بهترین خواب اسباب بازی برای سال 2020

شما در حال گرفتن به اندازه کافی خواب ؟ با توجه به یک سال 2016 گزارش مراکز کنترل بیماری بیش از یک سوم از آمری

توسط DOSTEMANSALAM در 5 تیر 1399

شما در حال گرفتن به اندازه کافی خواب ؟ با توجه به یک سال 2016 گزارش مراکز کنترل بیماری بیش از یک سوم از آمریکایی ها نیست با خواب مرتبط با اختلالات موثر بر برآورد 50 میلیون به 70 میلیون آمریکایی — و این یک مشکل است. کمبود خواب نه تنها مردم را می شه; آن می تواند منجر به انواع مشکلات سلامتی و افزایش خطرات ناشی از دیابت و چاقی و حتی بیماری های قلبی در میان چیزهای دیگر. در جهان مدرن وجود دارد بسیاری از چیزهایی که می تواند تداخل با خواب خود را که آیا آن را با صدای بلند هم اتاقی روشن و چراغ های خیابانی خارج از پنجره خود را و یا صرفا بی امان اصرار به انتخاب کنید تا گوشی های هوشمند خود را به شدت در جستجوی یک کمی خنده دار ق پست.

فقط به عنوان فن آوری های مدرن تداخل با خواب ما آن را نیز می تواند به شما کمک کند خود را از هشت ساعت' shut-eye. در اینجا برخی از ابزارهای مفید که می تواند کمک به شما به خواب راحتی و خواب ماندن و بدون وقفه.

اگر شما یا همسرتان خروپف مانند یک قطار باری شانس هستند نه از شما خواب خوبی.

اکثر این محصولات طراحی شده برای ارائه بازخورد عملی در مدت و/یا کیفیت خواب خود را. و در حالی که شما ممکن است نیاز به یک دستبند به شما بگویم که شما خسته هستید, خواب هوشمند فن آوری می تواند به شما اجازه می دانم که چقدر خواب شما در حال از دست دادن است.

رفتن به تشک

هر گونه گفتگو در مورد خواب باید شروع با پایه و اساس یک شب خوب استراحت: تشک خود را. این روزها تشک ارائه بیش از آرامش و حمایت از آنها می تواند ارائه داده محور بینش در مورد خواب خود را.

وجود دارد تعدادی از "هوشمند" تشک در بازار امروز است. در سال 2018 دیجیتال روند سردبیر ارشد مت اسمیت یک فرصت برای تست خواب شماره 360 p5 که اجازه می دهد تا به شما برای تنظیم هر دو طرف از تخت به این نرم یا سفت در خواب فرد وجود دارد ترجیح میدهد و همچنین به عنوان داده های ردیابی به اطلاع کاربران چه مقدار از آنها در اطراف نقل مکان کرد در شب و غیره.

البته یک تشک باید صاف و اسمیت در توصیف 360 p5 مثل این: "ساختار فوم می دهد و آن را لذت بخش و سازگار با ساختار بدون توده یا برجستگی های شما ممکن است پیدا کردن در یک بهار تشک. خواب ترجیح می دهند که یک pillowtop ممکن است نا امید چون حتی نرمترین تنظیم فاقد کرکی احساس pillowtop اما من فکر می کنم اکثر تراورس خواهد شد فورا خوشحال تخت را احساس می کنم."

اگر شما پیدا کردن شما اغلب بیش از حد گرم یا خیلی سرد در بستر سپس غلاف تخت از هشت خواب است ارزش امتحان کنید. تخت خود را می آموزد متوسط تنظیمات گرمایش و خنک کننده تشک برای کت و شلوار — و همه این است که کنترل از یک برنامه بر روی گوشی شما.

Pod Smart Sleep bed

توقف با نور آبی, شروع با قرمز

بدن انسان یک ماشین و آن را اجرا می کند در یک برنامه; به طور خاص تقریبا یک چرخه 24 ساعته به نام ریتم شبانه روزی. بدن انسان تکامل یافته را به استفاده از نور روز و استراحت در شب هنگامی که آن را تاریک می شود بدن تولید ملاتونین به آغاز روند سقوط در خواب. قبل از ظهور, برق, آن را آسان به چوب به برنامه اما این روزها نور است آسان است به خصوص با توجه به تمام صفحه نمایش های مختلف از مردم می خواهم به نگاه. تماشای Netflix بر روی کامپیوتر خود را قبل از خواب و یا شاید فقط مرور Instagram بر روی تلفن خود را ممکن است به نظر می رسد مانند سرگرم کننده بی ضرر اما کسانی که صفحه نمایش با نور آبی منتشر می کنند که جواب بدن خود را به این تفکر هنوز هم در طول روز سرکوب ملاتونین.

مطمئن ترین راه برای جلوگیری از نور از screwing خود را با ریتم شبانه روزی است که به سادگی اجتناب از آن در دسترس نباشد — هیچ Reddit قبل از خواب! — اما که می تواند یک نظم بلند برای بسیاری از مردم است. چند مورد وجود دارد که می تواند کمک به ، اگر شما نیاز به مطلقا به بر روی کامپیوتر خود را در ساعات قبل از رفتن به رختخواب نور آبی مسدود کننده عینک می تواند به کاهش تاثیر صفحه نمایش LED در بدن ریتم شبانه روزی, به عنوان نشان داده شده در یک مطالعه 2015 توسط جامعه برای نوجوانان, بهداشت و طب.

اگر چه نور آبی می تواند صدمه دیده توانایی خود را به خواب مطالعات نشان داده اند که نور قرمز ممکن است آن را بهبود بخشد. در نظر اضافه کردن رنگ قرمز چراغ شب را به اتاق خواب خود را به طوری که اگر شما نیاز به بلند شدن در شب, شما پیدا کردن آن را آسان تر برای بازگشت به خواب.

خروپف بیشتر

اگر شما و یا شریک زندگی خود را می تواند خروپف مانند یک قطار باری شانس هستند نه از شما خواب خوبی. شما آن را مدیون خودتان و رابطه خود را به آرام آن الف است. وجود دارد همه نوع از محصولات است که وعده برای کمک به, اما نورا هوشمند خروپف راه حل ادعا می شود یک برش بالاتر از بقیه است. (حداقل آن را شامل نمی شود خنده دار به دنبال لوله و ماسک.)

Nora snoring

این سیستم شامل یک میکروفون بی سیم که نشسته در snorer را nightstand یک پمپ هوا و یک دستگاه بادی است که می رود در زیر بالش. هنگامی که شما شروع به خروپف, نورا به آرامی حرکت می کند سر خود را به طوری شما را متوقف قبل از شریک زندگی خود را از خواب بیدار. این حرکت جزئی در سر خود را تحریک گردن و عضلات گلو و باز کردن راه هوایی بنابراین شما می توانید نفس کشیدن دوباره.

سر و صدا سفید و خواب آلود برای تلفن های موبایل

چند چیز خراب کردن خواب کاملا مانند سر و صدا. این که آیا آن را یک همسایه انفجار موسیقی آنها به عنوان درایو گذشته یا کلاغ cawing به هر دلیل کلاغ caw در صبح تصادفی صداهای مزاحم در خواب خود را می تواند به شما هزینه ساعت گرانبها از بقیه. بسیاری از مردم استفاده از ماشین آلات نویز سفید که تولید مداوم سر و صدا در تمام hearable فرکانس. این ثابت صدا است که نه تنها آسان به موتور را تنظیم و پس از مدتی اما ماسک صداهای دیگر. سفید سر و صدا ماشین, مانند , می تواند به شما کمک کند غرق کردن صداهای آزار دهنده و امن خواب شب بهتر.

برخی از مردم لذت بردن از یک کمی سر و صدا قبل از خواب با این حال; به طور خاص و آرامش بخش برای تلفن های موبایل مانند گردونه اقیانوس و یا دور hooting از جغدها. اگر شما ترجیح می دهند به چرت زدن ملایم سر و صدای محیط وجود دارد تعدادی از برنامه های است که می تواند شما را در یک حالت آرامش. محبوب مدیتیشن, نرم افزار فضای, برای مثال شامل تعدادی از "sleepcasts" که از ویژگی های صدای محیط و تسکین دهنده صدای زمینه به آرامش شنوندگان به خواب; تم ها شامل آب و هوای بارانی یک شب در ساحل و "نیمه شب رخت شویی" در میان دیگران است. علاوه بر فضای فوقانی وجود دارد مقدار زیادی از برنامه های دیگر برای خواب و محیط از جمله Sleepa و Relax Melodies.

نگه داشتن دمای درست و مناسب

برخی از مردم می خواهم برای گرم ماندن در رختخواب. دیگران صرف تمام شب سرگردان به کدام قسمت از بستر سرد است در حال حاضر. درجه حرارت خواب شما در نیست فقط یک ماده از آسایش; مهم برای بدن خود را به عنوان درجه حرارت خود را به طور طبیعی قطره در حالی که شما خواب. بدن انسان می خوابد بهترین زمانی که دمای بین 60 تا 67 درجه فارنهایت با توجه به کلینیک کلیولند اما گذشته از چک کردن ترموستات قبل از رفتن به رختخواب چه می توانید انجام دهید ؟ شما می توانید سعی کنید جای خود را قدیمی و از مد افتاده تسلی دهنده با smart لحاف. به طور خاص Smartduvet. Nestled بین لحاف و پوشش یک لایه نازک از طریق آن هوا می تواند جریان. این Smartduvet پمپ هوا را از طریق این لایه برای رسیدن به هر درجه حرارت کاربر مجموعه, همچنین, شگفت آور به اندازه کافی بازگرداندن لحاف به حالت مسطح بنابراین شما لازم نیست برای ایجاد بستر پس از شما می توانید.

بزرگ خواب-ردیابی پایان

دیگر خواب ردیابی فقط یک ثانویه ویژگی های تناسب اندام خود را ردیابی دستگاه; آن را تبدیل به یک کسب و کار خود را. این محصولات جمع آوری طیف گسترده ای از داده ها بر خواب شما (مدت و کیفیت تنفس و ضربان قلب) و همچنین خواب خود را با محیط (سر و صدا و نور و حرارت و غیره.) در اینجا برخی از بهترین خواب انتقالها وجود دارد:

Beddit

Photo of Beddit Sleep Tracker and smartphone with the Beddit app

در بستر سنسور بسیار کوچک شما آن را فراموش کرده ام وجود دارد. Beddit آهنگ بارهای از اطلاعات از جمله مدت خواب با کیفیت تنفس رای دادن و حتی ضربان قلب خود را و دستگاه به طور خودکار می داند که هنگامی که شما در حال خواب, بنابراین شما لازم نیست که به زحمت با هر چیزی. شما می توانید نتایج را در برنامه های iOS.

خواب شماره SleepIQ بچه ها K2, تخت

Photo of SleepIQ Kids K2 Bed in red

این تخت خواب دارای یک "هیولا آشکارساز" است که روشن فضای زیر تخت — ساخت آن را یک پیروزی برای بچه ها و پدر و مادر که می خواهند برای پیگیری فرزندان خود الگوهای خواب. یکی دیگر از ویژگی های مفید است که یک نور شب پدر و مادر می تواند خاموش کردن از راه دور هنگامی که کودک خود را به خواب میرود. این برنامه برای iOS و آندروید به شما اجازه می دهد پیگیری همه اطلاعات مهم است.

Emfit QS

Emfit Sleep Tracker

با یک سنسور است که متناسب با زیر تشک خود را و یک دستگاه جداگانه برای nightstand خود را در این Emfit QS آهنگ همه چیز را از چرخه خواب به قلب و نرخ تنفس و صرف وقت خواب.

Withings هاله

Withings Aura
Giuliano کرریا/Digital Trends

هاله حواس زمانی که شما در رختخواب و منتشر می کنند طول موج از نور را قادر می سازد که شما را به خواب رفتن سریع تر. همچنین با استفاده از این قطعات برای تعیین زمانی که شما از خواب بیدار و طرفداران در یک نور آبی برای بیدار کردن شما در بهترین زمان ممکن است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب