چگونه به استفاده از (تقریبا) هر دوربین به عنوان یک وب کم

دوربین های دیجیتال و حتی کسانی که در گوشی های لاف زدن در مورد مگاپیکسل و لنز مشخصات — اما لپ تاپ? نه آنقدر.

توسط DOSTEMANSALAM در 13 تیر 1399

دوربین های دیجیتال و حتی کسانی که در گوشی های لاف زدن در مورد مگاپیکسل و لنز مشخصات — اما لپ تاپ? نه آنقدر. یک دلیل وجود دارد شرکت های رایانه نمی گویند بسیار مورد کم آمده است که ساخته شده است در به ناهنجاری از صفحه نمایش خود را. بسیاری از این دوربین های با کیفیت پایین با سنسورها و لنزهای ارزان. مطمئن شوید که آنها کار را برای پایه ویدئو کنفرانس, اما آنها بسیار چشمگیر است و قطعا ما را ترک مایل چیزی بیشتر.

در حالی که شما فقط می تواند خرید یک stand-alone, وب کم, که متصل بیش از USB و واقعا خود را در تولید ارزش درجه یک شما می توانید انتخاب کردن برای یک DSLR یا دوربین بدون آینه. شما نیاز به یک چند راه حل برای به دست آوردن این نوع از دوربین به رسمیت شناخته شود به عنوان یک وب کم با کامپیوتر شما اما مشکل این است که ارزش آن را برای وضوح بالاتر بسیار بهتر در نور کم عملکرد و سینمایی پس زمینه محو.

برای انجام این کار, شما نیاز به برخی از خاص سخت افزار و/یا نرم افزار برای دوربین خود و کامپیوتر برای بازی خوب است. خوشبختانه با ابزار مناسب خود را با استفاده از DSLR یا دوربین بدون آینه به عنوان یک وب کم یک روش ساده. با تولید کنندگان عمده دوربین مثل Canon, Fujifilm, Panasonic و Olympus به تازگی ساخت یک وب کم گزینه را رایگان نرم افزار سازگاری با دوربین های خود را برای استفاده به عنوان یک وب کم است حتی ساده تر.

راه حل سخت افزاری

اکثر رایانه های بومی خواندن تصویری که از یک دوربین خروجی HDMI. اگر کامپیوتر شما دارای یک پورت HDMI آن است که به احتمال زیاد به خودی خود یک پورت خروجی. و در حالی که دوربین های دیجیتال دارای پورت USB آنها به طور کلی نمی ارسال یک حذف سیگنال های ویدئویی را از طریق آنها.

شما نیاز به یک دستگاه که تبدیل دوربین خود را HDMI خوراک به یک خروجی USB کامپیوتر شما خواهد شد فکر می کنم یک وب کم متصل. زیبایی این setup است که شما می توانید به طور کلی استفاده از هر HDMI منبع به عنوان ورودی از یک دوربین به یک کنسول بازی به یک کامپیوتر دیگر و خروجی استفاده می شود با این حال شما می خواهم از ویدئو کنفرانس به livestreaming و یا ضبط.

کیفیت تصویری که کامپیوتر خود را دریافت محدود است توسط دستگاه. حتی اگر شما یک دوربین است که می تواند شلیک ویدیو 4K USB adapter ممکن است تنها پشتیبانی 1080p خروجی. با توجه به این که اکثر livestreams و ویدئو کنفرانس به کاهش 1080p (یا حتی 720p) به هر حال این احتمالا یک نگرانی بزرگ است.

وجود دارد تعدادی از محصولات مختلف برای دستیابی به این. برخی از برتر عبارتند از:

  • Elgato Cam لینک 4K
  • MiraBox ضبط کارت
  • Blackmagic Design ATEM مینی

آخرین نفر در این لیست است که در واقع یک چهار ورودی HDMI switcher. این اجازه می دهد تا شما را به اتصال چندین دوربین و یا دیگر ورودی HDMI و را انتخاب کنید که یکی برای خروجی به کامپیوتر شما که آن را به عنوان ساده است. این اجازه می دهد تا به صورت پیشرفته زندگی می کنند جریان تنظیم با زوایای مختلف و یا برای به اشتراک گذاشتن یک صفحه از یک قرص و یا تلفن و یا حتی مواد چاپ از طریق HDMI دوربین سند. مطمئن شوید که شما لازم نیست که به طور متوسط شما زوم نشست اما ATEM مینی دارای انعطاف پذیری بیشتری نسبت ساده HDMI به USB adapter — و آن را حتی که گران است.

گام بعدی این است که مطمئن شوید که دوربین شما خروجی "پاک" سیگنال. در غیر این صورت شما جریان همه چیز شما را بر روی صفحه نمایش دوربین از جمله رابط کاربری با پوشش مانند تنظیمات نوردهی و فوکوس-شاخص های اقتصادی هر دوربین دارای منوی تنظیمات متفاوت خواهد بود اما به دنبال گزینه ای برای "خروجی نمایش" و یا "HDMI اطلاعات نمایش." مشورت دوربین خود را کتابچه راهنمای کاربر اگر شما نمی توانید این تنظیمات می پردازیم.

توجه داشته باشید که در حالی که تمیز کردن خروجی HDMI تبدیل شده است محبوب تر از ویژگی های آن هنوز هم بر روی هر دوربین است و به طور معمول این سایت متعلق به میانی و مدل بالا.

بعدی مجموعه ای از تمرکز خود را. اگر دوربین شما دارای چهره-تشخیص فوکوس خودکار (یا بهتر چشم تشخیص) این یکی از ویژگی های بزرگ به نوبه خود در آن را به عنوان همه حدس و گمان از تمرکز. اگر دوربین شما این ویژگی را ندارد, شما می توانید با استفاده از استاندارد فوکوس خودکار پیوسته (C-AF) اگر چه این ممکن است قابل اعتماد است. شما همچنین می توانید به صورت دستی از پیش تعیین شده تمرکز, اما, شما نیاز به مطمئن شوید که شما حرکت نمی کند در این ویدئو.

در نهایت بگویید چت تصویری پلت فرم است که شما می خواهید به استفاده از یک دوربین علاوه بر ساخته شده است در وب کم با رفتن به تنظیمات و تغییر به دوربین شما متصل می شود. (در اینجا چگونه برای تغییر دوربین در زوم و اسکایپ).

این نرم افزار راه حل

برخی از برنامه های نرم افزاری می توانید فید های ویدئویی از یک دوربین که متصل به طور مستقیم به پورت USB بدون آزار با HDMI در همه. این نرم افزار راه حل های جهانی کمتر از کارت های گرافیک ، نرم افزار های شخص ثالث در دسترس است اما به عنوان سال 2020 ساخته شده کار از خانه یک ضرورت برای بسیاری از تولید کنندگان مختلف راه اندازی مادری خود را راه حل. کانن فوجی فیلم, Panasonic و Olympus همه یکپارچه سازی یک وب کم به ویژگی های بومی (و رایگان) نرم افزار. بسیاری از این برنامه ها هستند به تازگی راه اندازی بتا گزینه اما کاربران ارائه یک راه برای استفاده از دوربین خود را به عنوان یک وب کم بدون خرید هر گونه لوازم جانبی اضافی. این که آیا شما با استفاده از یک تولید کننده نرم افزار و یا شخص ثالث, شما خواهد شد نیاز به کابل USB که با دوربین خود را.

کانن با ارائه یک بتا عمومی از آن جدید EOS وب کم, ابزار برنامه است که شما اجازه می دهد تا پلاگین و بازی یک دوربین به عنوان یک وب کم بیش از USB. در ابتدا در دسترس برای ویندوز تنها یک نسخه MacOS به تازگی معرفی شده است که اجازه می دهد تا دوربین به سازگار با هر دو سیستم عامل.

فوجی فیلم نیز شروع به پریدن در ارابه موسیقی با Fujifilm X ، برنامه در دسترس برای ویندوز با نسخه MacOS در توسعه این نسخهها کار با چندین پایان Fujifilm دوربین های بدون آینه از جمله X-T2 X-T3 و T4 و همچنین متوسط-فرمت GFX مدل.

فوجی فیلم نیز منتشر شد به روز رسانی سیستم عامل برای ورود به سطح X-A7 و X-T200 در 22 ژوئن است که اجازه می دهد تا دوربین های بدون آینه به عنوان مستقل وب کم های USB و بدون نیاز به نرم افزار خاص. دوربین را نشان می دهد تا در هر ویدئو کنفرانس برنامه در MacOS یا ویندوز به عنوان یک انتخاب است. اکثر تنظیمات دوربین — از جمله قرار گرفتن در معرض — قفل خواهد شد در اتوماتیک, اگر چه شما می توانید با استفاده از قرار گرفتن در معرض جبران خسارت را به تصویر روشن تر و یا تیره تر است.

Panasonic Lumix Tether برای جریان جدید beta برنامه ای است که اجازه می دهد تا برخی از دوربین های بدون آینه پاناسونیک Lumix استفاده به عنوان وب کم در ویندوز. این برنامه شبیه به پاناسونیک زودتر اتصال اینترنت برنامه اما نوار پوشش مانند تمرکز جعبه از تصویر به تمیز خروجی مناسب برای استفاده در ویدئو کنفرانس.

کوه المپ در مقدونیه آخرین به اضافه کردن یک بومی گزینه وب کم با OM-D است. این نرم افزار بتا است که سازگار با ویندوز 10 و نیاز یکی از پنج پیشرفته تر OM-D دوربین های به کار از جمله E-M1X E-M1, E-M1 Mark II E-M1 Mark III و E-M5 Mark II. پس از نصب نرم افزار و اتصال به دوربین کاربران می توانند دوربین را انتخاب کنید به عنوان یک دستگاه گزینه در نرم افزار ویدئو کنفرانس از انتخاب.

فوق برنامه هستند البته طراحی شده برای کار با دوربین های ساخته شده توسط مارک های مربوطه خود را و حتی پس از آن برخی از مسن تر و یا بودجه مدل ممکن است سازگار است. عنوان ویدئو کنفرانس رشد می کند دیگر تولید کنندگان دوربین به احتمال زیاد خواهد شد به دنبال کت و شلوار با برنامه های خود را برای انطباق با دوربین های دیجیتال به وب کم. سونی برای یک برنامه ای به معرفی وب پشتیبانی برای آن ZV-1 vlogging دوربین در ماه جولای.

نیز وجود دارد که شخص ثالث گزینه های. SparkoCam یک برنامه ویندوز است که اجازه می دهد تا کانن و نیکون دوربین های dslr به کار به عنوان وب کم بدون هیچ گونه سخت افزار خاص (برای چک کردن سازگاری کامل با دوربین خود را برای اولین بار). این برنامه رایگان را امتحان کنید اما شروع می شود در $50 برای حذف بزرگ علامت است. متاسفانه آن را در دسترس برای مک.

نیز وجود دارد برخی از هک رایگان برای دریافت یک دوربین به عنوان وب کم بدون گرفتن کارت اگر چه راه اندازی ترین نیست بدون درز.

بر خلاف استفاده از HDMI و USB را فراهم می کند دسترسی به دوربین و میکروفون بنابراین این ابزار نرم افزار را هنوز هم شما نیاز به استفاده از کامپیوتر شما ساخته شده است در میکروفون و یا یک خارجی.

لوازم جانبی دیگر شما ممکن است نیاز

از آنجا که شما احتمالا نمی تواند کوه دوربین خود را به طور مستقیم به مانیتور خود را بدون, خوب, مسدود کردن آن شما در حال رفتن به نیاز به برخی از نوع سه پایه. برای ویدئو کنفرانس, جمع و جور, میز سه پایه است که احتمالا بهترین راه برای رفتن است. ما طرفداران Joby GorillaPod سری و Manfrotto Pixi که هر دو شما در پیدا کردن در میان میدارد ما را برای بهترین سه پایه.

و در حالی که شما در حال به روز رسانی خود را با کیفیت تصویری آن را احتمالا زمان خوبی برای نگاهی به صوتی خود را با کیفیت بیش از حد. اضافه کردن یک USB خارجی و میکروفون را به کامپیوتر خود را راه یقین به بهبود صدای خود را. برای برخی از الهام ببینید که چگونه دیجیتال روند تولید دان بیکر راه اندازی دفتر خانه خود را به صورت زنده در جریان است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب