eBussy مدولار EV است که همچنین یک camper وانت و بیشتر

eBussy
برقی مارک

معلوم دلتنگ مصرف کنندگان نمی خواهد که به صبر برای فولکس واگن ID Buzz به دست خود را بر برقی microbus. یک شرکت آلمانی به نام های برقی مارک در حال کار بر روی یک اتوبوس VW-الهام EV به نام eBussy (از طریق درایو). اما وجود دارد بیشتر به eBussy از صرف نوستالژی بازی. در علاوه بر این به هر دو شهری و جاده و شاسی انواع, شما می توانید پیکربندی مدولار خودرو با 10 سبک های مختلف بدن اجازه می دهد آن را به عنوان یک وانت پیکاپ, مسطح, camper, و بیشتر.

یکی دیگر از ویژگی های بسیار خوب از EV است که شما می توانید اسلاید فرمان در سراسر داشبورد به پیکربندی آن را برای سمت چپ و راست و یا حتی مرکز رانندگی. چرا که هر دو فرمان و پدال استفاده از drive-by-wire, سیستم, که بدان معنی است که آنها به صورت الکترونیکی به جای مکانیکی متصل به چرخ های جلو. تأمین eBussy است 10kWh باتری فراهم می کند که محدوده تقریبی از 124 مایل است. ساخته شده در سقف-نصب پانل های خورشیدی و سیستم ترمز احیا کننده می تواند طیف وسیعی از خودرو. شما همچنین قادر خواهید بود برای پیکربندی آن را با یک 30kWh باتری اجازه می دهد EV به سفر حدود 373 مایل در هر بار شارژ. در ارتباط با موتور الکتریکی تولید متوسط 20 اسب بخار اما چشمگیر 737 پوند-فوت گشتاور است. بسته به پیکربندی eBussy خواهد وزن بین 992 پوند و 1,322 پوند است.

eBussy

برقی مارک

مدل پایه eBussy شروع خواهد شد در €15,800 ($18,525), با گران ترین مدل off-road camper آینده در €28,800 ($33,309). برقی مارک همچنین قصد دارد برای ساخت یک شبکه از ایستگاه های شارژ که در آن eBussy صاحبان قادر خواهد بود تا ارز خود را تخلیه باتری برای آنهایی که تازه. اگر همه می رود با توجه به طرح eBussy خواهد راه خود را به اروپا مدتی در سال آینده. هیچ کلمه ای در عین حال اگر برقی مارک های برنامه را EV stateside.

در این مقاله: حمل و نقل, ev, خودرو الکتریکی, ebussy برقی مارک فولکس واگن VW, ID, وزوز, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im