آنها تماشا می کردند: امنیت این گزارش مورد استفاده قرار نظارت هواپیما برای نظارت بر جورج فلوید تظاهرات

معترضین نگاه کردن به عنوان یک هلیکوپتر نظامی ارتش مگس پایین بر روی جمعیت.عکس: روبرتو اشمیت (خبرگزاری گتی ایماژ

توسط DOSTEMANSALAM در 31 خرداد 1399
Protestors look up as a military helicopter flies low onto the crowd.
معترضین نگاه کردن به عنوان یک هلیکوپتر نظامی ارتش مگس پایین بر روی جمعیت.
عکس: روبرتو اشمیت (خبرگزاری گتی ایماژ)

ظاهرا دولت بود ، گزارش نیویورک تایمز که وزارت امنیت داخلی (DHS) با استفاده از هلیکوپتر و هواپیما و هواپیماهای بدون سرنشین در 15 شهرستانها برای نظارت بر تظاهرات که در اعتراض کشتن جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس که پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن به او را مهار.

تبلیغات

دولت ادعا استفاده از نظارت هواپیما برای نظارت بر تظاهرات در شهرهای واشنگتن دی سی لاس وگاسو مینیاپولیس است تنظیم کردن زنگ هشدار در آزادی های مدنی و سازمان در کنگره. اما این بار گزارش نشان می دهد که نظارت به مراتب گسترده تر از آنچه قبلا گزارش شده است. بسیاری از نظارت انجام شده از طریق هواپیما و هلیکوپتر. با اینحال مقامات با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در دو تظاهرات در مینیاپولیس و دل ریو, Texas.

تبلیغات

با توجه به بار مقامات دولتی وارد شده حداقل 270 ساعت از فیلم های نظارت. DHS نیز مستقر هواپیما در دیتون اوهایو شهر نیویورک در بوفالو و فیلادلفیا در میان سایر شهرستانها و ارسال فیلم در زمان واقعی به مراکز کنترل سرنشین دار هوایی و دریایی عملیات بخشی از گمرک و حفاظت از مرزها (CBP).

دریایی و هوایی و عملیات پس از آن ارسال این فیلم در آن زمان به یک شبکه موفق توسط DHS به نام "بزرگ لوله." فیلم در بزرگ لوله را می توان با دیگر آژانس های فدرال و محلی در ادارات پلیس برای استفاده در آینده تحقیقات.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

خبر می آید در یک زمان هم برای فدرال اجرای قانون و نظامی که آمده اند به نقش خود در کنترل و نظارت بر تظاهرات اخیر. یکی از ترین طلبه حوادث شده است این حادثه در میدان لافایت در نزدیکی کاخ سفید در غیر این صورت شناخته شده به عنوان زمانی که ایالات متحده در پارک پلیس پاک کردن معترضان به طوری که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند یک عکس در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی برگزاری مقدس است.

"بدترین قسمت برای من زمانی است که ما به سربازان طوفان" دیوید Fulcher معاون مدیر عملیات هوایی برای CBP ملی هوایی مرکز عملیات امنیتی در گرند فرک داکوتای شمالی گفت: بار. "ما اعتقاد داریم در تظاهرات صلح آمیز است."

تبلیغات

CBP مقامات اظهار داشت که این هواپیما استفاده شد به ارائه "یک eagle-eyed نظر از اعمال خشونت آمیز و آتش سوزی" احتمالا اشاره به ناآرامی های رخ داده است که در بعضی جاها دیدم که درگیری با پلیس, ساختمان ها و اتومبیل های تنظیم شعله ور و غارت. درنده هواپیماهای بدون سرنشین مورد استفاده در مینیاپولیس نبود مسلح و ندارد تشخیص چهره, تکنولوژی, مقامات گفت:و اضافه کرد که این پرواز در ارتفاع ساخته شده است که آن را غیر ممکن برای شناسایی افراد و یا پلاک.

تبلیغات

"افسانه درنده — همه از دیدن همه دانستن شناور-خارج از-خود-پنجره درنده — آن را نه تنها دقیق" Fulcher گفت. "این فن آوری وجود ندارد."

علاوه بر این, هوایی و دریایی عملیات مقامات گفت که آژانس پروتکل جلوگیری از تخلف در حق اعتراض. از آنجا که این,هواپیماهای بدون سرنشین مجاز به پرواز در پایین تر از 19,000 فوت که ظاهرا تضمین می کند که "الکتریکی و نوری مادون قرمز توپ" در هواپیماهای بدون سرنشین را نمی بینم چهره و چشم یا رنگ مو. هواپیماهای بدون سرنشین می تواند مسیر حرکت معترضین و یا غارتگران بگویید اجرای قانون در صحنه که در آن آنها باید تشخیص اگر کسی با پوشیدن یک کوله پشتی و یا در اختیار داشتن یک تفنگ.

تبلیغات

وقتی که می آید به حریم خصوصی Fulcher گفت: بار است که فیلم های نظارت در هواپیما و در اتاق کنترل پس از رونویسی به طور متوسط 30 روز توسط فیلم جدید. با اینحال فید های ویدئویی و تصاویر رادار فرستاده شده به لوله را می توان تجزیه و تحلیل توسط DHS هوش افسران و ذخیره می شود تا پنج سال. این ویدئو همچنین می تواند ارائه به سازمان های فدرال و یا پلیس و ادارات اگر آنها نشان می دهد که آنها به آن نیاز دارید برای تحقیقات جنایی ،

تبلیغات

آیات هشدار دهنده هستند. برخی از آزادی های مدنی کارشناسان گفت این بار که نظارت هواپیما می تواند دلسرد کردن مردم از اعتراض. نزدیک به سه ده دموکرات کنگره در ضمن اعلام کرده اند که دولت نظارت یک اثر سرما و منجر به افزایش محبوبیت از برنامه های پیام های رمزگذاری شده و همچنین به عنوان یک چشم انداز مثبت در اخبار مقالات که نشان میدهد چگونه برای محافظت از حریم خصوصی خود را.

"آمریکایی ها باید به اقدامات پیشگیرانه برای محافظت از خود از دولت نظارت قبل از درگیر شدن در صلح آمیز تظاهرات" دموکرات کنگره گفت: در نامه ای به سران FBI گارد ملی دفتر اداره مبارزه با مواد مخدر و CBP در ژوئن 9. "این واقعیت که سازمان شما منجر به ایجاد یک محیط که در آن چنین [اخبار] عناوین رایج است و از خود نشانه ای از اثر سرما از نظارت دولت مطیع قانون آمریکایی است."

تبلیغات

[نیویورک تایمز]tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب