بلیزارد را لغو کرده است در این سال BlizzCon

جو Scarnici via Getty Images شما می توانید اضافه کردن BlizzCon به لیستی از رویدادهای مهم است

توسط DOSTEMANSALAM در 7 خرداد 1399
ANAHEIM, CA - NOVEMBER 3: SpeCial competes with Elazer during the StarCraft World Championship at BlizzCon 2017 at Anaheim Convention Center on November 3, 2017 in Anaheim, California. BlizzCon is the site of the Overwatch World Cup 2017 eSports tournament. (Photo by Joe Scarnici/Getty Images)
جو Scarnici via Getty Images

شما می توانید اضافه کردن BlizzCon به لیستی از رویدادهای مهم است که نمی خواهد اتفاق می افتد در این سال با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. اگر چه BlizzCon به طور معمول اتفاق می افتد در ماه نوامبر بلیزارد در حال حاضر ساخته شده فراخوان به لغو این سال edition.

این ناشر گفت: در اوایل ماه آوریل بود که کاوش در گزینه های خود را و تلاش برای تعیین اینکه آیا BlizzCon امکان پذیر خواهد بود. "در نهایت پس از بررسی گزینه های ما, ما آمده ایم به این تصمیم بسیار دشوار است به BlizzCon امسال" این رویداد تهیه کننده اجرایی Saralyn اسمیت نوشت: در یک پست وبلاگ. بلیزارد است که به دنبال برگزاری یک آنلاین جایگزینی نوعی, اما به احتمال زیاد اتفاق نمی افتد تا اوایل 2021.

همراه با اخبار و به روز رسانی در مورد ناشر مختلف فرانچایز تعدادی از esports حوادث معمولا در BlizzCon از جمله سرپرستی جام جهانی World of Warcraft عرصه قهرمانی جهان (AWC) و عمده Starcraft II و سنگ پهن کف اجاق قهرمانی. اسمیت گفت: بلیزارد است که "به دنبال جایگزین هایی برای حمایت از برخی از سطح بالا رقابت است که به طور معمول در محل نشان می دهد."

همه به طور منظم فصل سرپرستی مسابقات لیگ برتر و AWC نبرد برای Azeroth فصل منتقل شدند به آنلاین-تنها بازی این سال است. این Starcraft II grand finals در ضمن در حال حاضر بوده است nixed از این سال BlizzCon به نفع یک جدید ESL Pro تور.

در این مقاله: blizzcon, بلیزارد, اکتیویژن بلیزارد activisionblizzard, covid-19 بازی, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن