چگونه به راه اندازی خود گوگل, صفحه اصلی, صفحه اصلی, مینی یا لانه Hub

بنابراین شما در نهایت خرید یک جدید A. I. خانه دستیار, اما در حال حاضر که شما باز کرده اید گوگل خود را در خان

توسط DOSTEMANSALAM در 8 مرداد 1399

بنابراین شما در نهایت خرید یک جدید A. I. خانه دستیار, اما در حال حاضر که شما باز کرده اید گوگل خود را در خانه یا لانه دستگاه شما هیچ ایده که در آن برای شروع است.

خوب غرایز نیست عجله به هر چیزی دلیل آن را ضروری برای راه اندازی سیستم به درستی و نه فقط بداهه نوازی. در این مقاله, ما توضیح دهد که چگونه به راه اندازی یک گوگل دستگاه های خانگی, چگونه برای اتصال و همگام سازی حساب گوگل و چگونه به سفارشی کردن تنظیمات خود را.

1. پلاگین آن را در

برای شروع ابتدا افزونه Google صفحه اصلی دستگاه به دیوار. هیچ دکمه قدرت در گوگل, صفحه اصلی, بنابراین تا زمانی که آن را متصل به خروجی آن را به طور خودکار در. چند دقیقه صبر کنید برای آن به نور و از آن خواهد شد و سپس شروع به دنبال تلفن خود را به راه اندازی یک اتصال. نگه داشتن گوشی خود را در دست بنابراین شما می دانید که هنگامی که دو آماده برای همگام سازی شود.

2. دانلود Google صفحه اصلی برنامه

این که آیا شما با استفاده از آی فون یا آندروید شما می توانید گوگل در صفحه اصلی برنامه در فروشگاه App و یا در Google Play. وقتی از شما خواسته موافقت به نوبه خود در محل مجوز به عنوان این باعث می شود آن را آسان تر برای دستگاه به گزارش دقیق آب و هوای محلی شما اجازه می دانم که نزدیکترین Walgreens ، مطمئن شوید که تلفن هوشمند شما متصل به خانه خود را از Wi-Fi به عنوان این است که چگونه گوگل خانه قادر خواهد بود برای دسترسی به شبکه خود را از اطلاعات.

3. ثبت نام در گوگل و همگام سازی دستگاه خود را

برای استفاده از Google صفحه اصلی دستگاه شما نیاز به یک حساب کاربری گوگل است. اگر شما در حال حاضر باید یک آدرس Gmail که مناسب — جلو بروید و وارد آن. اگر شما در حال حاضر نیست که یک سر به gmail.com بر روی لپ تاپ خود و یا گوشی های هوشمند برای ایجاد یک حساب جدید.

زمانی که شما در باز کردن گوگل خود را و صفحه اصلی برنامه و آن را یک لحظه به دریافت یاطاقان های خود را. معمولا در این مرحله گوگل در صفحه اصلی برنامه به شما می گویند چیزی شبیه "دستگاه جدید تشخیص داده شده" و یا "راه اندازی دستگاه." انتخاب این اطلاع رسانی برای شروع. اگر شما نمی بینیم اطلاع رسانی را انتخاب کنید علامت به علاوه بر روی صفحه اصلی را انتخاب کنید و راه اندازی دستگاه به برنامه یک ضربه شروع.

یک سری از اعداد را نشان می دهد تا بر روی صفحه نمایش از هر دو هاب خود را و بر روی گوشی شما و این اعداد باید مطابقت. انتخاب Yes به بررسی کنید که این اعداد و ارقام و که شما در حال اتصال سمت راست دستگاه است. را انتخاب کنید که اتاق دستگاه خواهد بود و شما آماده برای اتصال.

اگر لازم است شما نیز ممکن است خواسته شود به ورودی خود را به آدرس فیزیکی برای دستگاه اگر شما قبلا انجام شده است. مطمئن باشید که برای تنظیم موقعیت خود گوگل صفحه اصلی دستگاه به شما این نیاز برای چیزهایی مانند محلی گزارش آب و هوا, شرایط ترافیک و رفت و آمد بار.

گرگ Mombert/Digital Trends

4. سفارشی کردن و اتصال حساب

گوگل صفحه اصلی در حال حاضر درخواست شما در مورد چندین اتصالات مختلف شما می توانید بر روی دستگاه های خود را به اطمینان حاصل شود آن را با این نسخهها کار خود را با خدمات فعلی. در اینجا چیزی است که شما نیاز به تصمیم گیری در مورد:

صدای بازی: صدای مطابقت می تواند تشخیص صدای خود را و آن را متمایز از چند صدای دیگر. این از ویژگی های بزرگ است اگر چند نفر در خانه خواهد بود با استفاده از دستگاه گوگل و خود گوگل حساب. اما این به آن معنا است که گوگل می خواهد جمع آوری اطلاعات اضافی در مورد شما به طوری که برخی از مردم ممکن است می خواهم برای عبور.

خدمات موسیقی: دستگاه های خود را می توانید اتصال به سرویس هایی مانند Spotify, Pandora, TuneIn, iHeartRadio, و بیشتر. اتصال هر گونه خدمات موسیقی, موسیقی استفاده می کنید بنابراین شما صفحه اصلی/لانه دستگاه می تواند بازی کند.

خدمات ویدئویی: اگر شما از یک دستگاه گوگل است که دارای یک صفحه نمایش مانند لانه Hub, شما همچنین باید اتصال هر تصویری خدمات شما داشته باشد. ویدئو پشتیبانی شامل خدمات Netflix, CW, CBS, HBO در حال حاضر Hulu, فلکس, YouTube, Viki, Crackle, Red Bull, Starz, و Google Play Movies و تلویزیون.

گوگل Duo: برخی از گوگل دستگاه های دارای قابلیت برقراری تماس تلفنی و یا تماس های ویدئویی. صفحه اصلی شما خواهد خواست اگر شما می خواهید به مجموعه این خدمات از طریق گوگل اواز یا موسیقی دو نفری.

عکس های گوگل: اگر شما از یک دستگاه با یک صفحه نمایش صفحه اصلی از شما خواهد خواست اگر شما می خواهید برای اتصال به Google Photos حساب پس از آن می توانید نمایش اسلاید از عکس های شما. این به دستگاه شما اضافه شده استفاده کنید و حتی اگر شما استفاده از گوگل عکس, شما می توانید انتخاب کنید برای اتصال به کلی عکس از گوگل گالری هنر به جای. دیگر گزینه های سفارشی سازی نیز در دسترس هستند.

هنگامی که به پایان رسید گوگل به شما یک فرصت برای بررسی تمام خود را انتخاب و پس از ارائه آموزش است که به شما نشان می دهد اطلاعات کلی در مورد چگونه دستگاه کار می کند. اگر شما در حال ارائه این آموزش هوشمند آن را به فرصتی برای یادگیری بیشتر! بعد از آن شما می توانید به عنوان شما لطفا با این دستگاه های هوشمند اما ما قصد داریم به بحث در مورد دیگر گزینه های سفارشی سازی است که کاربران ممکن است بخواهید به صرف زمان رفتن را از طریق.

5. تنظیم تنظیمات خود را

جولیان Chokkattu/Digital Trends

به طور کامل به فرد خود را به گوگل صفحه اصلی دستگاه ضربه بزنید دکمه منو در سمت چپ از برنامه ضربه بزنید ، سپس روی تنظیمات حساب. این شما را به یک دسته از ویژگی های اختیاری که گوگل دستیار ارائه می دهد بنابراین شما می توانید دستگاه منحصر به فرد مال شما بر اساس آنچه که مناسب شیوه زندگی خود را. اگر شما تحت تنظیمات > تنظیمات بیشتر > دستیارشما می توانید خود را تغییر دهید دستیار زبان و یا اضافه کردن یک زبان اضافی.

با ضربه زدن بر روی اخبار و سپس سفارشیشما می توانید انتخاب کنید که منابع خبری شما می خواهم گوگل خانه به جلو از زمانی که شما خواندن اخبار. این که آیا شما یک NPR junkie, NBC News follower و یا فاکس اخبار فن شما قادر خواهید بود به تغییر منابع در راحتی شما. اگر شما با گفتن "OK, Google, گوش دادن به اخبار" Google صفحه اصلی دستگاه خواهد شد و سپس به شما یک گزارش خبری است که سفارشی به تنظیمات خود را.

6. تغییر آنچه گوگل دستیار تماس شما

اگر شما پایین در این برنامه به اطلاعات شخصی شما ببینید یک نقطه است که به شما امکان تغییر نام مستعار خود را و شما حتی می توانید آموزش گوگل دستیار به تلفظ آن را به درستی. بنابراین آیا شما می خواهید دستیار صوتی برای تماس با شما "چیزش" "والی" یا "مری پاپینز" را مایل است خود را به گوگل صفحه اصلی دستگاه فرمان.

7. شروع به صحبت کردن به گوگل

هنگامی که شما گوگل صفحه اصلی تمام مجموعه های آن زمان برای شروع به استفاده از این پسر کوچک. وجود دارد هزاران نفر از سوالات شما می توانید بپرسید گوگل. نیاز به برخی از الهام ؟ به بالا سمت چپ دکمه منو ضربه بزنید و انتخاب کنید "چه کاری می توانید انجام دهید؟" این برنامه به شما برخی از پیشنهادات. برای مثال اگر شما نیاز به تغییر حجم موسیقی با گفتن "OK, Google, دوره —" و سپس می گویند یک عدد بین 1 و 10. آن زمان برای شروع چت در دور جدید خود را با دستیار صوتی!

8. اضافه کردن سازگار خانه هوشمند محصولات

گوگل صفحه اصلی دستگاه های سازگار با بیش از 30 ، 000 خانه هوشمند محصولات. در برنامه ضربه بزنید در صفحه اصلی کنترل به اضافه کردن یک دستگاه جدید. مطمئن باشید که این خانه هوشمند دستگاه در همان شبکه Wi-Fi در غیر این صورت شما نخواهد بود قادر به کنترل آنها از Google صفحه اصلی.

گوگل خیلی خوب در شناخت دستگاه های متصل زمانی که ممکن است. اما این مهم است به یاد داشته باشید که وجود دارد یک تابع اضافی هنگامی که راه اندازی هوشمند شمع. در هنگام نصب و یا پس از آن در هنگام بازدید از تنظیمات دستگاه خود را برای پلاگین های هوشمند شما نگاه کنید یک گزینه است که می گوید: نوع دستگاه.

شما سپس می توانید انتخاب کنید که کدام نوع از لوازم خانگی است که متصل به پلاگین های هوشمند — با گزینه های مانند Smart light, تهویه مطبوع, قهوه ساز و فن و رطوبت ساز و غیره. تنظیم دستگاه نوع می تواند کمک به شناسایی هوشمند خاص شمع در نرم افزار و ممکن است مفید باشد برای پیگیری کارهای خاص مانند استفاده از انرژی. آن را نیز کمک می کند گوگل دستیار درک دستورات بیشتر دقت بنابراین شما می توانید دستورات مورد لوازم خود را به جای مورد پلاگین های هوشمند!

هنگامی که تمام دستگاه های در حال راه اندازی, شما قادر خواهید بود برای گفتن "OK Google کم نور چراغ" و خود را در Philips Hue لامپ را تنظیم و خود را برای درخواست خود را تنظیم.

اتمام میدارد ما را برای بهترین Google خانه-دستگاه های سازگار.

راهنمایی عیب یابی در هنگام راه اندازی

چیزی به اشتباه زمانی که شما سعی به راه اندازی لانه خود و یا دستگاه خانه? شما به تنهایی نیست.

برخی از مردم در برخورد یخ و یا سقوط در گوگل صفحه اصلی برنامه. در زمان های دیگر برنامه و یا دستگاه تلاش می کند برای اتصال, اما پس از آن هیچ چیز اتفاق می افتد و شما در انتظار. و یا شما به دنبال یک دستگاه خانه اما صفحه اصلی برنامه می توانید هر یک حتی اگر یکی وصل است آن را درست در مقابل شما.

پس از راه اندازی نشده و در واقع تکمیل شده است و در عین حال گزینه های خود را در اینجا محدود است. بهترین چیزی که به سعی کنید راه اندازی مجدد سیستم و برنامه ها در کامپیوتر است.

  1. راه اندازی مجدد دستگاه های خانگی خود را. پس از آن هنوز به درستی اتصال مجدد آسان است. فقط جدا از دستگاه صبر کنید برای حدود 10 ثانیه و سپس آن را پشت در.
  2. راه اندازی مجدد برنامه. بستن برنامه ها در کامپیوتر است. در دستگاه های آندروید است که به معنی کشیدن از پایین صفحه نمایش و نگه داشتن به طور خلاصه قبل از رها و سپس کشیدن در برنامه پنجره به اخراج از آن. این روش تقریبا دقیقا همان در iOS (اگر چه برای دستگاه های قدیمی تر شما می توانید با ضربه زدن به دکمه خانه دو بار و کش رفتن تا به جای).

این باید حل اکثر مشکلات است که شما روبرو می شوند زمانی که شما یک ثابت Wi-Fi. اگر شما هنوز هم در مواجهه با مشکلات به گوگل لانه جامعه و ببینید اگر کسی سهام خود را خاص مشکل است. مردم پیدا کرده اند برخی از راه حل های نوآورانه برای مشکلات وجود دارد!

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب