مشک توييتها می تواند او را در فدرال مشکل — دوباره

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk ارسال یک سری از عجیب و غریب توییتهایی جمعه که فرستاده برقی خودروساز سهام غلت و

توسط DOSTEMANSALAM در 14 اردیبهشت 1399

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk ارسال یک سری از عجیب و غریب توییتهایی جمعه که فرستاده برقی خودروساز سهام غلت و پاک کردن میلیاردها شرکت را ارزیابی.

اما توییتهایی ممکن است اثر دیگری: جلب توجه آمریکا کميسيون بورس و اوراق بهادار (SEC) است که در زمینه اتهامات علیه مشک در گذشته برای خود توییتهایی.

روز جمعه گفت: مشک آن است که قیمت سهام تسلا بیش از حد بالا بود یک نظر که فرستاده تسلا سهام کاهش آنجا که 13 درصد.

نظرات آمده و دو سال پس از مشک بدنام توییتهایی دربارهی مصرف تسلا خصوصی — طرح او ادعا کرد در حال حاضر امن سرمایه گذاری — ارسال قیمت سهام افزایش. این مدیر عامل شرکت تسلا بود و بعد شکایت توسط SEC برای "نادرست و گمراه کننده" بیانیه که فرستاده سرمایه گذاران و تحلیلگران به دیوانگی.

حل و فصل بین مشک و ثانیه مورد نیاز او را به عنوان خودروساز برقی را رئیس و شامل 20 میلیون دلار جریمه برای هر دو تسلا و مشک خود را. اما همه چیز به سرعت رفت و ترش وقتی مشک توییتی در مورد چگونه بسیاری از مدل 3s شرکت خواهد, را, تناقض رسمی راهنمایی از تسلا و ظاهرا بدون موافقت قبلی.

SEC خواسته مشک برای اثبات او در اظهارات خود به نمایش در آمد و بعد از آن واصل به او برگزار شد در تحقیر. مشک گفت: توییتهایی نمی شد در نقض حل و فصل کرد و در ثانیه از یک "خلاف قانون اساسی قدرت گرفتن" در دادگاه مطبوعات ،

تسلا به توافق "قرار داده و در محل های اضافی کنترل ها و روش های نظارت بر مشک ارتباطات." توافق شد که در نهایت مورد تایید در سال گذشته مورد نیاز مشک به دنبال قبل از تصویب از یک وکیل اوراق بهادار اگر توییت خود شامل تسلا وضعیت مالی و دیگر مسائل از جمله.

روندهای دیجیتال رسیده به تسلا برای دیدن اگر یک وکیل مورد تایید بود مشک آخرین توییتهایی اما نمی بلافاصله شنوند. روندهای دیجیتال نیز خواسته SEC برای اظهار نظر در مشک را صدای جیر جیر و به روز رسانی خواهد شد این داستان زمانی که ما گوش به عقب.

جمعه, عجیب و غریب, tweetstorm آخرین در یک هفته برای مشک که او نیز به تازگی در توئیتر خود نوشت او مخالفت از مستندات در محل برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس. او بعدها به نام سرپناه در محل دستورالعمل "فاشیستی" در طول یک تسلا درآمد سه ماهه تماس بگیرید و سپس بازگشت به توییتر به بیهوده گویی در برابر این اقدامات است.

آن باقی مانده است دیده می شود چه تحریم اگر هر مشک را از دریافت توییت خود. این اثر در تسلا در ضمن در حال حاضر متناوب به 14 میلیارد دلار بوده است محو از سهام این شرکت ارزش بازار با توجه به بار مالی.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب