دموکراتها بزرگ آب و هوا طرح شامل مطالعه ایده خطرناک از مسدود کردن خورشید

شب تاب ابرها آویزان بیش از یک دریاچه در غروب آفتاب.عکس: ویکیمدیااین هفته دموکرات ها در خانه انتخاب کمیته بحران

توسط DOSTEMANSALAM در 13 تیر 1399
Noctilucent clouds hang over a lake at sunset.
شب تاب ابرها آویزان بیش از یک دریاچه در غروب آفتاب.
عکس: ویکیمدیا

این هفته دموکرات ها در خانه انتخاب کمیته بحران آب و هوا قرار دادن آنها big ol' آب و هوا طرح. وجود دارد مقدار زیادی در این گزارش به نمایش دموکرات' اولویت های آب و هوا باید به آنها بازپس گیری کاخ سفید و سنا در پاییز امسال از جمله چگونه آنها می خواهم به یک موضوع بحث برانگیز.

تبلیغات

پنهان در اعماق 500 صفحه گزارش یک اشاره از چه دموکرات ها خواهد رویکرد geoengineering این سیاره به چیزهای سرد. این نشانه آن است که یک ایده بود که یک بار تابو در حال تبدیل شدن بیشتر جریان اصلی به عنوان جهان ادامه می دهد و البته خطرناک از آلودگی اتمسفر است.

Geoengineering یک پتو مدت برای هر دو تلاش برای جلوگیری از خورشید و همچنین خورد کربن از هوا. دموکرات ها طرح شامل هر دو, اما آن را مسدود کردن خورشید بخشی که به خصوص قابل توجه با توجه به خطرات.

تبلیغات

با استفاده از ریز ذرات منعکس کننده نور خورشید به فضا در واقع می تواند سرد زمین, اما انجام این کار می آید با تمام انواع مسائل اعم از تغییر الگوهای آب و هوایی به قفل ما را به ادامه برای جلوگیری از آفتاب برای چندین دهه در پایان هنگامی که ما شروع شده است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

با وجود خطراتآن را نیز چیزی است که ممکن است در نهایت اتفاق می افتد اگر تغییر آب و هوا می رود از فاجعه بار به آخرالزمانی و یا اگر یک ملت سرکش یا میلیاردر تصمیم می گیرد آن را در بهترین منافع خود را. چشم انداز است که اتفاق می افتد است چرا گرفتن یک دسته در اثرات بسیار مخاطرات بالا. حتی اگر آن را کمی وحشتناک به آن را ببینید در دموکرات' آب و هوا طرح آن نیز لازم است.

اولین اشاره از geoengineering—و یا به عنوان خواستار طرح آن را "آب و هوا مداخله"—می آید در صفحه 15 با بسیار کمی زمینه اشاره کرد که صرفا یک ستون از تحقیقات باید شامل به دنبال در "حکومت روش برای خطرات ناشی از جوی آب و هوا مداخله." در این گزارش در صفحه 536 کمیته سند که این به چه معناست:

"اگر تلاش جهانی برای کاهش انتشار کربن شبهه و به عنوان اثرات تغییر آب و هوا ادامه به بدتر شدن دولت ها ممکن است در نظر گرفتن روش های جایگزین برای دخالت در جوی آب و هوا سیستم."

تبلیغات

این گزارش در ادامه به توجه به خطرات ناشی از مسدود کردن خورشید. این طرح می توانست کنگره را به حساب یک آینده آکادمی ملی علوم گزارش مسدود کردن خورشید و شروع یک geoengineering برنامه های تحقیقاتی. این اولین بار نیست کنگره به صحبت در مورد geoengineering (بیشتر در مورد که در یک ثانیه) اما اساسا یک گام بزرگ.

"این فوق العاده مهم" Shuchi Talati یک همکار در اتحادیه دانشمندان نگران است که مطالعات geoengineering حکومت گفت Earther. "شما نگاه به عقب و حتی زیبا به تازگی در ابتدای دولت اوباما در سال 2008 جان هولدرن بود که اوباما در, علوم, مشاور کردم واقعا فشار منفی برای حتی فقط با ذکر کلمات. این واقعیت که ما در حال صحبت کردن در مورد ایجاد یک برنامه تحقیقاتی و پژوهشی حکومت در راه جدی به عنوان یک واقعی اولویت سیگنال یک تغییر بزرگ."

تبلیغات

این آخرین در سراسیمگی از geoengineering علاقه. نامزد انتخابات ریاست جمهوری اندرو یانگ بود blasé در مورد آن به یک گسل. کنگره به دولت geoengineering تحقیقات برخی از پول دانه در اوایل این سال است. و خانه قبلا وزن مسدود کردن خورشید شناخته شده در این زمینه به عنوان تابش خورشیدی مدیریت—تحت خواهان. به زمانی که آنها کنترل خانه های خالی به نام نادر آب و هوا شنوایی به disingenuously تردید در علم اما به بحث در مورد geoengineering. به جای درمان آن را به عنوان یک روش آخرین رفت و آمد مکرر آن مشخص شد آنها آن را دیدم به عنوان یک گلوله نقره ای.

که یکی از خطرات ذاتی از geoengineering به خصوص اگر جهان کربن تولید گازهای گلخانه ای همچنان به کوه. Talati گفت: به دنبال تلاش برای مطالعه geoengineering تحت "این دولت یا هر دولت که نمی تواند اولویت بندی و یا در عمل [انتشار گازهای گلخانه ای] کاهش" خواهد مجموعه ای وحشتناک سابقه به مخاطره می اندازد و تلاش برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای.

تبلیغات

اما برای یک دولت که اقدام به کاهش تولید گازهای گلخانه ای, با استفاده از وزن دولت ایالات متحده به مسئولانه پژوهش اثرات geoengineering و اجرای احتمالی خواهد بود یک دارایی بزرگ. جهان نیاز به دانستن چه عواقب خواهد بود حتی اگر ما نمی خواهیم برای جلوگیری از خورشید است. وجود دارد همیشه می تواند ناخواسته شرایطی که آیا آن خطر سرکش بازیگر sدعا آسمان با بازتاب ذرات و یا این واقعیت است که این سیاره می تواند عبور از خطر آب و هوا نقطه اوج وادار کردن رهبران دست به سعی کنید برای جلوگیری از آفتابیکnd بهتر است بدانید که خطرات ناشی از تابش خورشیدی مدیریت به جای پرواز کور. دموکرات ها' طرح اولین گام برای شروع به ارزیابی عواقب و چگونه یک geoengineering برنامه می تواند کار حتی اگر آن را به دانش ما امیدوارم هرگز مجبور به استفاده از.

Talati گفت: هر چند که او را با احتیاط از هر geoengineering اجرای برنامه به رهبری ایالات متحده و دیگر کشورهای توسعه یافته هستند آنهایی که در ایجاد بحران آب و هوا در وهله اول در هزینه از کشورهای در حال توسعه. بازآفرینی که پویا برای geoengineering یک راه یقین به ادامه درهم کوبیدن کشورهای فقیر آنها را وادار به زندگی می کنند عواقب بالقوه فاجعه بار تصمیم آنها نمی گویند در ساخت. دموکراتها آب و هوا طرح تا حدودی isolationist با تمرکز تا حد زیادی در سیاست داخلی, اما آن را مجبور به تغییر در رفتن به جلو پس از تغییر آب و هوا یک مسئله جهانی است به خصوص وقتی که می آید به هر چیزی در اطراف geoengineering.

تبلیغات

"[این] یک راه حل ناقص برای یک مشکل است که ما ایجاد کرده و آن را به عنوان بسیار نامشروع" Talati گفت. "خورشیدی geoengineering حکومت و تحقیقات به عنوان مشروع مسیر رو به جلو آن را به رهبری این آب و هوا آسیب پذیر سازمان ملل زیرا آنها کسانی هستند که در حال رفتن به برخورد با این مشکلات است. آنها باید حتی بزرگتر صندلی در پشت میز به تصمیم گیری در این مورد ما چگونه باید به پیش بروید."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب