چگونه برای اجرای برنامه های اندروید در ویندوز

مانند Apple Mac App Store مایکروسافت در تلاش برای ارائه یک برنامه قوی نمونه کارها برای ویندوز 10. مایکروسافت

توسط DOSTEMANSALAM در 4 مرداد 1399

مانند Apple Mac App Store مایکروسافت در تلاش برای ارائه یک برنامه قوی نمونه کارها برای ویندوز 10. مایکروسافت فروشگاه کتابخانه است که قطعا بیشتر جمعیت با برنامه های ما استفاده از بسیاری مانند Facebook, Netflix و Hulu, به عنوان مثال. با این حال شما می خواهید پیدا کنید و حتی بزرگتر انتخاب بر روی آندروید است. ما به شما نشان دهد که چگونه برای اجرای برنامه های آندروید بر روی ویندوز.

مطالعه بیشتر

با کمک این نرم افزار مناسب شما احتمالا می تواند خود را اجرا کنید مورد علاقه برنامه های آندروید بر روی کامپیوتر خود ویندوز. متاسفانه گرفتن برنامه ها از گوشی یا تبلت خود را به کامپیوتر خود ویندوز نیست ساده مثل نصب نرم افزار دسکتاپ. برای کمک به ساده کردن همه چیز ما وارد یک راهنمای جامع چه نرم افزار و نرم افزار شما نیاز به نصب برنامه های آندروید بر روی تقریبا هر کامپیوتر ویندوز.

اگر شما در حال اجرا یک Chromebook شما ممکن است بخواهید برای بررسی از ما اختصاص داده شده راهنمای نصب برنامه های آندروید بر روی سیستم عامل کروم.

صفحه نمایش تلفن معکوس از طریق مایکروسافت

مایکروسافت ارائه می دهد یک گوشی با صفحه نمایش معکوس گزینه از طریق تلفن خود را برنامه. گوشی های آندروید که باید از این لینک برای ویندوز سرویس نصب می توانید با استفاده از این انعکاس گزینه های پاپ آپ و برنامه های آندروید را بر روی ویندوز 10 روی صفحه نمایش. در اینجا چگونه آن را راه اندازی.

مرحله 1: چک کنید اگر گوشی آندروید خود را سازگار است. این بزرگترین مانع برای استفاده از این راه حل از آنجا که این سرویس در حال حاضر محدود به دستگاه های سامسونگ کهکشان. شما می توانید لیست کامل را در اینجا.

مرحله 2: به روز رسانی ویندوز 10 کامپیوتر در صورت لزوم. شما نیاز به حداقل 2019 ویندوز به روز رسانی برای این انعکاس به درستی کار نکند.

مرحله 3: دانلود برنامه تلفن شما بر روی کامپیوتر خود را و باز کردن آن به سیستم وارد شوید.

مرحله 4: بر روی گوشی آندروید خود را به پایین بکشید تا پانل اعلان را انتخاب کنید و لینک برای ویندوز. ورود به همان حساب مایکروسافت دوباره. وقتی پرسید که اجازه می دهد تا اتصال را ادامه دهید و صبر کنید تا نام کامپیوتر خود را نشان می دهد تا در پیوند به ویندوز بخش است.

گام 5: شما هم اکنون می توانید با استفاده از گوشی خود برنامه را انتخاب کنید و آینه اندیشه خود را روی صفحه نمایش بر روی کامپیوتر شما. را انتخاب کنید تنظیماتمطمئن شوید که صفحه نمایش گوشی من صفحه نمایش گزینه های را انتخاب کنید و سپس روی صفحه نمایش گوشی از منوی سمت چپ.

Bluestacks شبیه ساز

Bluestacks App Player که یکی از محبوب ترین و قوی اندروید, شبیه ساز در اطراف شما اجازه می دهد برای اجرای بازی ها و برنامه های اندروید 7.1.2 (شیرینی بادامی) در دسکتاپ ویندوز خود را.

آن را به رایگان استفاده کنید و شما به راحتی می توانید ضامن تقلید تنظیمات و راه اندازی برنامه با استفاده از سفارشی-رابط طراحی شده. "Layercake" تکنولوژی با استفاده از سخت افزار شتاب دهنده به منظور بهبود عملکرد بازی های آندروید در حال اجرا بر روی ویندوز مبتنی بر ماشین آلات.

اگر شما یک Facebook یا کشش حساب و کامپیوتر با بیش از 8GB RAM شما حتی می توانید پخش برنامه ها و بازی ها به طور مستقیم از Bluestacks پنجره. اما کاربران ممکن است بخواهید برای فعال کردن AMD-V یا Intel VT-x در BIOS برای عملکرد مطلوب اگر در دسترس است.

Bluestacks ارائه می دهد اختیاری اشتراک ($4 در هر ماه یا 40 دلار در هر سال) است که قادر می سازد پشتیبانی از حق بیمه و پیشنهادات منحصر به فرد از توسعه دهندگان نرم افزار.

در اینجا نحوه نصب بلواستکس به کامپیوتر شما:

گام 1: دانلود برنامه نصب از رسمی Bluestacks سایت.

مرحله 2: راه اندازی نصب نرم افزار را انتخاب کنید و محل ذخیره سازی برای برنامه و فایل های داده. متاسفانه شما نمی توانید تغییر Bluestacks دایرکتوری — آن را نصب کنید بر روی خود درایو بوت به طور پیش فرض.

مرحله 3: هنگامی که Bluestacks نصب, راه اندازی آن و وارد کردن اطلاعات کاربری حساب Google خود. شما نیاز به این اطلاعات برای ورود به فروشگاه Google Play و دسترسی به اپلیکیشن اندروید خود را کتابخانه.

بوت دوگانه

وجود دارد یک جایگزین برای اندروید, شبیه ساز است که به شما می دهد نسخه های جدیدتر اندروید, اما راه اندازی یک کمی بیشتر درگیر. آن را به نام "بوت دوگانه" و آن را به طور موثر تبدیل ویندوز کامپیوتر به یک دستگاه آندروید. شما می خواهید به دست آوردن گزینه ای برای بوت شدن به آندروید هنگامی که شما بر روی کامپیوتر و آندروید کار خواهد کرد درست مثل آن را در گوشی های هوشمند خود و یا قرص.

با این حال آغاز به کار است که به عنوان ساده به عنوان نصب مادری آندروید. چون کامپیوتر سخت افزار — پردازنده های کارت های گرافیک و هارد دیسک — باید اضافه شده به اندروید توسط یک توسعه دهنده شخص ثالث, شما نیاز به پیدا کردن یک سفارشی توزیع است که پشتیبانی از دستگاه شما.

Android-x86

Android-x86 یک پروژه منبع باز است که به دنبال پورت جدیدترین نسخه آندروید به ویندوز سخت افزار.

آخرین نسخه Android-x86 می افزاید: بسیار خوش آمدید برای حمایت از گوگل ویژگی های اطلاع رسانی دقیق مدیریت برنامه های پس زمینه هوشمند انتخاب متن و OpenGL ES 3.x شتاب سخت افزاری برای Intel, AMD و Nvidia گرافیک.

هر چند تغییرات به سیستم عامل آندروید هستند, حداقل, Android-x86 تیم انجام اضافه کردن برخی از معنی دار ترفند را به اندروید خود نصب دسکتاپ مانند رابط. این نسخه می آید با ویژگی های جدید Taskbar launcher و توانایی برای راه اندازی برنامه در قابل اندازه بندی مجدد ویندوز و نه تنها تمام صفحه.

Android-x86 همچنین به شما اجازه سفارشی کردن اندروید به شهوت و میل خود را. شما می توانید با نصب تم های شخص ثالث صفحات اصلی و بیشتر بدون نیاز به نگرانی در مورد اینکه آیا یا نه آنها را به سادگی با هم — بر خلاف Remix OS. دیدن این لیست دستگاه های پشتیبانی شده.

در اینجا نحوه نصب Android-x86 to your PC:

مرحله 1: ابتدا مطمئن شوید که دیسک سخت کامپیوتر خود را حداقل 2GB فضای رایگان و دانلود آخرین Android-x86 ISO. اگر دستگاه شما در فهرست نیست, دانلود فایل عمومی.

مرحله 2: دانلود UNetbootin. پس از باز کردن را انتخاب کنید, Android-x86 ISO فایل دانلود شده در مرحله 1.

مرحله 3: انتخاب درایو USB را از لیست گزینه ها و کلیک کنید OK. منتظر UNetbootin برای کپی کردن و نصب Android-x86 را به درایو فلش خود را.

گام 4: راه اندازی مجدد کامپیوتر شما و انتخاب بوت به بوت انتخاب دستگاه.

گام 5: انتخاب درایو فلش خود را.

مرحله 6: از UNetbootin منو, را انتخاب کنید Install Android-x86 to hard disk.

گام 7: انتخاب پارتیشن — یا محل که شما می خواهید برای نصب Android-x86. برنامه از شما خواهد خواست اگر شما برنامه ای برای فرمت کردن دیسک; اگر شما مطمئن نیستید نیست.

گام 8: را انتخاب کنید بله برای نصب گراب را انتخاب کنید و سپس Yes دوباره.

گام 9: یک بی درنگ می پرسد اگر شما می خواهید به "سیستم r/w" را قادر می سازد که Android-x86 را به خواندن و نوشتن داده ها به دیسک سخت شما. را انتخاب کنید بله.

گام 10: راه اندازی مجدد کامپیوتر خود را برای بار دوم. پس از نصب همانطور که با ققنوس OS استفاده از Google Play Store به نصب برنامه های آندروید به عنوان شما می خواهید.

سطح دو و مایکروسافت شبیه ساز

در سال 2020 مایکروسافت پرده برداری از جزئیات بیشتر در مورد سطح دو و سطح Neo میله میله برای سال 2020 تعطیلات. سطح دو ویژه شایان ذکر است برای طرفداران اندیشه به خاطر آن طراحی شده به اجرا در آندروید به عنوان سیستم عامل بومی خود را. این را به خریداران مایکروسافت-مدیریت دستگاه اندروید با ویندوز سازگاری است که می تواند جذاب برای بسیاری از مردم است. اگر شما می خواهید اختصاصی مایکروسافت اندروید دستگاه فقط صبر کنید!

یکی دیگر از آندروید توجه به توجه داشته باشید. به آماده شدن برای آینده سطح Duo, مایکروسافت ساخته شده این دو پیش نمایش SDK برای دانلود در دسترس برای هر دو توسعه دهندگان و علاقه مند به طرفداران. این پیش نمایش نصب شبیه ساز آندروید بر روی کامپیوتر شما طراحی شده است به تقلید از دو صفحه نمایش دو طراحی یکپارچه با اندروید استودیو.

اگر شما از ذهن نیست فرو بردن انگشتان خود را در ابزار توسعه جهانی این است که یک گزینه به سرعت اجرا و تست برنامه های آندروید بر روی کامپیوتر خود ویندوز (و ببینید که چگونه آنها را اجرا اواز یا موسیقی دو نفری به عنوان مرجع در آینده). شما می توانید با دانلود این شبیه ساز به صورت رایگان در اینجا و آن را امتحان کنید.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن