همه متنفر علامت

به عنوان ایالات متحده در مقابله با بی سابقه ای همه گیر و ملی حساب نژادپرستی و سیاستگذاران مورد نقد و اجتماعی,

توسط DOSTEMANSALAM در 7 تیر 1399

به عنوان ایالات متحده در مقابله با بی سابقه ای همه گیر و ملی حساب نژادپرستی و سیاستگذاران مورد نقد و اجتماعی, نقش رسانه ها در گسترش دروغ. روز چهارشنبه در یک خانه مشترک کمیته ملاقات با کارشناسان در علوم کامپیوتر و حقوق مدنی به بحث در مورد چگونه اطلاعات غلط می توان به مبارزه بر روی سیستم عامل مانند Twitter و Facebook.

هر چند این جلسه بود پر از سوزان انتقادات از رسانه های اجتماعی مدیران به عنوان یک گروه حضور نماینده مجلسs' وحشی ترین خشم کارگردانی شد در Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ که بی توجهی به حریم خصوصی کاربر به طور مستقیم منجر به برخی بسیار بد گه در سال 2016. هر چند زمان زیادی را صرف بحث در مورد فهم و outs از بخش 230 قانون ارتباطات نجابت شرکت کنندگان نیز تا به حال برخی از فضا برای قرار دادن فناوری بزرگ زیر آتش خود را نازدار پاسخ به جعلی covid-19 اخبار, سفید supremacists و ترول مزارع. به عنوان تنور از شنیدن نشان می دهد کلید سیاستگذاران از هر دو طرف شروع به نزدیکی بیشتر با توجه به پیشنهاداتی که نگه داشتن سیستم عامل رسانه های اجتماعی مسئول شکست خود در کافی تعدیل نفرت سوء استفاده و دروغ.

تبلیغات

"مارک زوکربرگ است که پنهان کردن این واقعیت است که او می داند که نفرت, دروغ و تفرقه خوب برای کسب و کار" گفت: Hany فرید یک دانشگاه برکلی و استاد متخصص در پزشکی قانونی دیجیتال تجزیه و تحلیل تصویر و ادراک بشر است. "او را به پنهان کردن این واقعیت است که محتوای اعتدال بد است برای کسب و کار. و بنابراین او در غرفه این استدلال ساختگی برای مخفی کردن در پشت."

"هنگامی که Facebook باعث می شود 70 میلیارد دلار در سال [مبارزه با دروغ] است نه یک منبع مشکل. این یک اولویت است مشکل" فرید ادامه داد.

تبلیغات

ایلینوی در کنگره Jan Schakowsky (D) نام برخی دیگر از تکنولوژی اجرائی: "Facebook خاص به نظر می رسد برای لذت بردن از یک دنج رابطه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کمک Facebook وفادار تهمت حامیان Joel کار و Peter Thiel. من امیدوارم که آقای کاپلان و آقای Thiel به زودی آن را قبل از کنگره... به طوری که ما می توانیم سوال در مورد نقشی که آنها بازی کند."

غضب با رسانه های اجتماعی و تکنولوژی غول های عبور از راهرو. Rep. بیل جانسون (جمهوری خواه از اوهایو وزن در و گفت: "این بسیار من وقتی که من شنیدن این شرکت های فن آوری مانند Facebook و گوگل و توییتر و دیگران پنهان در پشت این بهانه که از آن الگوریتم خود را که در حال ساخت این تصمیمات در مورد محتوا که آنها در خدمت به مردم آمریکا." جانسون خود را ذکر دو درجه در علم کامپیوتر خود را به عنوان واجد fides به وزن در عمیق تر و با حوصله توضیح داد که "الگوریتم منطق سازه ای که ساخته شده توسط انسان و کامپیوتر می گفت چه کاری انجام دهید. آنها نمی رویای این مسائل خود به خود."

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

"هنگامی که شرکت ها می گویند آنها در حال حاضر به حذف برخی از چیزهایی آنچه که آنها واقعا و گفت که پرداختن سفید تقرير و دروغ و ضد سیاهی به سادگی نمی رود به یک سطح از فوریت برای آنها" گفت: Brandi Collins-Dexter ارشد مدیر مبارزات انتخاباتی در رنگ را تغییر دهید.

ما وارد برجسته 3.5 ساعت شنوایی در ویدئو بالا.

تبلیغات
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن