نینتندو سوئیچ با سوئیچ Lite

اگر شما در میانهی شب برداشت نینتندو سوئیچ در عین حال, شما در حال حاضر باید مجزا دو گزینه را انتخاب کنید. وجود

توسط DOSTEMANSALAM در 7 اردیبهشت 1399

اگر شما در میانهی شب برداشت نینتندو سوئیچ در عین حال, شما در حال حاضر باید مجزا دو گزینه را انتخاب کنید. وجود سیستم اصلی ارائه می دهد که قابلیت حمل و لنگر انداخت تلویزیون بازی در کنار متحرک شادی باهم کنترل وجود دارد نینتندو سوئیچ Lite کوچکتر و ارزان تر جایگزین.

سوئیچ Lite شبیه به اصلی دستی اما امکانات قابل توجهی برخی از تغییرات طراحی که ممکن است رنجش و یا سرکوب علاقه خود را. هر دو گزینه قابل اما تعیین است که بهترین ها را برای شما بستگی به آنچه شما دنبال آن هستید. ما شکسته که چگونه هر کنسول متفاوت به تصمیم خود را آسان تر در این نینتندو سوئیچ با سوئیچ Lite راهنمای.

مطالعه بیشتر

مشخصات

نینتندو سوئیچ

نینتندو سوئیچ Lite

ابعاد 10 x 4.2 x .55 اینچ 8.2 x 3.6 x 0.55 اینچ
وزن 0.66 پوند بدون کنترل 0.88 وزن با کنترل, 0.61 پوند
پردازنده Nvidia سفارشی تگرا/Tegra X1+ Nvidia سفارشی Tegra X1+
رم 4GB 4GB
ذخیره سازی 32GB از ذخیره سازی فلش قابل ارتقا از طریق microSD 32GB از ذخیره سازی فلش قابل ارتقا از طریق microSD
A/V خروجی HDMI از هیچ
I/O خروجی 1 USB-C و USB 3.0, USB 2.o x2 1 USB-C
ارتباطات Wi-Fi و بلوتوث 4.1 Wi-Fi و بلوتوث 4.1
کنترل شادی باهم و یا نرم افزار کنترل کننده ساخته شده را به سیستم
اندازه صفحه نمایش و رزولوشن 6.2 اینچ 720p 5.5 اینچ با کیفیت 720p
عمر باتری تا 6.5 ساعت برای مدل های قدیمی, 9 ساعت برای مدل جدید تا 7 ساعت
رسانه های فیزیکی اختصاصی کارتریج اختصاصی کارتریج
در دسترس بودن در حال حاضر در دسترس در حال حاضر در دسترس
DT نقد و بررسی 4/5 ستاره ها 4.5/5 ستاره

طراحی و امکانات

Nintendo Switch with Rocket League
احمد محمد/Unsplash

استاندارد نینتندو سوئیچ ترکیبی کنسول. می توان آن را به عنوان دستی در سیستم و یا در "میز" حالت خود شامل kickstand و به عنوان یک کنسول خانگی هنگامی که قرار داده در آن حوض. قدرت آن نیست بزرگترین نقطه فروش در حال سقوط در جایی بین Wii U و استاندارد ایکس باکس یک و پلی استیشن 4 کنسول. چه چیزی باعث تغییر ویژه ای است که بسیاری از راه های آن استفاده می شود ،

خارج از آن حوض سوئیچ توابع به عنوان یک نمونه دستی در سیستم. شادی را باهم کنترل قفل شده است و بر روی هر دو طرف با همان دکمه, طرح و چوب شما می خواهم انتظار می رود در یک گیم پد استاندارد. در هر زمان شما می توانید لذت باهم کنترل و قرار دادن سیستم در آن حوض و شروع به بازی این سیستم به عنوان یک کنسول خانگی. این "تغییر" اتفاق می افتد فورا و شما می توانید این کنسول را از حوض به بازی به عنوان یک دستی سیستم فقط به عنوان سریع.

سوئیچ Lite ندارد بسیاری از ویژگی های است که سوئیچ منحصر به فرد است و این منعکس شده در آن قیمت کاهش می یابد. سیستم نمی آید با یک حوض و نه هیچ راهی وجود دارد برای اتصال به تلویزیون است.

کنترل در دو طرف شبیه شادی-Con, کنترل, اما آنها یک بخش دائمی از سیستم. آن وزن و اندازه صفحه نمایش شده اند کاهش می یابد و با دومی از کاهش 6.2 اینچ به 5.5 اینچ است. هر دو سیستم باید یک با کیفیت 720p-با قابلیت صفحه نمایش.

اما بزرگترین تفاوت می آید از سفارشی جدید Tegra X1+ تراشه. اگر چه قابلیت های آن تقریبا مشابه اصلی سوئیچ آن را بسیار کارآمد تر منجر به عمر باتری طولانی تر در سوئیچ مطلب تا 7.5 ساعت. نینتندو بی سر و صدا منتشر شد یک نسخه از اصل سوئیچ با استفاده از این پردازنده های جدید تقریبا دو برابر عمر باتری اصلی کنسول. متاسفانه تنها راه برای بگویید اگر آن جدید سوئیچ است که توسط جعبه و شماره سریال. اگر آن را در یک جعبه قرمز آن را جدید سوئیچ. اگر شماره سریال شروع می شود با "XKW" این یکی از جدید. خارج از پردازنده های جدید دو مدل یکسان هستند.

ابر صرفه جویی پشتیبانی می شوند در این تغییر تا زمانی که شما یک دستگاه سوئیچ اشتراک آنلاین بنابراین شما به احتمال زیاد قادر خواهید بود برای دسترسی به پیشرفت بازی خود را در سراسر هر دو سیستم در این راه است. وجود دارد مجموعه ای از بازی های مانند گوگل: بیایید بروید که اصلا صرفه جویی در ابر را فعال کنید.

به عنوان توانایی برای انتقال داده ها بین دو دستگاه از آن ممکن است اما نه بلافاصله. فقط به عنوان شما را برای رفتن از یکی به دیگری تغییر دهید شما می توانید خود را انتقال تمام حساب به سوئیچ Lite اگر شما می خواهید را انتخاب کنید یک لباس. اما شما نمی توانید به عقب و جلو مگر اینکه شما انتقال مشخصات خود را به صورت دستی در هر زمان.

کنترل

Amazon earth day used Nintendo Switch Pro Controller

اصلی نینتندو سوئیچ همراه با دو شادی باهم کنترل در بسته بندی اولیه و همچنین شادی باهم گرفتن. هنگامی که متصل به سوئیچ شادی باهم کنترل عملکرد عینا به نحوه کار کنترل بر روی سوئیچ Lite. هنگامی که جدا, اما, شما باید گزینه های به مراتب بیشتری.

تبدیل وری یکی شادی باهم کنترل استفاده می شود خود را در آن بسیار شبیه به یک کلاسیک NES گیم پد و دکمه های داخل بخش راه آهن می تواند مطرح شود با شامل شادی باهم تسمه. این اجازه می دهد تا شما اساسا یک بازی دو بازیکن بازی هر کجا که شما هستند مانند Mario Kart 8 لوکس یا سوپر ماریو وارنر U Deluxe.

اگر شما جای دو شادی باهم کنترل در شادی باهم گرفتن آنها شبیه به نگاه و احساس از یک سنتی گیم پد و این راه اصلی به بازی بازی در حالی که لنگر انداخت مگر اینکه شما خرید یک نرم افزار کنترل.

هر چند سوئیچ Lite پشتیبانی می کند این کنترل از طریق بلوتوث اتصال خود را کنترل نمی انفصال. به این ترتیب, شما نیاز به خرید حداقل یک شادی باهم کنترلر به بازی بازی های سیستم با یک دوست و همچنین به عنوان یک پایه برای آن محل پس از kickstand در یافت استاندارد سوئیچ حذف شده از سوئیچ Lite.

هنوز ثابت کنترل به این معنی سوئیچ Lite می شود کامل پد جهت. برای برخی platforming و بازی که تقاضا جهش های دقیق این می تواند سوئیچ Lite گزینه مورد نظر حداقل در میان کسانی که نمی خواهند به بازی بازی های خود را بر روی تلویزیون.

یک نوع کنترل است که ظاهرا پشتیبانی نمی شود توسط سوئیچ Lite در همه گیمکیوب کنترل. یک آداپتور در دسترس است برای استفاده از این کنترلر در استاندارد سوئیچ, اما آن را متصل از طریق پورت USB بر روی داک به جای به طور مستقیم به کنسول. هیچ حوض با سوئیچ Lite هیچ پورت USB.

بازی

نینتندو سوئیچ و نینتندو سوئیچ Lite بازی تقریبا همان کتابخانه از بازی ها و با مناسب لوازم جانبی شما می توانید دستیابی به برابری کامل بین دو سیستم. خارج از جعبه وجود دارد چند عنوان شما می توانید لذت بردن از بر روی سوئیچ Lite.

سوپر ماریو حزب تنها می تواند بازی در هر دو رومیزی و یا از منوی view حالت به دلیل آن استفاده می کند سنگین از شادی باهم کنترل' حرکت منحصر به فرد ویژگی های. همان درست است برای راه اندازی عنوان 1-2 سوئیچکه با بهره گیری از "HD سر و صدا" برای برخی از مینی بازی.

بدون خرید چند شادی باهم کنترل (و گرفتن به نگه داشتن آنها را متهم) این بازی را نمی خواهد کار بر روی سوئیچ Lite. آنها می توانند اجرای بدون اضافی شادی-منفی اما آنها دقیقا قابل پخش است. حالت خاص نیز غیر قابل دسترس خواهد بود در بازی های دیگر است. شما نمی خواهد بود قادر به استفاده از حرکت کنترل ها به تلنگر خود را Poké توپ در تالار: اجازه دهید بهعنوان مثال.

لوازم جانبی

nintendo labo vr kit
Felicia میراندا/Digital Trends

دیگر عمده ناسازگاری با سوئیچ مطلب نینتندو لبو. تمام مجموعه ها طراحی شده اند به تناسب اصلی سوئیچ و استفاده از لذت باهم, کنترل, بنابراین شما نمی خواهد بود قادر به استفاده از سوئیچ Lite با آنها. که به معنی VR حالت های اضافه شده به افسانه از موبایل و کامپیوتر: نفس های وحشی و سوپر ماریو اودیسه در دسترس نخواهد بود برای تغییر Lite صاحبان.

وجود دارد بسیاری از لوازم جانبی ساخته شده به طور خاص برای نینتندو سوئیچ, مطلب, چند, جمله, موارد, پوست و محافظ صفحه نمایش طراحی شده برای اندازه کوچکتر آن. این استاندارد نینتندو سوئیچ در حال حاضر پشتیبانی از تعداد زیادی از لوازم جانبی و بسیاری از کسانی که به سادگی نمی خواهد کار با سوئیچ Lite. مورد محافظ صفحه نمایش و محافظ پوسته تمام خواهد شد بیش از حد بزرگ است. برخی موارد مانند کنترل استیک کلاه هنوز هم باید کار باید با استفاده از یک هدست 3.5 mm ورودی.

قیمت و تاریخ انتشار

استاندارد نینتندو سیستم سوئیچ در دسترس است در حال حاضر و به طور معمول قیمت برای $300. این قیمت گاهی اوقات شیب پایین به خصوص در طول مشغول فروش دوره های چنین به عنوان نخست و روز جمعه سیاه. استاندارد سیستم در دسترس است در هر دو خاکستری تیره پیکربندی و یا نئون آبی و قرمز با نسخه ویژه کنسول هم آزاد.

این سوئیچ Lite 200 دلار است و موجود در خاکستری و فیروزه و مرجان و زرد. یک نسخه ویژه برای گوگل شمشیر و سپر در دسترس بود در مدت کوتاهی پس از راه اندازی هر چند آن را تا مدت طولانی پس از به فروش می رسد.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب