SpaceX بعدی Starlink راه اندازی خواهد شد کمک به بهبود تصاویر ماهواره ای از زمین

زمانی که سیاره خریداری SkySat صورت فلکی از گوگل در سال 2017, آن را با هدف تبدیل شدن چالاک ترین و جامع ماهو

توسط DOSTEMANSALAM در 20 خرداد 1399

زمانی که سیاره خریداری SkySat صورت فلکی از گوگل در سال 2017, آن را با هدف تبدیل شدن چالاک ترین و جامع ماهواره تصویربرداری شرکت در جهان است. در حال حاضر به لطف برخی از هوشمند فضای ریاضی و با کمک کمی از ایلان SpaceX این شرکت در حال آماده سازی خود برای ارائه دقیق ترین و تا به دقیقه به دقیقه تصویربرداری از زمین است.

سیاره را فراهم می کند ماهواره تصویربرداری خدمات به طیف گسترده ای از بخش ها مانند کشاورزی و انرژی دریایی و جنگلداری. این مشتریان می خواهید به موقع و دقیق اطلاعات آن موجود 15-قوی SkySat صورت فلکی انجام داده است مناسب و معقول به اندازه کافی برای ارائه. اما سیاره فکر می کند می تواند آن را بهتر است. به همین دلیل است که بیش از شش ماه گذشته این شرکت را کاهش داده ناوگان خود را از ارتفاع 500km به 450km. اگر شما می خواهید برای دیدن چیزی واضح تر شما را به حرکت و نزدیک به آن ، این ورزش افزایش یافته سیاره وضوح تصویر از 80 سانتی متر تا 50 سانتی متر.

که ممکن است صدا مانند بسیاری از, اما این بدان معنی است که قبلا نا معلوم وسایل نقلیه در جاده در حال حاضر می توان به عنوان یک ماشین یا کامیون و آن را در این نوع از توسعه است که نیاز به کمک به تقویت زیرساخت های احتمالی ورود خودروهای — و حتی به بهبود راه ما با استفاده از GPS در حال حاضر.

اما به وضوح از تصاویر ماهواره ای است و تنها چیزی که سیاره است که به دنبال بهبود فرکانس تصویربرداری نیز در دستور کار خود. به عنوان سیاره می گوید: "فواصل کوتاه تر بین تصویر قطاری کمک به مشتریان را درک و توصیف تغییرات رانده شده توسط فعالیت های انسانی و یا حوادث پیش بینی نشده. آن را نیز افزایش می دهد احتمال این که مشتریان می توانید یک ابر-رایگان تصویر و یا یک تصویر خاص سایه زاویه است که می تواند مهم برای تجزیه و تحلیل."

این جایی است که SpaceX در می آید. در خرداد ماه سیاره اعلام کرد که این امر می تواند راه اندازی شش SkySat ماهواره به مدار زمین کم با کمک یک موشک فالکون 9. سه ماهواره — هر یک به اندازه یک ماشین لباسشویی و وزن حدود 110 کیلوگرم — راه اندازی خواهد شد در هفته های آینده با سه بعدی فرستاده می شود تا در ماه جولای.

با مجموع 21 SkySat ماهواره در مدار سیاره خواهد بود قادر به گرفتن تصاویری از برخی از مکان های جهانی تا 12 بار در روز با یک جهانی به طور متوسط هفت بار در روز. به عنوان سیاره معاون ارشد رئيس جمهور از محصول مارتین ون Ryswyk می گوید در یک پست وبلاگ "این بی سابقه ای قابلیت را ارائه پاسخ سریع به حوادث جهانی و فعال تصویربرداری در زمان از بعد قبلا دیده توسط ماهواره ها." سیاره در حال حاضر زمان پاسخ سریع برجسته شد هفته گذشته هنگامی که آن را برای اولین بار به ارائه یک تصویر ماهواره ای از سیاه و سفید "زندگی" موضوع پیام در خیابان منتهی به کاخ سفید نقاشی توسط معترضان فقط ساعت قبل – اضافی SkySats را کاهش می دهد این در حال حاضر تاخیر کوتاه مدت و حتی بیشتر.

اما گرفتن ماهواره به مدار است و نه ارزان — و یا حداقل آن را تا SpaceX راه اندازی ماهواره کوچک rideshare برنامه. سیاره قبلا راه اندازی SkySats با استفاده از فالکون 9 به عنوان بخشی از SSO-یک ماموریت بازگشت در ماه دسامبر 2018 — عمده rideshare ابتکار که فرستاده تا حدود 64 ماهواره با یک موشک. اما این اجرا درگیر یک واسطه — Spaceflight. شرکت SpaceX در حال کار به طور مستقیم با اپراتورهای ماهواره ای به آنها این فرصت را به دردسر دنده خود را به بسیاری از فالکون 9 راه اندازی SpaceX در حال ساخت به منظور تکمیل آن 12,000 ماهواره ای-قوی Starlink صورت فلکی. Starlink — که در حال مونتاژ در دسته 60 ماهواره ها در یک زمان — در نهایت ارائه ماهواره ای مبتنی بر اینترنت در سراسر جهان است.

در 500 دلار هر کیلوگرم آن rideshare نرخ بسیار خوب است. در واقع صحبت کردن به Ars Technica, سیاره, معاون رئیس جمهور از راه اندازی مایک Safyan گفت که این شرکت برنامه ای برای اضافه کردن اضافی این SkySats تنها به عنوان یک نتیجه از SpaceX "به طور چشمگیری" کاهش هزینه دسترسی به راه اندازی. "آنها کاهش قیمت بسیار ما نمی تواند بر این باورند آنچه که ما به دنبال" او گفت:.

سیاره سیستم در حال حاضر فراهم می کند یک انتقادی طرح برای کسانی طراحی دقیق شهرستانها پیگیری بلایای طبیعی و نظارت بر زیستگاه های طبیعی اما وضوح بیشتر و فرکانس تصویربرداری می تواند باز کردن یک راه کاملا جدید برای ماهواره تصویربرداری به اهرمی در زندگی روزمره است. تا به حال یک مانع عمده به این شده است اما اگر امثال SpaceX خوشحال است به شما اجازه کوچکتر بچه ها کول در آن راکت و سپس مدار درست شد خیلی بیشتر در دسترس برای همه.

در این مقاله: SpaceX ماهواره ای, سیاره, فالکون 9, SkySat, تصویربرداری, زمین, حل, فرکانس, اخبار, فردا, دنده,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب