از دست پسران Prequel موسیقی است و نزدیک شدن به انتشار

دیوید (Kiefer Sutherland) ممکن است خود را از دست پسران منشاء داستان در قالب یک موسیقی.عکس: Warner Bros.چگونه د

توسط DOSTEMANSALAM در 24 تیر 1399
David (Kiefer Sutherland) may get his Lost Boys origin story in the form of a musical.
دیوید (Kiefer Sutherland) ممکن است خود را از دست پسران منشاء داستان در قالب یک موسیقی.
عکس: Warner Bros.

چگونه دیوید رهبر پسران از دست رفتهبرای اولین بار تبدیل به یک خون آشام است ؟ که این موضوع از یک آینده مرحله موسیقی به نام از دست پسران داستان توسط G تام مک نوشت که این فیلم فراموش نشدنی, تم آهنگ "گریه خواهر کوچک." نشان می دهد در حال توسعه بوده برای چند سال اما در حال حاضر با توجه به Mac آن را نزدیک شدن به انتشار.

تبلیغات

"ما به دنبال شدند در اواخر سال 2021 مانند قرار می گیرند. اما [در حال حاضر] ما به دنبال در 2022," مک گفت: Syfy. "در تابستان گذشته من به انگلستان رفت و با یکی از تولید کنندگان و ملاقات با طراحان. من تولید کننده ایده برای جستجو در لندن تئاتر جهان برای برخی از تازه استعداد [طراحان مجموعه ای از طراحان و غیره]. حدود سه هفته تا یک ماه فقط پیدا کردن افراد مناسب و البته فوق العاده با استعداد مردم در نیویورک نیز هست که ما تا به حال به ارمغان آورد."

نشان می دهد به شرح زیر داود معروف با بازی کیفر ساترلند در این فیلم که immigrates به امریکا از لیتوانی و به پایان می رسد تا در یک یتیم خانه های اجرا شده توسط Max, بازی های برگزار شده توسط Edward Herrmann در فیلم. حداکثر البته یک خون آشام تبدیل می شود دیوید.

تبلیغات

"در 17-18 [سال] او در بازدید از این جاده و این زمانی است که او میدارد تا دیگر خون آشام و در واقع ایجاد یک خانواده با سه نفر دیگر از بچه ها" مک گفت. "همه آنها از اقشار مختلف زندگی در کشورهای آمریکای میانه, آریزونا, و سپس آنها را سر به کالیفرنیا. این زمانی است که همه چیزهای خوب شروع می شود. ما سعی کردیم به یک پیچ و تاب و به موجب آن ما می دانیم که داستان فیلم اما ما نمی دانیم که چگونه از آن همه وجود دارد. و در موسیقی ما انجام دهد. این بسیار یک داستان جاودانگی است, اما آن را نیز یک داستان در مورد چگونه مردم در 20s خود را فکر می کنم آنها جاودانه به هر حال. این نوع از اجرا می شود که موازی از فرهنگ پاپ."

در حال حاضر اگر شما در حال خواندن این و تفکر "چه جهنم می گذرد؟" نگران نباشید. خیلی بیشتر وجود دارد. مانند: مک است که نشان می دهد کل موسیقی متن فیلم آنلاین از طریق Spotify و شما می توانید در این لینک. به علاوه چند سال پیش او چندین مفهوم ویدئوها از موسیقی برای کمک به افزایش آگاهی است. شما می توانید همه آنها را در این صفحه یوتیوب, اما در اینجا باز شماره.

دوباره. شما ممکن است از خود بپرسید "آیا این واقعی است؟" و بله. بله, آن است. صحبت کردن با Syfy مک صحبت در مورد چگونگی از دست پسر مدیر جوئل شوماخر, که به تازگی در گذشت, کمک او را با نمایش نسبتا منظم.

تبلیغات

"وجود دارد هیچ کس بیشتر درگیر با موسیقی من بیش از چند سال گذشته" مک می گوید. "او درک موسیقی تئاتر و ما را بسیاری از مکالمات. من می دانستم که او مریض بود اما او می خواهم بر روی گوشی برای دو تا سه ساعت و بیش از یادداشت ها و چیزهای مختلف. او فقط یک انسان فوق العاده است. شدید, اما این بخشی از شخصیت های باور نکردنی. پسر بزرگ من قطعا او را از دست ندهید."

وجود دارد خیلی بیشتر در Syfy مقاله, بنابراین ما می خواهیم شما را به سر بیش از وجود دارد و خواندن بقیه. برای مثال, مالکوم مک داول می تواند بازی Max پسرک در حال حاضر بازیگران وجود دارد صحبت از عبور از تلویزیون نشان می دهد (اگر آن اتفاق می افتد), و ساکس خود انسان, تیم Cappello می تواند به طور بالقوه درگیر می شود. Wمرغ وجود دارد بیشتر بتن اطلاعات نشان می دهد ما به شما اجازه می دانم.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن