Uber ساخت رانندگان گرفتن عکس های سلفی برای اثبات آنها با پوشیدن ماسک صورت

Uber نه تنها اصرار آن رانندگان پوشیدن تجهیزات حفاظتی به عنوان کسب و کار شروع می شود به سطح شیب دار تا پس از

توسط DOSTEMANSALAM در 25 اردیبهشت 1399

Uber نه تنها اصرار آن رانندگان پوشیدن تجهیزات حفاظتی به عنوان کسب و کار شروع می شود به سطح شیب دار تا پس از دو ماه اقامت در خانه سفارشات ridesharing غول خواستار اثبات است.

شروع دوشنبه رانندگان و تحویل مردم خواهد شد مورد نیاز برای ارسال یک عکاسی از خود به شرکت را نشان می دهد که آنها با پوشیدن یک ماسک صورت. سواران نیز خواهد شد نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت, اما نمی خواهد که به منظور بررسی انطباق آنها.

این همه بخشی از این شرکت جدید به آنلاین چک لیست. رانندگان را ملزم به پوشیدن ماسک از طریق حداقل تا پایان ماه ژوئن. بارگذاری خواهد شد و سپس ارزیابی مجدد مهلت مبتنی بر بهداشت عمومی ارشاد در آن زمان است.

سوار تجربه خواهد دیگری نیز این شرکت هشدار می دهد.

"قبل از هر سفر سواران باید تایید می کنند که آنها گرفته ایم اقدامات احتیاطی مانند پوشیدن یک پوشش و لباس شویی و یا مطابق با دست خود" Uber گفت: در آزادی مطبوعات. "آنها همچنین باید به توافق برسند به نشستن در صندلی عقب و باز کردن پنجره ها برای تهویه."

حداکثر تعداد مسافر برای یک UberX نیز کاهش می یابد از چهار به سه.

اگر یک مسافر است با پوشیدن یک ماسک و رانندگان را تشویق به انصراف از این سفر; بارگذاری گفت: رانندگان که رد خدمات به کسانی که زیر قوانین نمی تواند جریمه. باید یک راننده نمی پوشیدن یک ماسک مسافر می تواند هر دو لغو سوار و گزارش راننده.

Uber گفت: آن امن است بیش از 23 میلیون ماسک برای رانندگان است. آن را نیز اختصاص 50 میلیون دلار برای خرید تجهیزات مانند ماسک و اسپری های ضد عفونی کننده و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده دست و دستکش. آن روانه بازار خواهد شد به طور مستقیم به درایور خانه.

برای آخرین به روز رسانی در رمان شیوع کروناویروس, بازدید از سازمان بهداشت جهانی COVID-19 صفحه.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب