RIP براد Parscale تهمت دیجیتال جادوگر که Levitated بیش از حد به خورشید نزدیک است :(

عکس: ساموئل کروم (گتی ایماژ)دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن reانتخابات مدیر و جادویی ناتوان "دیجیتال جادوگر" براد

توسط DOSTEMANSALAM در 27 تیر 1399
Illustration for article titled RIP Brad Parscale, Trumps Digital Wizard Who Levitated Too Close to the Sun :(
عکس: ساموئل کروم (گتی ایماژ)

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن reانتخابات مدیر و جادویی ناتوان "دیجیتال جادوگر" براد Parscale رفته که بزرگ آزادسازی زمین برای شسته-مغلوب ساختن پیشی جستن نوکران در آسمان.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن را فاجعه بار دست زدن به رمان coronavirus همه گیر; این انفجار از اقتصاد; شمار رسوایی; و تهدید به ارسال ارتش به شلیک معترضان علیه پلیس و نژادپرستی و خشونت ساخته اند که چهار سال بیشتر سختی فروش به رای دهندگان. Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن coasting تا حد زیادی در شهرت او شده است خرد کردن رئیس جمهور در خود ارزشمند سنجی (برخی از نشان دادن دو رقمی منجر شود). بنابراین سران نورد, مرتب سازی بر اساس: Parscale در حال حاضر خواهد شد تنزل مقام ارشد کمپین مشاور و بازگشت به استراتژی های دیجیتال نقش.

خود را جایگزین لایحه Stepien است بهترین و شناخته شده برای کمک به هماهنگ Bridgegate2014 نیوجرسی رسوایی سیاسی است که در آن فرماندار کریس کریستی تیم تبانی برای ایجاد ترافیک عظیم در پل جورج واشنگتن. این حادثه به طور گسترده ای درک را نابود کریستی حرفه ایپس از مغلوب ساختن پیشی جستن واقعا نمی توانست ساخته شده یک انتخاب بهتر است.

تبلیغات

Parscale است بنا شهرت او در سراسر سال 2016 زمانی که او به رهبری تهمت کمپین تلاش برای سیل Facebook و دیگر سایت های رسانه های اجتماعی با تبلیغات; او اصرار داشت که Facebook microtargeting و همچنین حمایت مستقیم از Facebook کارکنان تعبیه شده در مبارزات انتخاباتی مرکزی بود برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات. Pandering به مغلوب ساختن پیشی جستن, هاردکور, حامیان با آشفته تبلیغات را می دهد که کمپین یک مزیت عمده در Facebook به عنوان شرکت پایگاه آگهی خود را در صورتحساب در قسمت در مورد نحوه اشتراک گذاری, likقادر و یا محتوای گرفتن توجه است. از آن پس Facebook شده است بیشتر به یک جهان درد بیش از آن chickenshit انتخابات, تبلیغات, سیاست های (که اجازه می دهد سیاستمداران به تبلیغ نهفته است با مصونیت از مجازات) و Parscale مشخصات منفجر شد.

یک سوئیچ flacks است که عملکرد بی معنی با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد این است که خود را پیام و پسرش در قانون Jared کوشنر گزارش اجرا می شود نشان می دهد به هر حال. اما Parscale شده است در قابل توجه ولگردی و قانونی شکنی از هیچکدام از اشتباهات و همچنین در خدمت به عنوان یک سبد کاغذ باطله برای رئیس جمهور انباشته از خشم در خود تانک تصویب رتبه بندی و نظرسنجی شماره. با توجه به سی ان انمنابع گفت که تهمت بود فریاد زد: Parscale در یک کنفرانس در اواخر ماه آوریل بیش از unflattering سنجی در پی یک نشست خبری که در آن تهمت پیشنهاد تزریق آب ژاول ممکن است درمان coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین بنا به گزارش تهدید به شکایت Parscale شخصا.

بعد Parscale ادعا کرد که یک میلیون نفر تا به حال محفوظ بلیط برای یک ماه ژوئن تجمع در Tulsa, اوکلاهما, و تبلیغ آن به عنوان یک رویداد بزرگ ساختمان سرریز مرحله برای این مناسبت است. معلوم شد که "دیجیتال جادوگر" فریب خورده شد توسط یکی از قدیمی ترین ترفندها در کتاب: brigading. کسانی که صدها نفر از هزاران نفر از رزرو بودند به شدت رانده شده توسط Infinite نوجوانان و دیگر عضو شورای نظارت مدت که نبود برنامه ریزی برای حضور در اما پر ساختگی فرم درخواست بلیط و دیگر هیچ-را نشان می دهد. متورم رزرو تعداد ممکن است فریب این کمپین به خوشنودی زمانی که این نیاز به شدت تلفن-بانکی شرکت کنندگان بالقوه. لاشی 6,200 مردم نشان داد تا برای تجمع در 19,000-صندلی عرصه است. Parscale مقصر خیالی ضد فاشیستی معترضان برای مسدود کردن ورود به این رویداداما نیمه assed توضیح فقط اضافه خجالت.

این کمپین همچنین شرکت کنندگان ثبت نام پوشی آزادی آن از مسئولیت در مورد شیوع کروناویروس در این تجمع است. محلی مقامات بهداشت بعد از تایید آن را به حال به احتمال زیاد کمک درایو افزایش موارد در تولسا.

تبلیغات

این کمپین همچنین خریداری Facebook ads با هولوکاست پیکرنگاری در ماه ژوئن. Parscale دو برابر کردن بر مشکوک توضیح این آگهی با استفاده از یک بسیار خاص نماد نازی ها مجبور زندانیان سیاسی را می پوشند در یک نشان اردوگاه های کار اجباری به برجسته تهمت حملات در antifa فقط یک تصادف است. (قصد تبلیغات ممکن است به علت اختلاف است.) هر CBS, Parscale نیز جلب حرارت ظاهرا اتلاف وقت بیش از حد در خانه خود در فلوریدا به جای تهمت کمپین HQ در آرلینگتون ویرجینیا و گزارش دیگری نشان داد او نیست, در واقع مدیریت به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات 2016.

در نهایت وجود دارد این موضوع از Parscale دادن ظاهر هر که او هدایت صدها نفر از هزاران نفر در کمپین نقدی برای ترویج خود. Parscale بسیار بدیهی است که تلاش برای تبدیل شدن به یک محافظه کار مشهور از طریق خود دلبستگی به مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. در اواخر ماه ژوئن گزارش شد که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تا به حال صرف $325,000 ترویج Parscale شخصی Facebook صفحه, نه به ذکر است میلیون ها دلار برای خدمات ارائه شده توسط Parscale شرکت. با توجه به سی ان ان را اسراف عادات هزینه های شخصی (از جمله فراری) آغاز شده بود به شاش کردن بقیه تیم مبارزات انتخاباتی.

تبلیغات

کمپین کارکنان تا حد زیادی در مورد Parscale را تنزل از طریق یک اطلاعیه مغلوب ساختن پیشی جستن در Facebookبه گفته سی ان ان. در روز پنج شنبه Parscale توییتی کتاب مقدس نقل قول در آزار و اذیت در آنچه به نظر می رسد نوعی از لت و پار پاسخ به مخالفان خود.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین همچنین ادعا کرد که در روز پنج شنبه که Parscale به حال واقع شده است تنزلاما تا به حال نه بازی نمی نمی TK TK, چه کسی اهمیت میدهد.

ورودی dead man walking Stepien خواهد بود مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان پنجمین مدیر کمپین پس از کوری Lewandowski (اخراج) پل Manafort (گذراندن هفت سال حبس), کلیان کانوی (reputationally ورشکسته) و Parscale. بدترین آرزوی موفقیت برای شما در زیر آن قدم به قدم, jackass.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب