنگ محیط زیست است. شما می توانید کراوات حوادث به آن کاشی را انتخاب کنید و یا یک برخورد تصادفی نرخ برای کل منطقه است. RPG Maker اساسا هر چیز دیگری مشغول به کار برای شما. این سیستم در حال حاضر در حال برنامه ریزی در معنی همه شما باید انجام دهید این است مشخص کردن شرایط از این سیستم. اگر شما در پیدا کردن سیستم های از پیش تعیین شده نیست به اندازه کافی شما می توانید گسترش RPG Maker با پلاگین یا از جامعه و یا از دست خود. RPG Maker با استفاده از جاوا اسکریپت و شما آزاد هستید به ویرایش همه زمینه کد متناسب با خود را بازی کند.

که گفت: RPG Maker حمل نمی کند همان نفوذ به وحدت یا غیر واقعی (و یا حتی GameMaker که برای ماده). یک عنوان با استفاده از ایجاد RPG Maker تقریبا بلافاصله شناسایی و اگر چه برخی از سازندگان با استفاده از این ابزار به موفقیت های بزرگ — به ماه یک standout عنوان ایجاد شده با RPG Maker — اکثر منتشر شده با آن نبوده است ، RPG Maker مناسب برای ایجاد خود را کلاسیک فاینال فانتزی یا Dragon Quest بازی. اما دانش شما را افزایش در حالی که با استفاده از آن در یک سطح فنی نیست بسیار قابل انتقال به سیستم عامل های دیگر.

موجود برای ویندوز

ساخت نیست و همچنین شناخته شده به عنوان ورودی بالا, اما آن را هنوز هم صالح بازی ابزار طراحی. آن عمدتا استفاده می شود برای بازی های تلفن همراه با توسعه دهندگان مانند EA سگا و Zynga عنوان ساخت را به مشتریان. برای ما مهم ترین بازی آمده با استفاده از موتور Iconoclasts, که توسعه یافته توسط یک فرد تنها با استفاده از یک نسخه اصلاح شده از نسخه اصلی ساخت.

ساخت 3 به ارمغان می آورد برخی از تغییرات هر چند که مهم ترین آن این است که بلوک های مبتنی بر برنامه نویسی. آن را حتی ساده تر برای استفاده از گیم میکر و موتور غیرواقعی. هر گره دارای دستورالعمل بسیار روشن اجازه می دهد شما را به ساخت scrips به طور مستقیم. ساخت با استفاده از بلوک در یک ورق به جای استفاده از یک نمودار جریان بیش از حد. که باعث می شود مرتب سازی از طریق طولانی و پیچیده scrips بسیار آسان تر است.

مشکل این است که ساخت نیاز شما را به طور مداوم تجدید مجوز خود را. بر خلاف وحدت و غیر واقعی که اجازه می دهد تا شما را به واقع توسعه بازی های خود را به صورت رایگان و شما مجبور به پرداخت برای ساخت تا زمانی که شما از آن استفاده کنید. وجود دارد بسیار محدود نسخه رایگان اما آن را نمی خواهد شما بسیار دور (به عنوان مثال, شما حتی نمی توانید ایجاد و سفارشی بارگذاری صفحه نمایش). نسخه کامل اجرا می شود 99 دلار در هر سال است. که گفت که آن می آید با تمام زنگ ها و سوت از گرفتن بروید از جمله صادرات پشتیبانی برای iOS, Android, Windows, MacOS, Linux, و ایکس باکس یکی از. هیچ پشتیبانی برای PS4 یا سوئیچ, اگر چه, و پس از الک را از طریق انجمن ها به نظر می رسد که می تواند در این مورد برای آینده قابل پیش بینی.

منبع باز

Armory3D کاملا منبع باز و رایگان بازی 3D موتور. اصلی بحث با Armory3D است که آن را به طور کامل با مخلوط کن اجازه می دهد به شما برای ایجاد و تحریک و تشجیع کردن مدل های 3D در یک واحد کاری می باشد. پس از مخلوط کن در حال حاضر به شدت مورد استفاده در توسعه بازی با داشتن این ادغام به طور مستقیم با یک موتور بازی بزرگ است. دیگر نمی خواهد شما را مجبور به نگرانی در مورد مدل های شکسته و یا انیمیشن بسیار کمتر رندر بار.

همانطور که برای برنامه نویسی منطق Armory3D شامل یک گره بر اساس ویرایشگر, هر چند آن را به عنوان قوی به عنوان غیر واقعی یا گیم میکر است. Armory3D یک ابزار قدرتمند و یکی به نگه داشتن چشم در به عنوان توسعه پیشرفت. که گفت:, آن را هنوز یک کار در حال پیشرفت است و بسیاری از ویژگی های با دیده تر تاسیس موتورهای نیست در حال حاضر. خوشبختانه ویژگی های اصلی در حال حاضر شامل پشتیبانی برای Windows, Linux, MacOS, HTML5, آندروید, در iOS, PS4, Xbox One و سوئیچ.

منبع باز

Godot یکی دیگر از منبع باز و رایگان موتور بازی در دسترس است که فقط در مورد همه جا (حتی نسخه بخار). در بسیاری از Godot احساس وحدت را سال به عقب. شما می توانید با استفاده از آن به منظور توسعه یک 2D یا 3D بازی, جامعه شلوغ است و هیچ هزینه در گرفتن آغاز شده است. آن را پشتیبانی نمی کند سوئیچ یا PS4, اما شما هنوز هم می تواند صادرات خود را بازی برای هر پلت فرم های دیگر بدون هیچ هزینه و یا حق امتیاز.

تنها این است که Godot گم شده است خیلی از این چارچوب است که یک ابزار مانند وحدت است. وجود ندارد, دارایی, بازار و منابع یادگیری در حالی که کامل نیست به عنوان در دسترس. این یک ابزار نسبتا جدید است, اگر چه, و با توجه به بسیاری از ویژگی های آن را ما در خوش بینانه برای آینده آن است. اگر شما فقط شروع به Godot یک شات. این برنامه رایگان برای دانلود است ،

راهنمایی برای ساخت یک بازی ویدئویی

شروع به کوچک

اگر شما مشتاق توسعه دهنده بازی شما احتمالا شنیده ام همان چیزی که زمان و دوباره: شروع به کوچک. ما در اینجا به تکرار آن است. پس از بازی های ویدئویی ترکیب های مختلف بسیاری از اشکال هنر است بعید است اگر نه غیر ممکن است به منظور توسعه یک بازی عظیم توسط خودتان. یک دلیل وجود دارد بسیاری indie در, عناوین 2D ساده بازی.

ایجاد یک قلاب

قبل از شروع بازی خود را, آن را مفید برای ایجاد یک قلاب. واضح ترین قلاب, یک روایت, یک, برخی از مرتب کردن بر اساس از مفهوم جالب است که قلاب بازیکن در. اگر شما نگاهی به بازی های موفق برای استودیوهای کوچک هر چند قلاب است که اغلب بر اساس اطراف گیم پلی. مثلا Minit است که بر اساس کاوش در اطراف برای بیش از یک دقیقه در حالی که Downwell 2D platformer می رود که از بالا به پایین به جای از چپ به راست. اگر شما می توانید تعریف جالب مکانیک شما می خواهید به کشف که شما ایجاد مسیر خود را برای بازی و بهتر تعریف دامنه آن است. وجود دارد مقدار زیادی از بازی در دسترس بنابراین شما ساخت چوب را هرگز لطمه می زند.

آشنایی

شما نمی خواهید برای ایجاد خود را magnum opus را با یک ابزار شما هنوز هم یادگیری به استفاده از. هنگامی که شما در حل و فصل در یک موتور صرف برخی از زمان در حال توسعه بسیار ساده بازی ها و نمونه سازی دیگران در حالی که شما در یادگیری این نرم افزار. در زمانی که شما رفتن به خود را توسعه اول کامل بازی شما باید راحت با این ابزار شما با استفاده از زیپ در اطراف رابط با کلید میانبر با هیچ سوال در مورد که در آن چیزی است. آن را یک وظیفه دلهره آور اما تا زمانی که تمرکز شما را در تجربه اول شما باید یاد بگیرند که این نرم افزار در هیچ زمان.

تبدیل شدن به یک بخشی از جامعه

بالاتر از همه چیز مطمئن شوید که شما در حال توسعه بازی خود را در انزوا. نه تنها آن را سخت به حفظ بی طرفی اما آن را تنها یک فرایند است که اجرا می شود در معرض خطر فرسودگی شغلی. همه از ابزارهای ذکر شده در بالا را پر رونق جوامع, و دلیل خوب است. مهم نیست که کدام ابزار استفاده می کنید سعی کنید برای آشنایی با جامعه بنابراین شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد توسعه بازی هر دو از ویژگی های شیوه زندگی و چشم انداز.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب