ببینید چقدر زیبا جهان به نظر می رسد در X-ray طول موج

با استفاده از جدید eROSITA X-ray تلسکوپ دانشمندان عمیق ترین-قطع نظر از آسمان به عنوان دیده می شود در X-ray ط

توسط DOSTEMANSALAM در 31 خرداد 1399

با استفاده از جدید eROSITA X-ray تلسکوپ دانشمندان عمیق ترین-قطع نظر از آسمان به عنوان دیده می شود در X-ray طول موج.

تصویر ایجاد شده در طی یک دوره شش ماه است که در طی آن فضای مبتنی بر تلسکوپ به طور مداوم در چرخش به تصویر بیشتر از آسمان است. هر قسمت از آسمان تا به حال قرار گرفتن در معرض از 150 به 200 ثانیه اجازه می دهد دقت اندازه گیری فوتون از بین 2 ٪ و 6٪. داده ها تبدیل شده بود به یک رنگی تصویر را نشان می دهد انرژی های مختلف را از ورودی فوتون.

The energetic universe
پر انرژی هستی: برای تولید این اثر است که در آن تمام آسمان است که پیش بینی شده بر روی یک بیضی (به اصطلاح Aitoff طرح) با مرکز کهکشان راه شیری در وسط و بدن از کهکشان های در حال اجرا به صورت افقی فوتون شده اند رنگی با توجه به انرژی (قرمز برای انرژی 0.3-0.6 کو سبز برای 0.6-1 keV آبی برای 1-2.3 keV). جرمی Sanders, هرمان اصول und das eSASS-تیم (MPE); Eugene Churazov مارات Gilfanov (im Namen فون IKI)

این eROSITA تلسکوپ راه اندازی شد در سال گذشته همراه با دیگر X-ray telescope, هنر-XC. هنر-XC به نظر می رسد در بالا انرژی اشعه X در حالی که eROSITA به نظر می رسد در پایین انرژی اشعه X است و قادر به اسکن یک منطقه بزرگ از آسمان است. این چیزی است که اجازه آن را به تولید این تصویر فوق العاده ای.

"این همه آسمان تصویر به طور کامل تغییر راه ما در انرژی جهان" پیتر Predehl اصلی محقق eROSITA در موسسه ماکس پلانک برای فیزیک فرازمینی (MPE) در بیانیه ای گفت:. "ما دیدن چنین ثروت از جزئیات زیبایی از تصاویر است که واقعا خیره کننده است."

داده ها به صورت تصویر بالغ بر بیش از 165 GB جمع آوری شده از هفت دوربین که قرار بود با هم برای ایجاد این همه نقشه آسمان. آن را مشخص می کند در بسیاری از منابع جدید اشعه ایکس با مجموع حدود یک میلیون و اشیاء از جمله اشیاء مانند ابرنواختر باقی مانده دودویی, ستاره های حاوی ستاره نوترونی و سیاه چاله ها.

یکی از این شی است که نزدیک به زمین در شرایط نسبی و در نتیجه بسیار روشن و منبع اشعه X-زیبا ویلا ابرنواختر باقی مانده ابری از گرد و غبار و گاز به سمت چپ بیش از انفجار یک ستاره 800 سال نوری با حدود 12000 سال پیش.

Vela supernova remnant
با توجه به اندازه آن و فاصله نزدیک به زمین "ولا بقاياي ابرنواختري" نشان داده شده است که در این تصویر یکی از برجسته ترین اشیاء در X-ray آسمان است. اشیاء مشخص شده Vela تاریخ و Puppis A هستند دیگر کوچکتر ابرنواختر باقی مانده. پیتر Predehl ورنر بکر (MPE), Davide ملا

ارزش داده ها نیست و فقط به خاطر خود هر چند. آن را تنها می توان با ترکیب اطلاعات از منابع دیگر در طول موج مانند نور مرئی یا مادون قرمز به کمک دانشمندان بیشتر از آسمان است.

"ما همه مشتاقانه در انتظار برای اولین بار تمام نقشه آسمان از eROSITA گفت:" مارا Salvato یکی از دانشمندان که مشغول به کار در ترکیب eROSITA مشاهدات با اطلاعات از دیگر تلسکوپهای. "بزرگ آسمان مناطق در حال حاضر پوشش داده شده است در بسیاری دیگر از طول موج و در حال حاضر ما X-ray اطلاعات را برای مطابقت با. ما باید این دیگر نظر سنجی برای شناسایی X-ray منابع و درک خود طبیعت است."

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن