چین Tianwen-1 مریخ نورد ماموریت انفجار برای مریخ

چین اولین وطنی ماموریت به مریخ در جریان است.

این Tianwen-1 ماموریت آغاز شد و در روز پنج شنبه, جولای 23, وقتی طولانی قدرتمند مارس-5 موشک لعنتی از Wenchang ماهواره ای راه اندازی مرکز در جزیره هاینان در جنوب چین در 12:41 a. m. ET.

موشک حمل یک مدارگرد کاوشگر و مریخ قابل ملاحظه ای بلند پروازانه حمل بار به هیچ ماموریت تا کنون اقدام به ارسال سه جمله صنایع دستی به مریخ در همان زمان. اگر همه چیز می رود به عنوان برنامه ریزی شده آنها را وارد در سیاره سرخ در فوریه 2021.

طولانی مارس-5 موشک حامل یک مدارگرد کاوشگر و مریخ نورد به عنوان بخشی از Tianwen-1 ماموریت به مریخ آسانسور از Wenchang فضا راه اندازی مرکز در جنوب چین Hainan استان در 23 ژوئیه سال 2020 است. Noel Celis/گتی ایماژ

مدت کوتاهی پس از بلند کردن چین ملی فضایی آمریکا (CNSA) تایید کرد که مراحل اولیه به ماموریت رفته بود به برنامه ریزی و ظرفیت ترابری است که در حال حاضر در راه خود را به سیاره دور.

هنگامی که آن را می رسد در سال آینده کاوشگر تلاش برای ارائه مریخ نورد به مریخ سطح که در آن از آن خواهد شد صرف زمان تحصیل در اطراف آن برای شواهد از هر دو زمان و زندگی گذشته و همچنین ارزیابی سیاره محیط زیست است. این مدارگرد در عین حال می خواهد با استفاده از آن ابزار علمی سعی در یادگیری بیشتر در مورد مریخ جو و آب و هوا و همچنین نقشه روی سطح این سیاره است.

در حالی که راه اندازی شد, پخش زنده چینی تلویزیون CNSA گرایش به رویکرد خود در ماموریت های فضایی در یک راه بسیار متفاوت به همتای آمریکایی خود با بسیار کمی اعتیاد به مواد مخدره در مقایسه با ناسا استراتژی ساختمان بهره از طریق روشنگری مطالب نوشته شده در آن مشغول کانال های رسانه های اجتماعی. حتی این زمان از امروز راه اندازی شد نگه داشته و تحت کاری ادامه داده اند و با فضای طرفداران چپ به حدس و گمان در مورد دقیقا همان زمانی که موشک خواهد blast off. برای کسانی که مشتاق به دانستن کمی بیشتر در مورد این ماموریت انیمیشن زیر که به نظر می رسد در چینی تلویزیون به تازگی ارائه می دهد یک ایده از رور را طراحی و چگونه آن را به شما تحویل داده می شود به سطح این سیاره توسط کاوشگر.

این Tianwen-1 ماموریت چین اولین تلاش برای رسیدن به مریخ می آید و نه سال پس از آن اقدام به ارسال یک مدارگرد به نام Yinghuo-1 با روسیه Phobos-Grunt ماموریت. اما راه اندازی شکست خورده و به زودی پس از بلند کردن خروج از سفینه های فضایی سرگردان در مدار تا زمانی که آن را به سقوط به زمین دو ماه بعد.

چین بلند پروازانه ماموریت می آید تنها چند روز پس از امارات متحده عربی آغاز کرده است در اولین سیارات ماموریت — همچنین به مریخ — و یک هفته قبل از ناسا مریخ در 2020 پشتکار مریخ نورد ماموریت است که با توجه به انفجار خاموش از کیپ کاناورال فلوریدا.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>