GitHub ذخیره شده کد آن در قطب شمال طاق آن امیدوار گذشته 1000 سال

تصویر: Heiko Junge/AFP (گتی ایماژ)اگر شما ارسال شده پروژه به GitHub قبل از فوریه 2, میوه ها از کار خود را در ح

توسط DOSTEMANSALAM در 29 تیر 1399
Illustration for article titled GitHub Has Stored Its Code in an Arctic Vault It Hopes Will Last 1,000 Years
تصویر: Heiko Junge/AFP (گتی ایماژ)

اگر شما ارسال شده پروژه به GitHub قبل از فوریه 2, میوه ها از کار خود را در حال حاضر به احتمال زیاد entombed برای یک هزاره در یخ زده ارک. دیروز بزرگترین منبع کد مخزن اعلام کرد که در جولای 8, آن مندرج آن پاسخها در زیر صدها متر از پرمافراست در قطب شمال طاق در داخل یک محفظه در داخل یک معدن متروکه در داخل یک کوه در نروژ مجمعالجزایر سوالبارد ساکنان توسط چند هزار نفر و خرس های قطبی. به عبارت دیگر امن از نیروهای توسعه دهندگان املاک و مستغلات و اثرگذارندهها برای آینده قابل پیش بینی.

تبلیغات

GitHub می گوید که یک عکس فوری از هر فعال مخزن عمومی و "قابل توجه" آنهایی که خفته گرفته شده در فوریه 2, 2020, شده است, چاپ شده در 186 3,500 پا دیجیتال آرشیوی فیلم قرقره که انتظار می رود به گذشته 1000 سال. (آنها حتی نگاه تا حدودی مقدس است.) GitHub در نهایت برنامه ای برای لیزری-حکاکی تمام فعال مخازن بر روی شیشه کوارتز platters به آخرین بیش از 10000 سال است.

اگر این برای تلفن های موبایل آشنا که احتمالا به دلیل GitHub همکاری با طولانی در حال حاضر پایه و اساس که مشهور است برای ابدی حفظ و نگهداری پروژه های مانند آن 10,000 سال, ساعت, هنوز هم تحت ساخت و ساز طراحی شده است که به تیک تیک برای 10000 سال در داخل یک کوه (در جف بزوس اموالپس از یک $42 میلیون سرمایه گذاری).

تبلیغات

GitHub یک بایگانی و زندگی کندو به صورت منبع باز پروژه شامل نقشه برای بازسازی یک چشم انداز دیجیتال و گسترش آن است. یک فن آوری مجهز بیگانه می تواند به لحاظ نظری ظرافت آن انسان مهارت های برنامه نویسی از طریق GitHub میزبانی بوت کمپ نرم افزار و استفاده از GitHub اطلاعات برای ایجاد یک ماشین مدل آموزشی به آموزش ربات برای نوشتن در سبک شکسپیر و شاید حتی به نوبه خود منجر به یک انیمیشن. آنها ممکن است در مطالعه ما زبان های برنامه نویسیما محرمانه سیستم عامل, برنامه ما توسعه چارچوبو ما cryptographic کتابخانه ها. با توجه به زمان و اراده آنها ممکن است توصیف یافته های خود را در یک وبلاگ وردپرس. اگر بیگانگان هرگز وارد آن هنوز هم ممکن است در مفید آمده است برای دیجیتال دلالان ارز که بقیه آسان دانستن که این کد برای بیت کوین امن از تقریبا هر نوع قابل تصور فاجعه است.

بیگانگان نیاز به خواندن دستورالعمل. این 21TB از مخزن داده شده است بسته بندی شده به فایل های TAR و خواهد بود QR کد به طوری که آنها ممکن است نیاز به مرجع GitHub را قابل فهم برای انسان دستی به صورت "QR رمزگشایی فرمت های فایل, شخصیت, سیستم های کد گذاری و بحرانی دیگر ابرداده."

فرض و امید است که هر کس می یابد این خواهد شد که یک کامپیوتر; GitHub نیز محاط هر حلقه با یک راهنمایمثل بخوانیدمن فایل تعریف اصول نرم افزار. قبل از رفتن به توضیح زمینه پروژه های GitHub می افزاید سلب مسئولیت در مورد فن آوری جهان مورد نیاز برای حفظ GitHub پروژه به کار:

خواندن رمز گشایی و uncompressing این اطلاعات قابل توجهی نیاز محاسبات خود را. در تئوری آن را می تواند انجام شود بدون کامپیوتر, اما این امر می تواند بسیار خسته کننده و دشوار است.

انتظار ما این است که شما نمی نیاز به تعاریف ما از نرم افزار های کامپیوتری و دیگر شرایط. ما تصور کنید که شما باید کامپیوتر خود را احتمالا بسیار پیشرفته تر از ماست و احتمالا اساسا متفاوت معماری. هنگامی که شما را در درک کلی و راهنمای زیر شما به راحتی قادر خواهد بود برای دسترسی به تمام اطلاعات.

اما این امکان وجود دارد که شما باید پایین تر از کامپیوتر به ماست و یا حتی هیچ رایانه ای در همه. در صورتی که احتمال ما را آماده یک غیر فشرده ، unencoded human-readable حلقه از اطلاعات است که ما فن آوری درخت. درخت فناوری شامل اطلاعات در مورد فن آوری های اساسی ما کامپیوتر و نرم افزار ما در امیدوار است که در طول زمان, شما قادر خواهید بود به استفاده از این دانش به از نو خلق کردن کامپیوتر است که می توانید با استفاده از نرم افزار منبع باز در این بایگانی.

تبلیغات

این "درخت فناوری" که GitHub توصیف به عنوان "سنگ روزتا" برای رایانه و نرم افزار, توسعه بوده است, چاپ شده در یک جداگانه قابل فهم برای انسان حلقه.

در این مرحله پس از آخرالزمانی نامه ای به یک مسابقه آینده صدا, شبح وار در همه. در صورت فوری اما نه آخرالزمانی فاجعه GitHub نیز بایگانی شده توسط اینترنت بایگانی, نرم افزار بنیاد میراث و Bodleian Library.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن