این بهترین ارزان کوره معاملات برای ماه ژوئیه سال 2020

این فصل برای شروع به دنبال ارزان کوره می پردازد. آب و هوا گرمتر شدن است و اکثر مردم به دنبال یک دلیل عالی برای

توسط DOSTEMANSALAM در 10 تیر 1399

این فصل برای شروع به دنبال ارزان کوره می پردازد. آب و هوا گرمتر شدن است و اکثر مردم به دنبال یک دلیل عالی برای خارج شدن از خانه. خارج شدن و کباب است یک راه عالی برای لذت بردن از آب و در حالی که ساخت یک وعده غذایی خوشمزه. اگر شما به دنبال یک جدید در فضای باز کوره جستجو نه بیشتر. ما گرد تا برخی از فوق العاده کوره تخفیف برای شما در زیر.

امروز بهترین کوره معاملات

  • Cuisinart CGG-180T قابل حمل میز کوره گاز140 دلاربود $150
  • وبر اصلی 22 اینچ کتری کوره زغال چوب$165بود $180
  • استاد طبخ گاز کوره$184شد $210
  • وبر 44010001 روح II E-210 گاز کوره$379شد $480
  • وبر 47502001 روح S-315 NG گاز کوره599 دلاربود $699

چگونه به انتخاب یک کوره

وقتی که می آید به انتخاب کوره در فضای باز وجود دارد مقدار زیادی از تصمیمات — نوع سوخت و تعداد مشعل های قابل حمل و یا ثابت, et cetera, انتخاب ظاهر بی پایان. ما را پوشش اصول اولیه در اینجا بنابراین شما می توانید تصمیم گیری آگاهانه در هنگام انتخاب یک ارزان کوره.

گاز کوره محبوب ترین نوع از کوره. ترین طراحی شده برای استفاده با پروپان اما برخی از آنها اجرا بر روی گاز طبیعی از ابزار خود را ارائه. گاز کوره برای استفاده سریع و آسان — است که آنها در حرارت بالا بسیار سریع تر از ذغال سنگ ذغال سنگ کوره و راه کمتر کثیف. نقطه ضعف اصلی گاز کوره است که فقدان آنها در عطر و طعم که در مقایسه با کوره های ذغال.

استفاده از ذغال کوره خاک زغال قالبی سوخت, که بدان معنی است که آنها نیاز به زمان بیشتری برای گرم کردن. قالبها نیز گران تر از پروپان. اما اگر شما از ذهن نیست اضافی دبستان, زمان, هزینه, و, پاکسازی, عطر و طعم است که ذغال را فراهم می کند نمی تواند همسان با یک گاز یا کوره الکتریکی. همچنین زغال چوب می سوزد و در درجه حرارت بالاتر از گاز, بنابراین شما می توانید دستیابی به یک کار افتاده در گوشت با زغال چوب به عنوان یک منبع گرما.

کوره الکتریکی طراحی شده توسط برق و حرارت مواد غذایی با استفاده از گرم کوره صفحات. هر چند فوق العاده محبوب الکتریکی کوره های مفید برای افرادی که در آپارتمان زندگی می کنند و یا مناطق دیگر که منع گاز و یا ذغال سنگ ذغال سنگ کوره. بدیهی است که کوره الکتریکی تولید مواد غذایی است که فاقد دودی که عطر و طعم است که کوره های ذغال فراهم می کند. صعودی? برق ارزان تر از ذغال یا پروپان. نه همه مناطق در فضای باز به راحتی در دسترس خروجی به پلاگین در.

قابل حمل کوره می تواند هر یک از موارد فوق سوخت انواع — ذغال و گاز و یا برق. عمده صعودی قابل حمل کوره است که شما می توانید آنها را در هر نقطه. آنها بزرگ برای کمپینگ tailgating, سفر به پارک ، عمده حرکت نزولی قابل حمل کوره است که آنها معمولا بسیار کوچک است که به معنی شما می توانید طبخ غذا به صورت یک کل حزب بر روی آنها. اگر شما در حال پخت و پز برای یک جمعیت بزرگ با قابل حمل کوره شما باید به طبخ در دسته خواهد شد و این وقت گیر است.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن