چگونه به نصب Minecraft mods

Minecraft کاربران نمی مانند آنکه آنچه را که آنها می توانید و نمی تواند ساخت در واحد مجازی گودال ماسهبازی. در

توسط DOSTEMANSALAM در 7 اردیبهشت 1399

Minecraft کاربران نمی مانند آنکه آنچه را که آنها می توانید و نمی تواند ساخت در واحد مجازی گودال ماسهبازی. در حال حاضر پرفروش ترین بازی در تمام دوران به عنوان ضربه به احتمال زیاد قصد ندارم در هر نقطه در هر زمان به زودی. آن را به عنوان دمدمی آن را به عنوان اعتیاد آور است با بسیار قابل تنظیم گیم پلی و ویژگی های است که هموار راه را برای یک یورش از تغییرات است که در این بازی عملکرد و بازیکن در هر تعداد از جهات.

خوشبختانه خیرخواه Minecraft جامعه شده تان شدیدا از سهم عادلانه از مدها پس از بازی در سال 2009 انتشار البته با سطح از افزایش پیچیدگی و مانند لگو ستایش با گذشت هر به روز رسانی. و به لطف یک دسته از سفارشی ساخت وزارت دفاع پرتابی آن بوده است هرگز آسان به شروع به استفاده از آنها.

در اینجا راهنمای ما در مورد نحوه نصب Minecraft mods برای هر پلت فرم واحد — این که آیا آن را یک ضربه دوباره بر روی یک کامپیوتر و یا ساده add-on pack برای کنسول بازیکنان ما به شما نشان می دهد چگونه این کار انجام می شود.

مطالعه بیشتر

[نویسنده توجه داشته باشید: این است که یک دید کلی از نحوه نصب Minecraft mods, نه همه جانبه راهنمای. نصب و راه اندازی می تواند متفاوت از وزارت دفاع به وزارت دفاع, بنابراین مطمئن شوید که به دنبال دانلود و راهنمای نصب و راه اندازی است که می تواند به طور معمول به صورت آنلاین یافت می شود در کنار گزینه های دانلود.]

نصب Minecraft mods در ویندوز و مک

وجود دارد چند راه مختلف برای دریافت مدها در حال اجرا با Minecraftاما ساده ترین و محبوب ترین روش نیاز به یک نرم افزار به نام Forge. در اینجا چگونه کار می کند:

 • سر را به مقام جعل سایت و دانلود توصیه می شود نسخه از نرم افزار. شما همچنین می توانید با نصب آخرین نسخه از جعل اما آن می تواند برخی حل نشده اشکالات است که تاثیر توانایی خود را به درستی اجرا برخی از مدها.
 • دانلود مدها شما می خواهم برای نصب از یک منبع قابل اعتماد. CurseForge یک مکان محبوب با صدها نفر از مدها را انتخاب کنید. توجه داشته باشید سریع — و نه همه مدها سازگار با تمام نسخه های کنکوریو یا حتی با جعل. مطمئن شوید که به انجام کمی تحقیق به صورت خاص وزارت دفاع شما علاقه مند هستید و پیدا کردن اگر آن را قابل استفاده با نرم افزار خود را.
 • حرکت وزارت دفاع این پرونده را به کمیته مبارزه با سانسور پوشه. اگر شما نیاز به کمک دارید با این مرحله حتما به مشورت این راهنمای است که به شما نشان دهد که چگونه برای قرار دادن پوشه ها در کامپیوتر شما.
 • اجرای Minecraftاما اول مطمئن شوید که شما ایجاد حساب فعال است. اگر نه خود را مدها نمی خواهد بار به درستی.

که در آن است! همانطور که ذکر شد ما وجود دارد دیگر وزارت دفاع آشپزی در اینترنت علاوه بر جعل — مانند LiteLoader — بنابراین شما همیشه می توانید اطراف مغازه اگر شما را دوست ندارند و همه چیز آن را ارائه کرده است. که گفت:, آن را محبوب ترین برای یک دلیل و جدید ترین مدها معمولا سازگار با نرم افزار.

نصب Minecraft mods در ایکس باکس یک و پلی استیشن 4

متاسفانه مدها نیست از لحاظ فنی وجود داشته باشد برای Minecraft بر روی Xbox One و پلی استیشن 4. در عوض بازیکنان دسترسی به add-ons. بر خلاف مدها این add-ons رایگان نیست و به شدت محدود در مقایسه با PC mods. اما آنها هنوز هم بهتر از هیچ چیز و آنها را فوق العاده آسان برای نصب.

 • برای خرید یک add-on به سادگی بار Minecraft بر روی کنسول خود و حرکت به "فروشگاه" گزینه است.
 • سپس را انتخاب و بررسی کنید. اضافه کردن شما در حال حاضر در دسترس برای استفاده است.

نصب Minecraft mods در iOS و آندروید

درست مثل کنسول دستی نسخه از Minecraft اجازه نمی دهد درست مدها. خوشبختانه هنوز هم وجود دارد یک راه برای اضافه کردن فایرفاکس با استفاده از برنامه های شخص ثالث به نام Mods for Minecraft PE, BlockLauncher و افزونه برای کمیته مبارزه با سانسور. در اینجا چگونه کار می کند:

اندروید فقط

 • نصب BlockLauncher از فروشگاه Google Play.
 • پیروی از دستورالعمل های ذکر شده توسط BlockLauncher به راه اندازی این نرم افزار برای دستگاه های خاص خود را.
 • نصب Mods for Minecraft PE از فروشگاه Google Play.
 • جستجو و یا فهرست از طریق صدها نفر از مدها تا زمانی که شما پیدا کردن یکی از شما می خواهم.
 • با کلیک بر روی Install را فشار دهید و آن را باید به طور خودکار اعمال می شود به بازی خود را.

iOS و آندروید

 • نصب افزونه برای کمیته مبارزه با سانسور از App Store یا Google Play Store.
 • به دنبال دستورالعمل های ساده بر روی صفحه نمایش را انتخاب کنید و نصب add-ons.

هواداران بازی خود را آسان تر است امروز بیش از همیشه در گذشته است. نگاهی به چند دقیقه از ناهار خود را به مطالعه کردن تمام باحال مطالب جدید در دسترس برای کمیته مبارزه با سانسور — ما مطمئن شوید که شما پیدا کردن چیزی است که جلب چشم خود را.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن