GMC teases خود را به 1000 اسب بخار الکتریکی هامر کامیون ها و SUV

فقط به عنوان LeBron James آماده است برای دادگاه دوباره به NBA بازی در اورلاندو, GMC منتشر کرده است تبلیغات جدید شامل بسکتبال ستاره اذیت کردن آینده آن EV. این ویدئو نشان می دهد هر دو کامیون ها و SUV نسخه از هامر که قبلا وعده داده شده یک “انقلاب آرام” با 1000 اسب بخار, 11,500 lb/ft گشتاور و 0 – 60 مایل در ساعت زمان کمتر از سه ثانیه است.

GMC Hummer EV

GMC

خطوط نشان داده شده در پایان تیزر تصویری نشان می دهد مقاومتی به دنبال SUV و یک چهار درب وانت با یک تخت در پشت. آن را دشوار است به قاضی اندازه از این سایه تصاویر, اما به نظر می رسد یک مقدار عادلانه کوچکتر از تسلا XXL Cybertruck. Autoblog برآورد SUV است که کمی بزرگتر از به تازگی نشان داد چهار درب Ford Bronco کوتاه با فاصله دو محور است که می تواند خوب برای آفرود.

GMC ویدیو وعده های ما را ببینید هامر EV این سقوط و قادر به ذخیره یک پس از آن با شروع تولید حدود یک سال بعد. در بخش دیگری از این ویدئو می بینیم قبل از تولید مدل کامیون با هود برداشته افشای یک مقابل تنه که باید آسان به بار خواهد شد و اضافه کردن به ظرفیت که کوتاه تخت.

GMC Hummer EV

GMC

تیزر نیز چشمک متن با برخی از ویژگی های ما می توانید انتظار از جمله Ultium باتری است که جنرال موتورز در حال برنامه ریزی آینده خود را در اطراف. بر این اساس, GM ارائه به روز رسانی در پیشرفت این کارخانه در lore city, آه که این ساختمان به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک با LG Chem گفت که آن را در برنامه. Ultium سلول LLC در نهایت تولید باتری برای هامر EV و کادیلاک Lyriq که پرده برداری خواهد شد در هفته آینده در اوت 6.

ویژگی های دیگر عبارتند از یک بی نهایت سقف و آسمان پانل که دوباره را به ذهن متبادر توسن ما فقط دیدم و همچنین به عنوان “فوق العاده سریع شارژ لانه gen سوپر کروز فوق العاده دید دوربین خرچنگ حالت و آدرنالین mode.” ما احتمالا پیدا کردن آنچه همه بدان معناست که زمانی در چند ماه آینده.

در این مقاله: GMC, ev, برق خودرو هامر EV, هامر, LeBron James, GM, سوپر کروز Ultium, کامیون, SUV, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>