آمازون 'بوته' بازگشت به بتا بسته به rework گیم پلی

آمازون/امان Studios آمازون بوته به حال خشن, راه اندازی برای قرار دادن آن ملایم و توسعه دهندگا

توسط DOSTEMANSALAM در 11 تیر 1399
Players fighting together in Amazon's 'Crucible'
آمازون/امان Studios

آمازون بوته به حال خشن, راه اندازی برای قرار دادن آن ملایم و توسعه دهندگان در حال مصرف غیر معمول مرحله از نورد به عقب بازی در دسترس بودن آن را به یک شانس دوم. بی امان و آمازون در حال بازگشت چند نفره تیرانداز به بتا بسته به عنوان از 1 ژوئیه. آن را هنوز هم در دسترس خواهد بود از طریق بخار به بازی در اطراف ساعت برای تست اما وجود خواهد داشت جلسات برنامه ریزی شده که در آن توسعه دهندگان خواهد شد پیوستن به نزاع و درخواست برای انتقادات و پیشنهادات. بی امان نیز کار خواهد کرد "به خصوص نزدیک" با یک جامعه با شورای بتا اعضای مختلف سطح مهارت و سبک بازی به شکل مکانیک.

هر کسی که می خواهد به بخشی از بتا می توانید دانلود بازی قبل از ژوئیه 1 در 12 شرقی. اگر شما بیش از حد شما هنوز هم می توانید ثبت نام در بوته وب سایت.

این عجیب و غریب, مرحله, اگر نه تعجب آور یکی. بوته قرار بود اثبات است که آمازون می تواند به توسعه با مشخصات بالا بازی های آنلاین است که در رقابت با امثال Call of Duty: Warzone یا Valorant. تقاضا مخروطی به زودی پس از آن ترشح اولین, اگر چه, و سازندگان رفت تا آنجا که به گسترش پیش فصل و قطع حالت های بازی به عنوان آن را به دنبال بهبود گیم پلی. یک بسته بتا به طور بالقوه می دهد این بازی یک شانس دوم در ساخت یک تصور خوب است که اگر جامعه نیست در حال حاضر نقل مکان کرد.

در این مقاله: آمازون, بوته, بازی, بازی های ویدئویی بی امان studios, بی امان, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب