‘Worms Armageddon’ یک به روز رسانی 21 سال پس از آن منتشر شد

Worms Armageddon 3.8 Patch

Team17

وقتی که می آید به بسیاری از بازی های ویدئویی جوامع آنها خوش شانس هستید اگر مورد علاقه خود را به عنوان یک زن و شوهر از سال ها از توسعه دهنده پشتیبانی می کند. هر بازی می تواند یک Age of Empires II یا StarCraft: Brood War. گروهی از مردم که هنوز هم در سال 1999 Worms Armageddon یکی از کسانی که خوش شانس fanbases. روز جمعه Team17 به توسعه دهنده بازی و بی سر و صدا منتشر شد یک به روز رسانی عمده برای این عنوان است. در تمام این پچ شامل 370 رفع و 45 تغییرات و 61 ویژگی های جدید است.

برخی از پیشرفت های قابل توجه عبارتند از ادغام RubberWorm محبوب mod بازیکنان می تواند نصب برای تغییر این بازی فیزیک. این به روز رسانی همچنین می افزاید: بیش از 70 تنظیمات جدید شما را قادر می سازد برای تغییر چگونه یک مسابقات بازی کردن. برای مثال یکی premutation اجازه می دهد تا شما را به تنظیم آن را به طوری که کرم ها خود را آتش می تواند بیش از یک سلاح در هر نوبت. Team17 است همچنین بهینه سازی بازی موتور اجازه می دهد تا به صورت انیمیشن های نرم و صاف. یکی دیگر از ویژگی های بهبود است و علاوه بر این از یک حالت پنجره. با وجود تمام ترفند های جدید این استودیو می گوید: این بازی است که هنوز سازگار با ویندوز 95 و دیگر سیستم عامل ها.

تعجب به روز رسانی می آید در سالگرد 25th اصلی بازی کرم ها. بعد از این سال Team17 قصد دارد به انتشار کرم ها سر و صدا در پلی استیشن 4, پلی استیشن 5 های مختلف و سیستم عامل های دیگر. به عنوان خواهد بود که برای اولین بار کرم ها به ویژگی های زمان واقعی مبارزه است. آن را نیز شامل یک حالت نبرد رویال.

در این مقاله: کرم ها بازی های ویدئویی team17 worms armageddon pc, کامپیوتر شخصی, اخبار, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im