چنگ زدن به یک گوگل لانه WiFi 3-بسته با بلندگو برای $300 در HSN

Google Nest WiFi kit
دانیل کوپر/Engadget

این ممکن است به خصوص آسان برای دوباره انجام دادن خانه خود را در شبکه های بی سیم. HSN در حال اجرا است یک معامله است که بسته نرم افزاری گوگل لانه WiFi 3-بسته های اصلی صفحه اصلی بلندگو برای $300 — بد نیست در زمانی که مش روتر کیت اغلب هزینه های بیشتر ، با توجه به این که دو امتیاز همراه با لانه WiFi نیز به عنوان هوشمند سخنرانان این می تواند به شما فرمان های صوتی در سراسر خانه خود را بدون نیاز به خرید هر چیز دیگری. بهترین خرید و همچنین فروش یک لانه فای, 2-بسته با هیچ صفحه اصلی بلندگو برای $200 اگر شبکه شما نخواهد بود کاملا به عنوان استادانه درست شده.

خرید لانه WiFi 3-بسته با خانه سخنران در HSN – $300

خرید لانه فای, 2-بسته در بهترین خرید – $200

گوگل در گذشته فای روتر باید به سختی ایستاده اما لانه WiFi ورود هوشمند بلندگو قابلیت آن را می دهد یک لبه بیش از برخی از مدل های. تا زمانی که شما نزدیک به یک نقطه دسترسی شما می توانید به گوگل دستیار. این سیستم همچنین آسان به راه اندازی و طراحی براق است به اندازه کافی است که شما ممکن است احساس می کنید مجبور به پنهان کردن آن در یک گوشه.

برخی از محدودیت وجود دارد. هیچ اترنت در نقاط مش بنابراین این کار نخواهد کرد اگر شما نیاز به پهنای باند و یا زمان تاخیر کم از سیمی لینک. شما نیز نمی توانید WiFi 6 سرعت. این است که برای همه خانواده ها که در آن بی سیم راحتی مسائل بیشتر از خام عملکرد. در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند خانه خود را, اگر چه این ممکن است فقط آنچه شما نیاز دارید.

دنبال @EngadgetDeals در توییتر برای آخرین تکنولوژی معاملات و خرید خدمات مشاوره.

در این مقاله: گوگل لانه, وای فای, صفحه اصلی گوگل, خانه هوشمند, بلندگو, Wifi, wi-fi, شبکه, خانه هوشمند, مش, wifi, مش, شبکه, تجارت, engadgetdeals, thebuyersguide, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>