آخرین به تاریکی قسمت در مورد یک مبتلا به فراموشی که ممکن است رئیس جمهور

"آنچه که من آمد در اینجا دوباره؟"تصویر: Hulu/YouTubeتریلر دیوانگییک محل خاص برای پیدا کردن جدیدترین تریلر برای

توسط DOSTEMANSALAM در 15 تیر 1399
“What did I come in here for again?”
"آنچه که من آمد در اینجا دوباره؟"
تصویر: Hulu/YouTube
تریلر دیوانگییک محل خاص برای پیدا کردن جدیدترین تریلر برای فیلم و تلویزیون را نشان می دهد شما ولع مصرف.

خوشحال چهارم جولای ؟

به تیره, Blumhouse را گلچین از تعطیلات مبتنی بر ترسناک کوتاهرا Hulu برای فصل دوم خود را با دور دیگری از دوازده جشن (?) قسمت آخرین است که در مورد آمریکا روز استقلال در روز جشن با آتش بازی cookouts (زمانی که وجود دارد نه یک بیماری همه گیر می افتد) و ظاهرا وحشت زده Manchurian Candidate vibes. سازمان دیده بان تریلر و شما خواهید دید آنچه منظور من است.

در حالی که باید بگویم من واقعا بیش روانی موسسات به عنوان ترسناک پس زمینه (شما می دانید واقعی افراد بیمار روانی وجود داشته باشد درست است ؟ و است که آنها در واقع فیلم ترسناک هیولا؟), این غرور از یک شخص که در واقع ممکن است رئیس جمهور تحت برخی از وحشی MK Ultra آزمایش بسیار جالب است. بیماری های روانی نیست یک کابوس اما هرگز دانستن که شما هستند ؟ که چیزهای ترسناک. همراه با وحشت از این که یک رویا که در آن شما ثبت نام برای یک کلاس کالج شما نمی دانم و تقریبا شکست خورده این باعث می رفت و هرگز—به جز آن را به ریاست جمهوری آمریکا. به موقع.

تبلیغات

اکران در جولای 17th, ستاره فیلم Barry Watson به عنوان شاید رئیس جمهور. آن را کارگردانی کرده بود توسط جولیوس رمزی و نوشته شده توسط Alstom رمزی که قبلا به عنوان یک Washington, DC speechwriter برای چهره های سیاسی مانند ژنرال دیوید پترائوس و سابق وزیر دفاع رابرت گیتس. آن خواهید بود در Hulu.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن