فدرال مسئول اجرایی از رنجانیدن آزمایش خون شرکت با تقلب بیش از Coronavirus طرح

عکس: درو Angerer (گتی ایماژ)وزارت دادگستری به ارمغان آورده است اتهامات علیه رئیس جمهور از یک دره سیلیکون بر اس

توسط DOSTEMANSALAM در 21 خرداد 1399
Illustration for article titled Feds Charge Executive of Pinprick Blood Testing Firm With Fraud Over Coronavirus Scheme
عکس: درو Angerer (گتی ایماژ)

وزارت دادگستری به ارمغان آورده است اتهامات علیه رئیس جمهور از یک دره سیلیکون بر اساس دارویی شرکت Arrayit ادعا یک طرح به سودجوی کردن بیماری همه گیر کوروناویروس با یک جنس بنجل covid-19 تست آن سعی در بسته نرم افزاری با گران نامربوط آلرژن انگشت چوب تست. به DOJ گفت: این اتهامات در آن ابتدا اوراق بهادار مورد تقلب آورده در رابطه با این بیماری همه گیر هر چند عناصر اتهام تخلف تماس به ذهن Theranos افتضاح.

تبلیغات

هر واشنگتن پستدادستان ها ادعا می کنند که علامت Schena متعهد اوراق بهادار تقلب و توطئه برای ارتکاب بهداشت و درمان-مراقبت از تقلب و اتهام است که به طور بالقوه حمل ترکیبی حکم 30 سال زندان و جریمه بیش از 5 میلیون دلار. یک شکایت کیفری زمینه با ایالات متحده دادگاه منطقه از منطقه شمال کالیفرنیا و امضا شده توسط ایالات متحده خدمات پستی بازرس آنا Hallstrom ادعا می کند که Schena استفاده می شود "رشوه و رشوه به استخدام و پزشکان" به لایحه مدیکر ارائه دهندگان خدمات و شرکت های بیمه خصوصی برای آن "گران و پزشکی غیر ضروری" آلرژن آزمون و همچنین به عنوان ساخته شده ادعاهای دروغین در مورد آن coronavirus تست قابلیت پمپ Arrayit سهام. Schena نیز فرستاده گفته سرمایه گذاران انبوه باد چهره ها در سلامت مالی این شرکت به منظور "توجیه صدها میلیون دلار در تولید."

تبلیغات

شکایت مدعی است که در مارس سال 2020 Schena شروع به ارسال ایمیل به کلینیک و گفت که Arrayit حال توسعه یک آزمون برای رمان coronavirus بر اساس "پیشرفته دره سیلیکون تکنولوژی و چوب خون مجموعه" جرقه افزایش در قیمت سهام. آن را در ادامه می گویند که "در Arrayit به حال توسعه یافته دارای اعتبار یا تولید یک آزمایش که در آن زمان" و غذا و دارو به اطلاع این شرکت در ماه آوریل است که آزمون آن را در نهایت تولید کاهش یافت و از استانداردهای لازم برای امن اضطراری با استفاده از مجوز.

Arrayit نیز راه اندازی گسترده کمپین تبلیغاتی آنلاین در شبکه های اجتماعی مانند Facebook برای ترویج بسته بندی از covid-19 آزمون با آلرژن یک, با توجه به شکایت به دروغ ادعا می کنند که ملت مقامات پزشکی را تایید کرده و با استفاده از انگشت رنجانیدن آزمون جداگانه علائم کروناویروس از کسانی که از آلرژی است. در ماه مارس قبل از FDA کاهش یافته و به تصویب Arrayit آزمون ارزش سهام این شرکت دو برابر شده و از دو سنت به چهار سنت. (با توجه به گزارش قبلیاین کمیسیون بورس و اوراق بهادار متوقف تجارت در Arrayit سهام برای دو هفته در آوریل 13, گفته این شرکت تا به حال در زمینه گزارش های مالی پس از 2015.)

در کل, دادستان ها می گویند که Schena و دیگران وابسته به شرکت فرستاده شده حدود 69 میلیون نادرست و جعلی ادعا می کند این سان فرانسیسکو کرونیکل گزارش داد. که برخی از $5.9 میلیون صورتحساب برای مدیکر. Schena نبود بسیار خوش شانس, در, جمع آوری, اما, گفته, شبکههای بیش از 2 میلیون دلار از شرکت های بیمه خصوصی و حدود 290,000 از مدیکر.

Coronavirus آزمون در واقع هرگز از آن ساخته شده به بازار با وجود Schena گفته این ادعا که بسته بندی آن با آلرژن آزمون خواهد بود به آسانی به عنوان "یک آشپز شیرینی" حرکت از "کیک توت فرنگی" به "ریواس و توت فرنگی کیک." شکایت می گوید که پس از دروغ گفتن به سرمایه گذاران در مورد تقاضا برای coronavirus آزمون Schena در واقع هرگز به آنها گفت که از شکست برای رسیدن به "زنده بودن یا در دسترس بودن."

تبلیغات

شواهد Arrayit را در کمپین های تبلیغاتی آنلاین باقی می ماند; یک حساب توییتر در ارتباط با این شرکت ادعا کرد در سال 2019 خود آلرژن تست شد "تایید شده توسط top تلویزیون و اینترنت مشهور" جیک پل کامل با یک عکس از او طلا و جواهر-چادری و بتواند یکی دیگر از YouTuber باسن. (پل است پس از نقل مکان به گمراه شدن تلاش های دیگر.)

تبلیغات

Theranos یکی دیگر از شرکت هایی که ادعا می کرد به طراحی و توسعه نسل بعدی انگشت رنجانیدن آزمایش خون, معروف درون منفجر پس از آن آشکار شد که خون خود را تست دستگاه کار نمی کند و این شرکت به رقیق کردن نمونه به نگه دارید تا ظاهر از عملکرد شرکت. Theranos اما زمانی اوج ارزش 10 میلیارد دلار در برخی از 700 میلیون دلار در بودجه است. بنیانگذار الیزابت هلمز و رئیس جمهور سابق رامش "آفتابی" Balwani موفق شده اند به برخی از اتهامات را رد کرد اما هنوز هم رو به نه فقره سیم تقلب.

Arrayit در واقع اشاره به Theranos در 2015 Facebook پستادعا تکنولوژی خاص خود را به مراتب بهتر است.

تبلیغات
Illustration for article titled Feds Charge Executive of Pinprick Blood Testing Firm With Fraud Over Coronavirus Scheme
تصویر: Facebook

پست گفت: تلاش های مختلفی برای رسیدن به Arrayit یا Schena نظر شد "ناموفق است."

تبلیغات

"بررسی COVID-19 کلاهبرداری کلاهبرداری در صورتحساب یا لیست به بهداشت فدرال برنامه ها—از جمله کسانی که متهم در اینجا -- یک اولویت برای ما آژانس" استیون رایان به نماینده ویژه مسئول در وزارت بهداشت و خدمات انسانی بازرس کل دفتر گفت جیوه اخبار , در بیانیه ای. "ادامه بحران بهداشت عمومی باعث راش از طرح های جعلی; ما را در ادامه کار با شرکای اجرای قانون برای محافظت از سود برنامه ها و مالیات دهندگان."

همانطور که از شنبه شب یک ردیاب در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی دانشگاه سایت ذکر شده نزدیک به دو میلیون مورد تأیید از کروناویروس در آمریکا با نزدیک به 112,000 مرگ و میر. ردیاب ذکر شده بیش از 7.2 میلیون مورد تایید در سطح جهان و در نتیجه بیش از 411,000 مرگ و میر.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب