Apex افسانه crossplay نمی خواهد بازی بازیکنان کنسول در مقابل PC بازیکنان

Apex افسانه' آینده crossplay ویژگی نگرانی که کنسول بازیکنان خواهد شد در یک نقطه ضعف در برابر بازیکنان PC اما

توسط DOSTEMANSALAM در 6 مرداد 1399

Apex افسانه' آینده crossplay ویژگی نگرانی که کنسول بازیکنان خواهد شد در یک نقطه ضعف در برابر بازیکنان PC اما Respawn Entertainment توسعه دهنده ارائه تضمین که نمی خواهد در این مورد.

کنسول بازیکنان خود کنترل را پیدا خواهد کرد آن را دشوار است به بازی در برابر بازیکنان PC که باید دقیق تر کنترل با صفحه کلید و ماوس. سرپرستییکی دیگر از تیرانداز چند نفره است و حتی نام بازیکنان کنسول که با استفاده از یک صفحه کلید و ماوس تنظیم به عنوان آن منجر به عدم تعادل رقابتی.

Apex افسانه بازیکنان در پلی استیشن 4 و ایکس باکس یکی و در نهایت نیز در نینتندو سوئیچ باید به نگرانی در مورد این مزیت است که بازیکنان PC باید هر چند به گفته مهندس نرم افزار جیک Smullin اولین گزارش DBLTAP.

در یک Infinite ویدئو Smullin نشان داد که کنسول بازیکنان تنها خواهد همسان در برابر بازیکنان PC اگر آنها همچنین باید یک PC بازیکن در تیم خود است. اگر کل تیم ملی ساخته شده است تنها کنسول بازیکنان آنها را تنها می توان همسان در برابر دیگر بازیکنان کنسول.

"دیدن شده است تعداد زیادی از بازیکنان کنسول نگرانی در مورد این اما نیست. هر کس باید هیجان زده" Smullin نوشت: در متن روی ویدئو. "بنابراین هیچ بیشتر نیست crossplay PC جاوا تسلط بر آمریکا."

Apex افسانه در EA بازی زندگی می کنند 2020

الکترونیک آرتز نشان داد که crossplay بود که به Apex افسانه در EA بازی زندگی می کنند 2020 که در آن ناشر همچنین نشان داد که نبرد رویال بازی به زودی راه اندازی برای نینتندو سوئیچ.

یک نسخه موبایل از Apex افسانه است همچنین برنامه ریزی برای راه اندازی نرم تا پایان سال 2020 به عنوان Electronic Arts دو برابر کردن بر روی بازی های موبایل.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب