پال خواستار قطع بودجه دولت تیزر

Genevieve Poblano / Digital Trends این بحث بیش از defunding ادارات پلیس باعث شده است تا بسیاری از جوامع به تجد

توسط DOSTEMANSALAM در 16 تیر 1399
Genevieve Poblano / Digital Trends

این بحث بیش از defunding ادارات پلیس باعث شده است تا بسیاری از جوامع به تجدید نظر در نقش افسر پلیس و حتی در نظر گرفتن انحراف برخی از مسئولیت های خود را به حرفه ای تر با آموزش مناسب. اما آسان سیاست ثابت است که می تواند در خدمت به از بین بردن یک خط خاص-مورد در فقط در مورد هر اداره پلیس بودجه در کشور: ممنوعیت تیزر.

هیچ نمایندگی بهتر از شکست از پلیس اصلاحات — و ناسازگاری از پلیس و صنعتی — از این واقعیت است که پلیس تقریبا در هر اداره پلیس در آمریکا اسلحه تیزر بسته به کمربند خود را. مرگ Rayshard بروکس و انحطاط بحث بر سر اینکه آیا "غیر کشنده" اسلحه تیزر می توانید کشتن ما نشان می دهد که چرا.

در اینجا یک تاریخچه سریع ظاهرا کمتر از سلاح کشنده: در اواخر دهه 1960 شرکت هواپیما اجرایی جک پوشش خواب تیزر و صرف یک دهه عدم فروش آن به اجرای قانون است. پس از آن آمد تراژدی Eula عشق: در سال 1979 ماموران اداره پلیس لس آنجلس کشته شدن یک زن سیاه و سفید که پرتاب یک چاقوی آشپزخانه در جهت خود را. تظاهرات به دنبال همراه با تماس برای اصلاحات.

تصویر داد / گتی

لس آنجلس شهر, رهبران استدلال که اگر پلیس تا به حال یک "غیر کشنده" جایگزین به اسلحه گرم و آنها را مقهور عشق به جای کشتن او. هیچ تحقیقات نشان داد این ممکن است درست باشد. هیچ مطالعات موردی تقویت این نظریه است. اما پلیس لس آنجلس برنج جلو رفت و به هر حال با یک قرارداد برای خرید اسلحه تیزر از آقای پوشش و شرکت او زد — تنها شرکت در جهان است که آنها را فروخته است.

آنچه که از دست داده می شود در این تاریخ است که قبل از پلیس لس آنجلس رهبران را امضا کردند که قرارداد آنها رفت و به پوشش با یک درخواست: آنها می خواستند تیزر, اما, اول, این مورد نیاز به قوی تر آن نیاز به بسته بیشتر خشونت شوک الکتریکی.

پوشش بوده و مراقب باشید در مورد قدرت اولیه تیزر طرح; او آن را می دانستند فرار از خطر electrocuting مردم — کشتن آنها — و او مراقب بود که آن را به اندازه کافی قوی برای جلوگیری از مشکوک اما نه آنها را بکشند.

زمانی که مقامات در داخل پلیس لس آنجلس در خواست قوی تر شوک الکتریکی آنها اساسا خواسته جلد به چشم پوشی از هر نکات دقیق وظریف او می خواهم اعمال اولیه خود را طراحی.

پوشش — که با توجه به یک همکار سابق بود اعتقادات سیاسی "به حق Attila the Hun" — موظف. او در معرض خطر خود را غیر کشنده سلاح های مرگبار. و او جلو رفت و به هر حال به مهر و موم معامله سودآور.

"در هزینه بیش از 1000 $در هر سلاح به علاوه قیمت تعویض کارتریج ادارات پلیس صرف یک مقدار باور نکردنی از پول در اسلحه تیزر."

در عرض چند ماه از یک بخش گسترده ای rollout از اسلحه تیزر در LAPD موارد شروع به پدیدار شود که در آن افرادی که شوکه شده بودند با اسلحه تیزر به پایان رسید تا مرده: Vincent آلوارز در ماه اوت سال 1983. رائول Guevara در ژانویه 1984. سپس لری گاردنر کورنلیوس اسمیت Lannie McCoy. بسیاری از دیگران است. و هنگامی که پلیس لس آنجلس قرارداد جلو رفت و دیگر ادارات پلیس به دنبال کت و شلوار — و مرگ و میر بیشتر شروع به رخ می دهد.

اما این حقیقت که مردم بودند که شوکه به مرگ تیزر-دارای حق اعمال پلیس — تضاد با کل قضیه به خود جلب کرد که پلیس لس آنجلس رهبران شهر به سلاح در وهله اول: آن است که یک غیر کشنده جایگزین به سلاح گرم.

بدون در نظر گرفتن که فرض — یک غلط رو این تیزر را بیشتر و بیشتر در ادارات پلیس. پوشش در نهایت بازنشسته و فروش حقوق به او تیزر اختراعات مختلف به طور فزاینده ای از شرکت های موفق و در نهایت قرار دادن اسلحه تیزر به دست افسران در فقط در مورد هر یک از 18,000 مستقل از سازمان های پلیس در آمریکا

آن را تنها در اواخر سال 2013 که زمان ثبت اختراع دارنده تیزر طراحی عمومی-داد و ستد شرکت آکسون شرکت مجبور به اعتراف در دادگاه که در آن سلاح می تواند کشتن. رهبران آن استدلال کرده بود برای سال های سال است که سلاح های خود بودند "غیر کشنده است."

پسر Smallman / مشارکت کننده

من کتاب نازک آبی دروغ: شکست High-Tech پلیس می رود به جامع جزئیات در مورد بقیه تیزر تاریخچه و چگونه از آن استفاده شده است برای چندین دهه به عنوان یک حفره یا سوراخ برای واقعی پلیس اصلاحات.

در حال حاضر با مرگ Rayshard بروکس در این تاریخ از مخلوط پیام در مورد تیزر ایمنی و سودمندی است که بسته شدن در خود است.

جوش که حالت غم انگیز و بروکس' غم انگیز, مرگ های غیر ضروری را به آن اساسی ترین حقایق دشوار است. اما برای این بحث در اینجا آنچه مهم: Brooks خوابش در مواد غذایی سریع درایو-از طریق و تعامل مسالمت آمیز با پلیس آتلانتا. زمانی که ماموران سعی در شکنجه و بازداشت بروکس در DUI مربوط به اتهامات او برداشت افسر سابق گرت Rolfe این تیزر و با توجه به Rolfe را حساب کرده و به آتش آن در او. Rolfe — شاید دانستن است که گرجستان قانون تعیین تیزر به عنوان یک سلاح مرگبار — در زمان است که به عنوان یک نشانه برای شلیک و کشتن بروکس. Rolfe شده است به اتهام قتل جنایت و اتحادیه به نمایندگی از او می گوید: تیراندازی توجیه بود چرا که اسلحه تیزر های کشنده.

این یک معامله بزرگ است. در دهه های وکلا برای آکسون سازمانی (تحت قبلی این شرکت شرکت های بزرگ نام مورد تیزر بین المللی) — همراه با پلیس و رهبران اتحادیه در سراسر کشور — استدلال کرده اند که آن را نمی.

"... نه تنها سلاح موفق به زانو در آوردن او را, اما آن را نیز در عمل به عنوان پایه ای برای تشدید تعامل به نیروی کشنده. این شکست در شرایطی است که در آن می تواند احتمالا مفید بوده است."

منشاء این تیزر استفاده در ادارات پلیس است جدایی ناپذیری به فرض که آنها غیر کشنده ابزار د-تشدید. رهبران شهر در لس آنجلس تصمیم به سعی کنید آنها را چهل سال پیش به همین دلیل و تقریبا هر قرارداد برای خرید اسلحه تیزر از آن ساخته شده است در حدود همان ایده است. اگر به جای آن در موارد مانند بروکس " که منحصر به فرد نیست آنها منجر به مرگ و هرج و مرج پس از آن چه ؟

در هزینه بیش از 1000 $در هر سلاح به همراه قیمت کارتریج جایگزین که اضافه کردن هزینه های قابل توجهی برای ارائه مهمات برای هر فرد بی حس کردن ادارات پلیس صرف یک مقدار باور نکردنی از پول این سلاح ها. در سه ماه اول سال 2020 به تنهایی آکسون سازمانی گزارش شده بیش از $68 میلیون دلار فروش در آن تیزر مربوط به محصولات از جمله ضمانت نامه. اکثریت قریب به اتفاق کسانی که دلار در آمد از مالیات دهندگان خرید تیزر محصولات برای پلیس. که حتی نمی توانید به صدها میلیون دلار است که ادارات پلیس پرداخت در دعوی قضایی مدنی مربوط به شیطان تیزر استفاده شده توسط پلیس. یا مستند فساد شده است که بسته به قرارداد که در ادارات پلیس را امضا کرده اند با این شرکت که مبادرت به فروش آنها.

حتی این شرکت نقل مکان کرد و دور از نام تجاری خود را به عنوان داشتن یک انحصار اسلحه تیزر: شرکت آکسون فروش شد یک بار به طور انحصاری از منابع تیزر محصولات. در حال حاضر نزدیک به نیمی از فروش آن آمده از دوربین های بدن و مرتبط با خدمات مانند لوازم جانبی دوربین و ذخیره سازی. که تغییر قوی است که رفت و همراه با این شرکت تصمیم به تغییر نام آن از تیزر بین المللی به آکسون سازمانی در سال 2017 — دقیقا به این خاطر آن را نمی خواهید به شناخته شده به عنوان تنها یک تیزر تولید کننده.

این زمان برای پایان دادن به تیزر جدول کلمات متقاطع. در Rayshard بروکس' قتل نه تنها سلاح موفق به زانو در آوردن او را, اما آن را نیز در عمل به عنوان پایه ای برای تشدید تعامل به نیروی کشنده. این شکست در شرایطی است که در آن می تواند احتمالا مفید بوده است.

همانطور که ما در نظر بگیرید که چگونه پلیس باید تغییر پس از بروکس' مرگ و میر ناشی از جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و بسیاری دیگر — یک سوال است: چگونه می توانید از پلیس رهبران همچنان به صرف پول مالیات دهندگان در اسلحه تیزر? آنها نفرت به اصلاحات واقعی. جلوگیری از هزینه های مالیات دهندگان دلار بر روی آنها.

ممنوعیت تیزر.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب