زنجیر تلویزیون صاحب ظرف انجام شده است چیز گنگ

عکس: جاستین سالیوان (گتی ایماژ)ظرف شرکت مادر محبوب جریان خدمات زنجیر تلویزیون گزارش شده است که فشار کارکنان بر

توسط DOSTEMANSALAM در 4 مرداد 1399
Illustration for article titled Sling TV Owner Dish Is Doing the Dumb Thing
عکس: جاستین سالیوان (گتی ایماژ)

ظرف شرکت مادر محبوب جریان خدمات زنجیر تلویزیون گزارش شده است که فشار کارکنان برای بازگشت به دفاتر خود با وجود کارمند نگرانی فعلی covid-19 بحران—و با وجود دو کشته و ده ها تن از فرض موارد مثبت درون شرکت. ظرف در ضمن فریم حرکت می کند به عنوان یک نوع از شر لازم است با توصیف خود را به عنوان یک "مهم و ضروری کسب و کار."

تبلیغات

ظرف خواسته است تا کارکنان به گزارش در فرد به شغل خود درخواست آشکارا تحت تاثیر قرار توسط این شرکت شکست برای دیدار با اهداف خود را در, the Daily Beast گزارش روز شنبه با استناد به یک به دست آمده بازخوانی از یک جلسه مجازی در هفته گذشته. با توجه به Daily Beast, "صدها نفر" را از ظرف و زنجیر کارکنان را گزارش کرده اند به دفاتر خود در ماه های اخیر از جمله در دفتر مرکزی این شرکت کلرادو و همچنین در امکانات خود را در ایالت یوتا—یک حرکت ظاهرا به منظور تسهیل همکاری بیشتر میان کارکنان است.

Tاو به دیلی بیست گزارش داد که این نشست به دنبال دو احتمالی موارد مثبت covid-19 در یکی از این امکانات این حادثه که ظرف گفته قادر به اطلاع کارکنان از. علاوه بر این خروجی گفت: آن را در طول جلسه مجازی است که این شرکت اذعان کرد که وجود داشته است تقریبا 80 مشکوک موارد مثبت در میان آن مجموع نیروی کار و دو نفر از کارکنان که آلوده شد با covid-19 فوت کرده است.

تبلیغات

فشار کارکنان برای بازگشت به کار حتی به عنوان کارمند موارد مثبت پشته نگران کننده است همه خود را در آن. اما با توجه به وضعیت در ایالت یوتا در خاص—که در آن 863 مورد تأیید و شش مرگ و میر گزارش شده جمعه—تقاضا برای بازگشت به کار است به خصوص بی پروا به خصوص در مواردی که کارکنان قادر به انجام شغل خود را در خانه. در اوایل سال جاری منشور ارتباطات به طور مشابه تحت فشار کارکنان برای بازگشت به دفتر یک درخت تصمیم گیری است که منجر به شیوع بیماری در میان کارکنان آن است.

نظر در مورد این گزارش یک سخنگوی ظرف گفت: Gizmodo توسط ایمیل که 80 نفر "presumptive مثبت" و گفت که آن را "مهم است به یاد داشته باشید که اکثر این 80 نمونه در میان اعضای تیم شده اند که کار از خانه از اوایل روز COVID (مارس) و نه در تماس با دیگر اعضای تیم." این شرکت تایید کرد که دو مورد آن در مقر اما پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا آن را شکست خورده را به اطلاع کارکنان از این موارد است.

"در حالی که بخشی از اعضای تیم ما که با معیارهای بالا توضیح داده شده اند بازگشت به سایت ما اکثر شرکت ما کارکنان همچنان به کار از خانه" سخنگوی گفت. "اگر چه کارکنان اضافی می تواند به نفع از بازگشت به سایت ما ما همچنان به شدت محدود کردن تعدادی از کارکنان که مجاز به بازگشت به منظور تطابق با اجتماعی فاصله مورد نیاز است. علاوه بر این ما از کار از خانه و امکانات رفاهی برای کارکنان که در جمعیت های آسیب پذیر زندگی می کنند با کسانی که آسیب پذیر هستند و کسانی که مراقبت از کودکان نیاز دارد."

اما با توجه به Daily Beast, ظرف "است به طور کامل خودداری کردند در اجازه می دهد برخی از کارکنان که احساس می کنید نگران و یا ترس از محیط کار به سادگی به ادامه کار در خانه." این شرکت نه پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد دو گزارش covid-19-مربوط به مرگ و میر در میان کارکنان آن است.

تبلیغات

مانند دیگر شرکت ها که خواسته کارکنان به مخاطره افتادن سلامت و ایمنی نه تنها خود بلکه هر کس دیگری در خانواده خود را با جسمی گزارش به شغل خود را—در برخی از موارد حتی زمانی که از راه دور کار کفایت خواهد کرد—ظرف cowered پشت خصوصیات خود را به عنوان یک "مهم و ضروری کسب و کار" و اضافه کرد که "ما مسئولیت داریم که به ارائه مهم, اخبار, اطلاعات و سرگرمی از طریق ویدئو ما خدمات به مشتریان ما است." بدیهی است که سرگرمی است در هزینه ایمنی از ظرف خود مردم است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب