'مرد آهنین VR' به لحظه از درخشش, اما نشان می دهد محدودیت های PSVR

مرد آهن باید بهترین قهرمان به انتقال از کمیک به VR. خود را در تعامل با کت و شلوار خود را لمس واقعیت افزوده

توسط DOSTEMANSALAM در 13 تیر 1399

مرد آهن باید بهترین قهرمان به انتقال از کمیک به VR. خود را در تعامل با کت و شلوار خود را لمس واقعیت افزوده و کنترل فرمان قدرتمند آواتار همگام با استارک حرکات. پس فقط من دوست دارم با یک جفت دیجیتال wands با توپ های رنگارنگ در پایان.

مرد آهن VR نیز پلی استیشن VR بزرگترین منحصر به فرد آزادی در حالی که برای. سونی prepped یک مرد آهن VR بسته نرم افزاری است که شامل تمام PSVR سخت افزار و یک جفت از حرکت کنترل (هنوز هم در کوتاه مدت عرضه در فروشگاه ها) -- آن را به نظر می رسد فکر می کنم آن را در حال حاضر رفتن به یک ضربه. اما این نیمه عمر: Alyxو آن را مارول مرد عنکبوتی یا نه.

ترکیب مارول مالکیت معنوی با واقعیت مجازی نظم بلند است اما زمانی که شما برای اولین بار انفجار و پرواز در سراسر زمین و دریا آن را به یک جهنم از یک احساس. در شروع بازی شما هدایت از طریق این کت و شلوار را با برخی از توانایی های هولوگرافی درس پرواز در اطراف تونی استارک را چند دلار و مستغلات. شما پرواز را فقط مانند مرد آهن می کند و با اشاره دست خود را به انفجار تا رو به جلو به عقب و یا یک وری. قوس دست خود را و خود را repulsor اشعه بلافاصله آماده فقط یک ماشه فشار دور.

بعد از آن همه شروع می شود به گرد هم می آیند به زیبایی. شما پرواز یک دست انفجار هواپیماهای بدون سرنشین با شما داش تا به یک ربات و پانچ آن را راه اندازی به هوا دوباره برای جلوگیری از اخراج شدن در. این همه صدا و غلط انداز اما لحظاتی وجود دارد که در آن سیستم کنترل آواز می خواند.

به شما کمک کند ببینید که در آن شما در حال رفتن به حرکت دکمه های کنترل (آن کار نمی کند با DualShock 4) چرخش چشم انداز خود را و آن را آسان تر برای پیگیری دشمنان و خط تا حملات خود را. آن را احساس می کند مانند شما مرد آهنین و این احساس خوبی است.

در حالی که برای.

مرد آهن VR ساخته شده من احساس تهوع اگر من برای بیش از 20 دقیقه است. چند محور حرکت تهاجمی تر از بسیاری از واقعیت مجازی عناوین به طوری که احتمالا به علت. من تا به حال به استراحت منظم به سرعت خودم. آخرین بار این اتفاق برای من بود که در حال حاضر بدنام Resident Evil 7 نسخه ی نمایشی در E3 چند سال پیش -- یک موضوع کپکام موفق به رفع این خرده فروشی بازی. در حال حاضر شما ممکن است یک قوی تر قانون اساسی اما نمی گویند من شما را هشدار نمی دهند.

در حالی که شما می توانید سفارشی بارگذاری تونی با سلاح های شما را تا پایان با تکیه بر بار استراحتی که شما بیشتر صالح با — repulsor تیرها و حرارت به دنبال موشک — و تا حد زیادی جلوگیری از حملات غوغا. این هرگز کاملا متناسب با Iron Man VRچه که چرا که او بسیاری از طولانی به اواسط محدوده حملات و یا اینکه آن را disorientating و تهوع آور به پرواز در اطراف پانچ روبات پرنده در VR.

مبارزات انتخاباتی داستان ضربه به صدا در خواهد آشنا به هر کسی که به تماشای یک فیلم و یا به دنبال کمیک. استارک گرفتن از سلاح های کسب و کار و تمرکز بر روی خود را واجد شرایط ابرقهرمان-ing.

ارواح از گذشته خود (تبه کار-از-این-هفته به معنای واقعی کلمه به نام شبح) در اینجا به او یادآوری می کنند که آن را همیشه آسان نیست را به حرکت در. این باسمهای آنتاگونیست یک مثال خوب در چه آشکار و مسطح مبارزات انتخاباتی داستان است. بسیاری از بیت قابل پیش بینی هستند و وجود دارد بیش از حد بسیاری از استاتیک نمایشگاه تک گویی. (شاید آنها می توانست لایه بیش آرامش بخش پرواز?)

Iron Man VR
PlayStation, YouTube,

بدتر هنوز, آن را به عنوان اگر شبح حتی مسائل -- شما می شود مبارزه با هواپیماهای بدون سرنشین و ربات ها برای بسیاری (تقریبا 90 درصد) از بازی. فراموش نکنید که این ایده از رفتن پا به پا با مارول خائنانی مانند مارول مرد عنکبوتی. در بالا از آن نیز وجود دارد که تنها تعداد انگشت شماری از هواپیماهای بدون سرنشین مدل, و هیچ یک از آنها به خصوص استادانه درست شده به دنبال هم. از آن جایی که بازی شروع می شود به سقوط کوتاه است.

همان را می توان گفت برای بسیاری از سطوح. این که آیا آن بژ دره و cityscapes است که نگاه مانند آنها ساخته شده بودند برای PS2 بازی محرومیت مقدماتی هواپیما مبارزه و تونی را به خود عمارت ساحلی اکثر محیط ها بسیار کسل کننده به نگاه و اغلب فقط به عنوان کسل کننده به پرواز در اطراف. این امواج از هواپیماهای بدون سرنشین واقعیت اهرم-کشیدن صحنه تعقیب و تکرار. آیا نمی شود فریب بصری وفاداری از اوایل تصاویر و تریلر. این همه ملاحظه ای ناهموار داخل پلی استیشن VR هدست.

آنتاگونیست شبح است یک مثال خوب از نحوه آشکار و مسطح مبارزات انتخاباتی داستان است. بسیاری از بیت قابل پیش بینی هستند و وجود دارد بیش از حد بسیاری از استاتیک نمایشگاه تک گویی. شاید آنها می توانست لایه بیش آرامش بخش پرواز? من فکر می کنم آنها از بین بردن که در واقع کشیدن رشته ها در یکی از اولین صفحه نمایش در حال بارگذاری متن blurbs.

این آهسته صدای پا از تشدید بار بار و آن انتقال صفحه نمایش و آن را به خصوص نامطلوب در PSVR که اغلب برگ شما خیره کاملا بوم خالی برای بیش از ده ثانیه به دام افتاده است. و این است که در علاوه بر این به جداگانه بارگذاری صفحه نمایش. آن را نشانه دیگری که PSVR راه اندازی شده در سال 2016 در حال رسیدن به محدودیت های آن است. یا این که PS4 فقط قدیمی. (در آن است.)

حرکت کنترل نیز ارائه نمی دهد درجه ای از ردیابی شما ممکن است از دیگر جدیدتر VR تنظیم و کل Iron Man VR تجربه مطالبات ایستاده تا برای بازی با بیشتر از آن. آن را سخت به پرواز خود را با اسلحه شات در دو طرف خود را هنگامی که شما در حال نشسته بر روی نیمکت. شما آن را امتحان کنید.

این ناکامی پشته در بالای هر یک از دیگر. برخی از سلاح حرکات واقعا سنگین هنگامی که شما در حال تلاش برای ترکیب آنها با پرواز.

صورت خود را کف بیرون به حمله با قدرت بالا-سرعت تیرها و یا شما می توانید راه اندازی یک مجموعه از موشک های با چرخش مچ دست خود را پایین. اما هدف دراز می تواند گاهی اوقات دردناک است. درحال بین این دو که بازی را هل می دهد شما را به سمت و به عنوان من در حال حاضر ذکر شده, من اجتناب با استفاده از غوغا پانچ حملات در هر کجا که ممکن است. ترکیب این آچار همه شما را از مرد آهن و دام شما در یک گهگاه, درهم و برهم, VR تیرانداز.

خارج از تیراندازی شما کنترل تونی استارک بدون کت و شلوار teleporting در اطراف عمارت و گاراژ به جا از کت و شلوار خود را برای مبارزه بعدی / شنیدن بیشتر در مورد بچه ها بد است. خانه خود را پر از تخم مرغ عید پاک و زیبا را لمس کنید. وجود کتاب و مجله را به مرور و حتی یک بازی به بازی است. داخل خود بازی VR.

PlayStation, YouTube,

من شگفت زده شد که بیشتر محدود بر روی ریل قطعات بودند برخی از لحظات مورد علاقه بهتر طراحی شده در اطراف کنترل و VR فرمت. وجود دارد کمتر گیج کننده تبدیل می شود و مسیرهای پرواز و بیشتر دیوانه وار حملات و حرکات در نظر گرفته. با وجود این کنترل انتقادات من هنوز هم تحسین جاه طلبی از مرد آهن VR. در زمان آن را فوق العاده چشمگیر -- پر شور حتی -- من فقط آرزو می کنم آن را به من داد بیشتر برای انجام با این همه آزادی.

من کاملا از پایان بازی اما من در حال حاضر فکر می کنم چند تکه از این دوازده فصل بازی شده است می تواند منقبض شده و یا قطع بدون از دست داد. من آرزو می کنم این تیم تا به حال محدود خود را به کوتاه بازی (Iron Man VR گذشته باید شما هشت ساعت یا بیشتر). شاید آن را باید در جایی بین آنچه ما داریم و مثلا 90 دقیقه ای Batman Arkham VRاست که کمی بیش از حد کوتاه است.

مرد آهن VR دیگر است اما متاسفانه آن را نمی خواهد نگه داشتن علاقه خود را به اندازه کافی بلند به حکم سرمایه گذاری در یک PSVR هدست و یک جفت از حرکت کنترل است.

در این مقاله: مرد آهن, marvel, ps4, psvr پلی استیشن vr, واقعیت مجازی, vr, مارول مرد آهنین vr, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب