فرانسه در مجلس تصویب سن-تایید برای وب سایت های پورنوگرافی

تصویر: Pixabayفرانسه در پارلمان این هفته تصویب قانون نیاز به سن و تایید پروتکل برای وب سایت های پورنوگرافی یک

توسط DOSTEMANSALAM در 22 تیر 1399
Illustration for article titled Frances Parliament Approves Age-Verification for Pornography Websites
تصویر: Pixabay

فرانسه در پارلمان این هفته تصویب قانون نیاز به سن و تایید پروتکل برای وب سایت های پورنوگرافی یک سیستم تایید شده و بعد رها انگلستان زیر ویژگی های موانع و نگرانی های حریم خصوصی.

تبلیغات

سن تایید در فرانسه تصویب شد و به اتفاق آرا این هفته پس از معرفی شدن به عنوان یک متمم در ماه گذشته به یک قانون در خشونت سیاسی گزارش روز شنبه. خروجی گزارش داد که روش تایید خواهد شد تا شرکت های خصوصی خود, اما افزود که اقدام علیه غیر سازگار با سیستم عامل می تواند شامل جلوگیری از دسترسی به سایت های خود را در فرانسه است. با توجه به سیاست این لایحه هنوز هم نیاز به رای نهایی در سنا است اما انتظار می رود به تصویب.

این لایحه به معنای منع دسترسی به تصاویر مستهجن توسط کودکان و نوجوانان زیر 18, هر چند سیستم برای انجام این کار در حال بحث و ناقص است. سیاسی گزارش داد که یک روش تایید سن در حال بررسی توسط نمایندگان مجلس است که کارت اعتباری تایید.

تبلیغات

اما خروجی اشاره به همان بحث برانگیز سیستم تایید یک فرد هویت برای ورود به وب سایت های بزرگسالان بود و به طور مشابه در نظر گرفته شده به اجرا در انگلستان در سال گذشته قبل از سن سیستم تایید شد بارها و بارها به تاخیر افتاد و در نهایت scrapped.

همانطور که با این لایحه در فرانسه تایید سیستم در انگلستان شده اند اجرا توسط شرکت های خصوصی خود را با دسترسی به سایت های مستهجن بودن محروم در صورتی که آنها موفق به اجرای آن شناسایی پروتکل های. با توجه به سیمی در سال گذشته شناسایی روش می تواند درگیر اس ام اس, کارت های اعتباری و یا گذرنامه و یا اسناد ID, تشخیص چهره, و حتی blockchain. برنامه ای کشته شدند برای انگلستان سیستم بیش از ویژگی های مشکلات و نگرانی های حریم خصوصی.

منتقدان مانند جیم Killock, باز, گروه حقوق , مدیر اجرایی, استدلال سال گذشته که فقدان استانداردهای حفظ حریم خصوصی برای سن های سیستم های امنیتی بود "خطرناک و غیر مسئولانه است."

"با داشتن برخی از تایید سن که خوب است و سیستم های دیگر که در حال بد و ناعادلانه است و scammer به بهشت—از خود دولت ساخت" Killock گفت: در آن زمان. "نشت اطلاعات می تواند فاجعه آمیز. و آنها خواهد بود که خود دولت گسل.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن