دیجیتال روند زندگی: تیم کوک صحبت می کند در نژادپرستی Fortnite تاخیر و بیشتر

در این قسمت از روندهای دیجیتال زندگی می کنند میزبان گرگ Nibler معافیت های پایین بالا روند داستان در فن آوری از جمله مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک در پاسخ به سراسر جهان تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید آمازون هوا علاوه بر این از 12 بیشتر محموله جت تاخیر در Fortnite فصل 3 یکی دیگر از موفق SpaceX, راه اندازی, و بیشتر.

Seyi Fabode مدیر عامل و موسس از وارونا

اهمیت تنوع سهام و ورود به مطالعه بوده است بخشی از این ماموریت برای وارونا از شروع. داده-محور IoT شرکت با این نسخهها کار کوچک و متوسط, آب, آب و برق به حداکثر رساندن بازده در حالی که حفظ کیفیت بالا و استاندارد. ما به صحبت مدیر عامل و موسس Seyi Fabode در مورد نامه اخیر به سرمایه گذاران – “یک پاسخ به” چه می توانم انجام دهم ؟ یا ” من نمی دانم!”

ما پس از آن به نوبه خود به جهان از بازی که در آن ما نگاهی به چگونگی عمده شرکت های بازی در حال ایستاده به نابرابری و اعلام حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

شرلی Chung

آشپز شرلی چانگ یک فینالیست در بالا آشپز و صاحب و سرآشپز برای Ms چی, کافه, ما می پیوندد به بحث در مورد تجربه خود را در بالا آشپز, و چگونه او در حال توسعه یک طعم و مزه برای مدرن غذاهای چینی.

ما نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در سرگرمی در ما حلقه, اخبار, بخش. این هفته ما در مورد مبارزات AMC و همچنین به عنوان گسترده ای از شب, املا, رویای, این Mandalorian, و بیشتر.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>