چگونه به کنترل که در برنامه های دسترسی به محل خود بر روی iOS و آندروید

آیا شما احساس می کنید راحت دانستن که وجود یک نیروی نامرئی شما زیر سایه خود را هر حرکت از خانه به محل کار برای فروشگاه مواد غذایی به کودکان و نوجوانان فعالیت های یکشنبه پیکنیک در تمام طول روز هر روز ؟ حتی اگر شما با وسواس حفظ حریم خصوصی این ایده که شرکت های ناشناخته, از طریق گوشی های هوشمند خود را می تواند و آیا به طور مداوم ردیابی محل شما — مکان های خاص شما بروید و برای مدت اقامت خود را — زیر مسیر خود را در اطراف شهر و به خانه را می توان دلسردکننده است. اما این چیزی است که گوشی های تلفن همراه و برنامه های این روز مگر اینکه شما با قرار دادن یک توقف به آن.

اگر شما نگران در مورد داده های جمع آوری شده در مورد زندگی خود را برای اولین بار کشف کردن چه برنامه های بر روی تلفن خود را در حال جمع آوری اطلاعات محل و یاد بگیرند که چگونه به استفاده از گوشی های هوشمند خود را ساخته شده است در کنترل برای محدود کردن به اشتراک گذاری با اشخاص ثالث. برای بیشتر قسمت ها این فرایند نسبتا ساده و سریع, هر چند به سختی وشکست. هدف این است که برای انجام به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید در هر زمان ممکن است. در اینجا چگونه به کنترل که در برنامه های دسترسی به محل خود بر روی iOS و آندروید.

چرا شما می خواهید برای محدود کردن داده های مکان خود را?

گرگ Mombert/Digital Trends

در حالی که بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند تا به حال دیرینه نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی و نگرانی ratcheted تا به شدت با آیات اخیر از نیویورک تایمز گزارش تحقیقی که انداخت به تیز امداد هشدار دهنده میزان که هر صاحب گوشی های هوشمند را در محل به طور مداوم ثبت و بایگانی شده.

برگرفته از تلفن های برخی از 12 میلیون آمریکایی پوشا 2016 و 2017, روزنامه استفاده می شود به بیرون درز داده ها از یکی از بسیاری از شرکتهای ناشناس که جمع آوری داده ها از مورد علاقه خود را به برنامه های تلفن همراه و بررسی بیش از 50 میلیارد دلار ثبت محل درخواستهای. اگر که نیست به اندازه کافی بد وجود دارد هیچ قانون منع جمع آوری و فروش از جمله اطلاعات شخصی جمع آوری شده و بدون رضایت. کاملا بیهوده تلاش برای اطمینان بخشیدن به یک وحشت زده و عصبی عمومی این شرکت اطمینان داد که ناظران آنها به اشتراک گذاری اطلاعات حساس تنها با “شماری از همکاران.”

در حالی که این اطلاعات در حال حاضر در حال جمع آوری برای به ظاهر خوش خیم اهداف تجاری آن را امکان پذیر می تواند توان مورد استفاده در پیش بینی نشده و غیر اخلاقی راه: برای کمک به ستیز احزاب در روند مراحل قانونی در فاش کردن اسرار شخصی و یا محرمانه شرایط فیزیکی و یا حتی قرار دادن مردم در قانونی یا اشتغال به خطر سیاسی و یا فعالیت های شخصی. اما دانستن اینکه چگونه شما را ردیابی و همچنین اجازه می دهد تا شما انتخاب کنید که چگونه و هنگامی که به استفاده از خدمات مکان گوشی خود را.

چگونه به کنترل داده های مکان خود را در گوشی های هوشمند خود

اگر شما نیاز به نوبه خود توسط نوبه خود جهت در یک نرم افزار نقشه برداری, آن را یک ایده خوب برای به اشتراک گذاشتن مکان با این برنامه اگر شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما می دانید این پارک بازدید شما که در آن شما را دیدم که گل زیبا شما می خواهید به فعال کردن خدمات محل سکونت برای خود برنامه دوربین و یا استخدام گوشی های هوشمند خود را پیدا کردن ویژگی های در مورد شما جا گذاشتن و یا از دست دادن آهنگ از آن است. از سوی دیگر وجود دارد برخی از برنامه های موضعی مانند اخبار و آب و هوا — که هیچ زمینی دلیل برای یک برنامه به شما پیگیری دقیق خود را به خیابان. در اینجا چگونه آن را کنترل کنید.

iOS

دنباله در اینجا این است که از سیستم عامل iOS 13.4 آخرین نسخه از برنامه های iOS. اما نسخه های قبلی از سیستم عامل اپل نیز ارائه روش های مشابه شما می توانید محدود کردن بیش از حد و به اشتراک گذاری اطلاعات محل سکونت خود را از آی فون خود را.

در دستگاه های iOS شما می توانید چندین گزینه است که قادر به اشتراک گذاری موقعیت مکانی دقیق شما را با یک برنامه: همیشه بخواهید دفعه بعد در حالی که با استفاده از این برنامه و یا هرگز. جدیدترین سیستم عامل iOS نیز به شما می دهد یک انتخاب نام اجازه می دهد هنگامی که دقیقا چه می گوید. اگر شما با استفاده از در iOS 13, شما همچنین ممکن است دریافت اطلاعیه در مورد زمانی که یک برنامه با استفاده از مکان خود را در پس زمینه که چگونه بسیاری از برنامه های دسترسی به محل سکونت شما یک نقشه از محل و توضیح اینکه چرا این برنامه با استفاده از اطلاعات است.

اپل ساخته شده است آن را سخت تر برای کارگران معدن داده برای ردیابی محل خود را از طریق نزدیکی بلوتوث و Wi-Fi اما مطمئن شوید که برای نصب تمام آی فون ارتقاء به آخرین ویژگی های امنیتی. مشاهده محل خدمات کلیدی است که به شما می دهد جزئیات بیشتر در مورد چگونه خدمات محل استفاده می شود در هر برنامه. آن را همیشه یک ایده خوب برای قرار دادن گوشی خود را در حالت از دست طریق iCloud چرا که بدون در نظر گرفتن شرایط و موقعیت خدمات می تواند دوباره فعال بر روی دستگاه (در صورت نیاز).

برای خاموش کردن اشتراک گذاری مکان, رفتن به تنظیمات > حریم خصوصی > خدمات محل سکونت را انتخاب کنید که برای به اشتراک گذاشتن مکان خود را برای هر برنامه یا نه.

شما همچنین می توانید جلوگیری از گوشی خود را از به اشتراک گذاری مکان خود را در پس زمینه از طریق تنظیمات > عمومی > سابقه و هدف یکpp تازه کردن. از آنجا شما می توانید برنامه های به اشتراک گذاری مکان روشن و خاموش برای برنامه های فردی است.

فعالیت های آنلاین شما است که اغلب به دنبال استفاده از تلفن همراه خود را تبلیغات ID که یک شماره منحصر به فرد ایجاد شده توسط گوشی خود را و به اشتراک گذاشته شده با تبلیغ کنندگان و برنامه سازان — و آن را یکی دیگر از مجرا از طریق داده های مکان خود را به اشتراک گذاشته است. غیر فعال کردن این ویژگی را در تنظیمات حریم خصوصی خود را از طریق تنظیمات > حریم خصوصی > تبلیغات > Limit Ad Tracking. آشنایی با سیستم خدمات پس شما می توانید ضامن سوئیچ روشن و خاموش برای یک تنوع از ویژگی های است که نشان می دهد یک لیست خشکشویی از اطلاعات در مورد فعالیت های محلی مانند ترافیک, محبوب, نزدیک, من, مهم, مکان, محل سکونت مبتنی بر اپل تبلیغات مبتنی بر مکان پیشنهادات و بیشتر. شما می توانید این تنظیمات و آنها را روشن و خاموش خواهد شد. شما می توانید با استفاده از پاک کردن تاریخچه کنترل برای از بین بردن قابل توجهی مکان در مجموع هر دو برای آی فون خود را و تمام دستگاه های دیگر در امضا به حساب iCloud شما.

10 اندروید

اگر شما با استفاده از یک دستگاه عامل اندروید 10 پس از آن شما یک چند گزینه های محل شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن از جمله زمانی که خدمات محل سکونت می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر برنامه. مثال زیر مراجع Samsung Galaxy S20 در حال اجرا بر روی آخرین نسخه از اندروید است.

برای دسترسی به تنظیمات موقعیت مکانی از برنامه های کاربردی خود را, رفتن به تنظیمات > مکان > برنامه مجوز. وجود دارد خواهد بود یک لیست از برنامه های طبقه بندی به 3 بخش: اجازه تمام وقت مجاز تنها در حالی که در استفاده و تکذیب کرد. برای تغییر محل اجازه ضربه بزنید در یک نرم افزار. اگر تنظیمات تنظیم شده است به اجازه می دهد تمام زمان برنامه را مصرانه پیگیری محل سکونت خود را که آیا آن را باز کنید یا نه. این امر به ویژه مفید برای برنامه های مانند Uber و نقشه های گوگل است که نیاز به ردیابی محل خود را در حالی که شما در حال مرور در اطراف. اگر تنظیمات تنظیم شده است به اجازه می دهد تنها در حالی که با استفاده از این نرم افزار محل سکونت خدمات تنها فعال شود زمانی که برنامه باز است. اگر شما می خواهید به طور کامل خاموش کردن خدمات مکان را انتخاب کنید را انکار کند.

سابقه موقعیت مکانی را بر روی تلفن خود را کنترل حساب کاربری گوگل خود را که ثبت نام شما را در دستگاه تلفن همراه خود را و همچنین بر روی دسکتاپ اگر شما نیز با استفاده از یک کامپیوتر است. آن را موجب صرفه جویی در مکان خود را با هر دستگاه تلفن همراه و در دسترس است زمانی که شما وارد حساب کاربری گوگل خود را و تاریخ و محل گزارشدهی موقعیت مکانی را فعال کنید. که خدمات به طور مداوم موجب صرفه جویی در مکان خود را به شما خدمات شخصی. این طراحی به شما اجازه کنترل خود را آنلاین تجربه در سراسر دستگاه های بنابراین شما همچنین می توانید همگام سازی مرورگر کروم خود تاریخچه وب و برنامه فعالیت های صوتی و ضبط صدا یوتیوب سابقه و جستجوها ، اگر شما انتخاب می کنید برای تمام کسانی که در تنظیمات را فعال کنید, آن به احتمال زیاد نتایج نسبتا قوی پروفایل شما و عادات و سلیقه.

شما می توانید انتخاب کردن از تلفن همراه خود را ID آگهی از طریق تنظیمات > گوگل > تبلیغات > انتخاب کردن از تبلیغات شخصی.

اگر شما یک حساب گوگل شما می توانید جلوگیری از گوگل از ذخیره سازی محل سکونت خود را هر چند آماده است که این شرکت در حال حاضر بسیاری از اطلاعات در مورد شما در حال حاضر. نمی توان به کشف کنند که تاریخ دقیق شما بازدید محلی خود را در ایستگاه مترو هفت سال پیش. شما می توانید جلوگیری گوگل از جمع آوری هر گونه اطلاعات بیشتر با خاموش کردن موقعیت های را در حساب خود را محل فعالیت های کنترل.

اندروید 9.0 پای

سفارشی کردن اندروید است که کمی پیچیده تر از iOS چرا که هر تولید کننده گوشی های هوشمند طول می کشد برخی از آزادی های با سیستم عامل به خیاط آن را به دستگاه خود را و آخرین آندروید 10 سیستم عامل است به صورت یکنواخت در دسترس به هر واجد شرایط گوشی آندروید. مثال زیر مراجع LG V40 ال جی که در حال حاضر اجرا می شود آندروید 9.0 پای.

برای خاموش کردن اشتراک گذاری مکان, رفتن به تنظیمات > عمومی > صفحه قفل و امنیت > مکان > برنامه سطح دسترسی. شما می توانید انتخاب کنید که آیا برای به اشتراک گذاشتن مکان خود را برای هر برنامه. از 25 نرم افزار, 10 هشدار به کاربران این قابلیت می تواند به خطر بیافتد اگر آنها را خاموش مکان های. چند دیگر از گوگل مربوط به خدمات محل سکونت — مانند اورژانس خدمات محل سکونت (ELS) — در دسترس هستند در برخی مناطق اجازه دادن به شما تماس بگیرید و یا متن یک شماره اضطراری که انتقال محل سکونت خود را به پلیس و یا اولین پاسخ دهندگان.

ماندن هوشیار

کنترل برنامه ردیابی محل یک چالش است که همه کاربران تلفن همراه صورت در حال حاضر و در آینده قابل پیش بینی. وجود دارد هیچ راه مناسب برای جلوگیری از بازاریابان اینترنتی از پیگیری شما و فروش داده های خود را. به عنوان نرم افزار فروشندگان و تولید کنندگان تلفن های توسعه به طور فزاینده ای پیچیده ابزار به شما اجازه کنترل چه مقدار از اطلاعات شما می شود خارج وجود دارد از طرف دیگر تکمیل راه های جدید برای دور زدن کنترل بیش از آنچه که آنها می توانید پیدا کردن در مورد زندگی خود را. بهترین شما می توانید انجام دهید این است حفظ آگاهی و آشنایی با کنترل ها در اختیار شما و اجازه می دهد تا مکان خود را به اشتراک گذاشته شود تنها در حداقل لازم را برای شما به تابع.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>