ناسا تاخیر مریخ راه اندازی حداقل تا جولای 30th

NASA/JPL شما باید به صبر طولانی تر از شما ممکن است می خواهم برای دیدن پشتکار مریخ نورد شروع ب

توسط DOSTEMANSALAM در 11 تیر 1399
NASA's Mars rover Perseverance in waiting
NASA/JPL

شما باید به صبر طولانی تر از شما ممکن است می خواهم برای دیدن پشتکار مریخ نورد شروع به سفر خود به مریخ است. ناسا و متحد راه اندازی اتحاد را با تاخیر blast-off برای مریخ در 2020 ماموریت از جولای 22nd به "زودتر از" جولای 30th. پردازش مشکلات با راه اندازی خودرو به سرزنش ناسا گفت. یک سنسور اکسیژن مایع خط تولید "خارج اسمی اطلاعات" در یک جلسه تمرین و ماموریت تیم نیاز به زمان بیشتری برای بررسی آنچه اتفاق افتاده است.

آژانس به زمان بیشتری برای راه اندازی اگر 30th, کار نمی کند, حداقل. ناسا تا به حال در اصل داده شده خود را تا ماه آگوست 5th, اما تحلیلگران تمدید پنجره تا اوت 15 و تعیین خواهد کرد اگر پسوند دیگری است ممکن است. این مریخ نورد است که انتظار می رود به زمین در مریخ' Jezero دهانه در فوریه 18th, 2021.

این اولین تاخیر. ناسا تا به حال تحت فشار قرار دادند پشت مریخ در 2020 برخاست از آن اصلی جولای 17th, تاریخ 22 بعد از یک مشکل با کپسوله سازی فضاپیما.

در حالی که وجود دارد تنها زمان زیادی باقی مانده برای ماموریت برای شروع, صبر و شکیبایی است که آسان به درک. ناسا در حال توسعه شده است پشتکار و مریخ در 2020 ماموریت برای سال های بسیاری از قطعات نیاز به گرد هم می آیند برای سفر به یک موفقیت است. این یک ماموریت مهم به عنوان آن می تواند نور را در امکان از گذشته زندگی در مریخ, سیاره, زمین شناسی, تاریخ و حتی امکان بازگشت نمونه ها به زمین است.

در این مقاله: ناسا فضا و پروازهای فضایی, مریخ, مریخ نورد, علم, مریخ در 2020, پشتکار, ایالات, راه اندازی, اتحاد, آلا, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب