بوگاتی برای اولین بار EV در دهه a $35,000 "اسباب بازی" ماشین

بوگاتی بوگاتی نشده تولید یک ماشین الکتریکی از آنجا که فوق العاده نادر از نوع 56 از سال 1931 ا

توسط DOSTEMANSALAM در 6 مرداد 1399
Bugatti Baby II 'toy' electric car
بوگاتی

بوگاتی نشده تولید یک ماشین الکتریکی از آنجا که فوق العاده نادر از نوع 56 از سال 1931 اما آن را آماده برای جهش دوباره به میدان... در یک شیوه ای از زبان. Autoblog گزارش می دهد که این خودروساز معرفی کرده است نوزاد دوم 75 درصد در مقیاس الکتریکی بدل از نوع 35 که بیشتر از یک کاربردی "ابزار جنسی" از چیزی است که شما می خواهم به استفاده از برای یک backroad گردش. آن را به وضوح در فرزندان خانواده های ثروتمند با 1.3 HP تازه کار, حالت و 1.4 کیلووات ساعت باتری, اما آن را به اندازه کافی بزرگ برای بسیاری از بزرگسالان به درایو وجود دارد حتی انتخاب امکانات و بالاتر پایان تنظیمات برای خریداران که می خواهم برای زدن توپ در اطراف املاک خود را.

از نسخه پایه این خودرو دارای یک 5.8 HP کارشناس حالت است که اجازه می دهد تا به سرعت بالای 30 MPH. بهار برای ویتس و Pur Sang, مدل, چند, و شما یک 2.8 کیلو وات ساعت باتری است که تولید 13.4 HP (هنگامی که شما با استفاده از یک سرعت خاص کلید) و افزایش سرعت بالا به 42MPH. در حالی که طیف وسیعی است, هرگز, به ویژه بالا, بین 15 و 31 کیلومتر بسته به سطح تر و تمیز که بیش از اندازه کافی برای یک تور در اطراف عمارت.

این شرکت در حال گرفتن سفارشات برای فقط 500 واحد از کودک دوم, و آن را نمی خواهد شما را به شنیدن این که آنها به احتمال زیاد گران ترین مقیاس اتومبیل شما همیشه خواهید دید. مدل استاندارد خواهد شد هزینه های €30,000 (در حدود $35,000) در حالی که آلومینیوم-پوسته Pur Sang است که در قیمت €58,000 (کمی کمتر از $68,000). شما می توانید قادر به اندازه EV برای آنچه که شما پرداخت. در این راه نگاه, هر چند — این است که احتمالا نزدیک ترین شما به داشتن یک بوگاتی در گاراژ خود را اگر شما نمی توانید استطاعت به صرف میلیون ها نفر در یک "رشد" Chiron.

در این مقاله: بوگاتی, ماشین های الکتریکی, برقی, خودرو, اتومبیل, کودک II, بچه ها, اسباب بازی, ev, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب