معیار کانال آسانسور Paywall در فیلم توسط فیلمسازان در حمایت از زندگی ماده

تصویر: معیار کانالمعیار مجموعه حذف کرده است paywall در بسیاری از فیلم های که تمرکز در زندگی و کار سیاه و فیلمس

توسط DOSTEMANSALAM در 16 خرداد 1399
Illustration for article titled Criterion Channel Lifts Paywall on Films by Black Filmmakers in Support of Black Lives Matter
تصویر: معیار کانال

معیار مجموعه حذف کرده است paywall در بسیاری از فیلم های که تمرکز در زندگی و کار سیاه و فیلمسازان در جریان آن خدمات معیار کانال اجازه می دهد تا کاربران را به جریان آنها را به صورت رایگان حتی اگر آنها نمی اشتراک به خدمات.

تبلیغات

معیار گفت که آن را به رایگان از فیلم های جولی داش ویلیام Greaves, کاتلین Collins, چارلز برنت Khalik خدا و مایا آنجلو, در میان دیگران. این شرکت اعلام کرد در یک بیانیه فرستاده شده به Gizmodo در روز پنج شنبه است که آن را حذف کرده است paywall از "همانطور که بسیاری از این عناوین به عنوان ما می توانیم" و اضافه کرد که آن را به امید بینندگان "ما ملحق خواهد شد در صحبت کردن و ساخت یک معنی تعهد به مبارزه با نژادپرستی سیستماتیک در کشور ما است."

"نامتناسب تلفات که covid-19 گرفته شده در جوامع رنگ; قتل Ahmaud Arbery, Breonna تیلور جورج فلوید و تونی McDade; و معمولی کشنده نژادپرستی مرکزی پارک سگ واکر که به نام پلیس در پرنده دیگر مسیحی کوپر بار دیگر پرتاب به تمرکز شدید غیر قابل اجتناب واقعیت سیستمیک نژاد پرستی در جامعه ما و بسیاری از انواع خشونت آن inflicts در سیاه و سفید آمریکایی ها هر روز" این شرکت نوشت. "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. این غم و اندوه و خشم انداخته در سراسر کشور در حال ریشه در قرن ها از غیرانسانی و مرگ است. این طرح باید متوقف شود."

تبلیغات

در علاوه بر این به بلند کردن paywall در فیلم توسط فیلمسازان و در مورد سیاه و سفید زندگی معیار گفت: همچنین تاسیس $25,000 کمک های اولیه و دیگری مداوم $5,000 ماهانه سهم های مختلف به نام سازمان از جمله وثیقه و دفاع قانونی بودجه, گروه حمایت پلیس اصلاحات و همچنین سازمان های جامعه است. این شرکت گفت: این امر ارسال اطلاعات در مورد گروه به آن اهدا در آن کانال های اجتماعی.

این اطلاعیه به شرح زیر روز از تظاهرات در شهرهای سراسر این کشور خواستار پایان دادن به سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس. در حالی که بسیاری از شرکت ها را با صدور بیانیه در مورد این وقایع در این کشور چند به صراحت محکوم سیستمیک نژادپرستی و قتل سیاه آمریکایی, صحبت کردن در حمایت از معترضان و یا متعهد به حمایت از مردم و سازمان ها به طور فعال مشغول به مبارزه نژادی و بی عدالتی است.

معیار اضافه شده است که آن را تشکیل به عنوان یک شرکت به آدرس راه هایی که می تواند ایجاد یک "بهتر و عادلانه تر متنوع تر فرقان" از جمله ارتکاب به آموزش و پرورش برای کارگران و مالکیت و همچنین به عنوان توسط "بررسی نقش ما در بازی ایده کانن سازند که صدای دریافت بالا و کسانی را که به تصمیم می گیرید چه داستان می گفت."

به دنبال راه های دیگری برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ؟ اتمام این لیست منابع توسط خواهر ما سایت Lifehacker راه هایی برای درگیر شدن.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن