فورد وعده سریع بیش از حد هوا به روز رسانی برای آن Mustang Mach-E

فورد فورد موستانگ Mach-E است که در حال حاضر در دسترس برای رزرو خواهد شد حمایت بیش از حد هوا

توسط DOSTEMANSALAM در 23 اردیبهشت 1399
Ford
فورد

فورد موستانگ Mach-E است که در حال حاضر در دسترس برای رزرو خواهد شد حمایت بیش از حد هوا به روز رسانی از زمان آن را راه اندازی. در واقع خودروساز انتظار دارد به رول کردن آن برای اولین بار به روز رسانی در ظرف شش ماه پس از متقاطع EV باعث می شود راه خود را به اولین مشتریان خود بعد از این سال.

این شرکت می گوید آن سیستم اجازه خواهد داد که امن تغييرات توان در پس زمینه در صاحبان خانه ها و بسیاری از آنها می تواند به عنوان کمی تا دو دقیقه است. که ممکن است دلیل آن متصل ابر پلت فرم می توانید نگه دارید نسخه فعلی این نرم افزار در حال اجرا تا زمانی که یکی از جدید آماده رفتن است.

اگر این به روز رسانی نیاز به بیش از آن و یا نیاز به خودرو را پارک می شود, اگر چه صاحبان می توانید آن برنامه را در وسط شب یا هر زمان که مناسب است برای آنها. فورد توضیح می دهد که ماخ-E OTA قابلیت های فراتر از به روز رسانی خود را همگام سازی پلت فرم می تواند ارائه. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ارائه نه تنها کارآیی اما همچنین به طور کامل از ویژگی های جدید است که ممکن است وجود داشته باشد که این خودرو برای اولین بار در دسترس می شود.

این خودروساز همچنین می خواهد برای اطمینان از خریداران علاقه مند است که ماخ—E و آن OTA ویژگی در مسیر با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس. آن تیم مهندسی تعیین کرده است تا دسترسی از راه دور به خودرو قطعات و در حال حاضر در حال کار از خانه. علاوه بر این فورد وعده شروع به تجهیز آن دوباره طراحی وسایل نقلیه در ایالات متحده با OTA قابلیت بی سیم ارتقاء این سال است.

در این مقاله: فورد ماخ-E news, دنده,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن