Jaybird را Tarah بی سیم ورزشی earbuds قطره به 45 دلار در Best Buy

خواهد Lipman عکاسی برای Engadget زمانی که Jaybird خود را منتشر Tarah بی سیم از earbuds در سا

توسط DOSTEMANSALAM در 25 فروردین 1399
Jaybird Tarah
خواهد Lipman عکاسی برای Engadget

زمانی که Jaybird خود را منتشر Tarah بی سیم از earbuds در سال 2018 آنها هزینه $100. امروز آنها در فروش برای $45 در بهترین خرید. با IPX7 امتیاز این مدل آب و مقاوم در برابر عرق ساخت Tarah یک گزینه خوب اگر شما می خواهید به استفاده از earbuds در ورزشگاه (که ممکن است دوباره) و یا در دراز مدت می شود.

خرید Jaybird را Tarah بی سیم از Earbuds در بهترین خرید - $45

قابل رویت ترین ویژگی طناب اتصال اینترنت دو earbuds با هم. در حالی که ممکن است به عنوان براق به عنوان دیگر درست بی سیم از earbuds, آن را می سازد Tarah بهتر مناسب برای تمرین است. به علاوه آنها باید آسان تر برای پیدا کردن در ورزشگاه خود ،

Jaybird شهرت برای ساخت جامد از earbuds و Tarah متفاوت هستند. این مدل با Jaybird برنامه بنابراین شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن EQ سطوح و سفارشی کردن تنظیمات خود را. به علاوه اگر شما تا کنون از دست دادن earbuds, شما می توانید با استفاده از این برنامه به آنها پیگیری کردن. این Tarah مدل با این نسخهها کار با Siri یا Google دستیار و آن را ارائه می دهد شش ساعت عمر باتری -- به علاوه 10 دقیقه شارژ سریع را به شما بدهد یک ساعت از زمان بازی.

ما شاهد افت قیمت در Tarah earbuds اما در $45 اینها بیش از نیمی از تخفیف قیمت اصلی. این بهترین خرید معامله از روز پس از قیمت می رود تا فردا و تخفیف در دسترس است تنها برای سیاه و سفید/نسخه فلش. اگر شما به دنبال جدید از earbuds, به خصوص اگر شما نیاز به چیزی برای تمرینات خود را این است که قطعا یک معامله را در نظر بگیرید.

در این مقاله: jaybird, tarah, بی سیم, earbuds, تجارت, engadgetdeals, thebuyersguide بهترین خرید معامله از روز بدنسازی, تمرین, earbuds, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن