فلوریدا سوابق 15,000 جدید Covid-19 نفر در یک روز ترین برای هر کشور در طول همه گیر

فلوریدا گزارش شده بیش از 15000 جدید covid-19 موارد در یکشنبه جدید رکورد ملی. فوق ثانیهealthcare کارگران منتظر

توسط DOSTEMANSALAM در 23 تیر 1399
Florida reported more than 15,000 new covid-19 cases on Sunday, a new national record. Above, healthcare workers wait for people at a covid-19 drive-though testing site in St. Petersburg, Florida on July 9.
فلوریدا گزارش شده بیش از 15000 جدید covid-19 موارد در یکشنبه جدید رکورد ملی. فوق ثانیهealthcare کارگران منتظر مردم در covid-19 درایو-هر چند تست سایت در سنت پترزبورگ فلوریدا در جولای 9.
عکس: اوکتاویو جونز (گتی ایماژ)

فلوریدا را شکست ملت covid-19 واحد-روز پرونده روز یکشنبه گزارش 15,299 عفونت های جدید جدید ترین موارد تا کنون گزارش شده توسط دولت در طول این بیماری همه گیر. اخبار تأکید مواج دولت از coronavirus بحران در آمریکا اثبات یک بار دیگر که ویروس نمی خواهد به سادگی "مرتب کردن بر اساس فقط ناپدید می شوند" را به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است از آن خواهد شد.

تبلیغات

در نیویورک تایمزرکورد قبلی یک روز جدید covid-19 نفر برگزار شد نیویورک که ثبت نام بیش از 12000 نفر در یک روز در ماه آوریل است. که او نیز در بدترین بخشی از شیوع بیماری در نیویورک که نیز تا به حال محدود تست ظرفیت که در آن زمان. با اینحال به عنوان بار یادداشت فلوریدا گزارش شده است به مراتب کمتر مرگ و میر ناشی از نیویورک است.

تبلیغات

در حال حاضر وجود دارد 269,811 کل covid-19 مورد در فلوریدا. شده اند وجود دارد 4,242 مرگ و میر.

فلوریدا هشدار دهنده جدید عفونت شمارش آمد به والت دیزنی جهانبه طور خاص سحر و جادو پادشاهی پارک و حیوانات دیزنی پادشاهی پارک بازگشایی درهای خود را به عموم مردم در روز شنبه.

دولت به رهبری حزب جمهوری خواه ران DeSantis نیست دقیقا انجام همه آن را می توانید برای کمک به خود را کاهش عفونت های جدید. DeSantis مثلا خودداری کرده است به نیاز مردم در دولت به پوشیدن ماسک که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کنیم با استفاده از به منظور کاهش گسترش ویروس.

روز جمعه DeSantis گفت: فلوریدا در افزایش موارد جدید بود که با توجه به این واقعیت که این ویروس شده است در فلوریدا دیگر به دلیل "تملق منحنی" با توجه به Tampa Bay Times.

تبلیغات

"هنگامی که شما تملق گفتن منحنی که فلوریدا — منظورم این است که اگر شما نگاه کنید در شرق آنها رفت و بوم ... فلوریدا تگزاس, ما فقط مقدار تملق گفتن" DeSantis گفت. "این به معنی آن می رود دیگر, و بنابراین شما می دانید ما گفت که شما می خواستم یک تملق منحنی اما این کشیده شده است بیش از یک دوره طولانی تر از زمان."

تبلیغات

معلوم نیست چه DeSantis احتمالا می تواند به دفاع از خود ابرو-بالا بردن اظهارات با توجه به اینکه فلوریدا رفته از حدود 1,000 موارد جدید در هر روز در آغاز ماه ژوئن به بیش از 10 ، 000 مورد در هر روز در ماه جولای.

تگزاس که DeSantis ادعا کرده است نیز به اصطلاح "تخت منحنی" نیست دقیقا یک مدل به عنوان مثال در حال حاضر هر دو. دولت گزارش 10,351 موارد جدید در روز شنبه, شکستن رکورد خود را برای یک روز عفونت. بر خلاف فلوریدا, اما, تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت صادر ایالت ماسک قیمومیت در آغاز ماه ژوئیه در تلاش برای سلطنت در ویروس.

تبلیغات

ابوت گفت: در روز جمعه که اگر دولت نمی کند گسترش covid-19, "گام بعدی را باید مستند."

هر the New York Times, افزایش عفونت های جدید در فلوریدا قرار می دهد اضافه شده فشار در بیمارستان. در میامی-Dade County, شش بیمارستان ها باید ظرفیت رسیده که منجر شهردار برای رد گم کردن بازگشایی با تحمیل یک حکومت نظامی و منع داخل سالن ناهار خوری.

تبلیغات

"ما قطعا تا به حال یک افزایش شدید در تعداد زیادی از مردم برای رفتن به بیمارستان تعداد زیادی از مردم در ICU و تعداد زیادی از مردم در ونتیلاتورهای" Miami-Dade County شهردار کارلوس Gimenez گفت. "ما هنوز ظرفیت, اما آن را به من باعث بسیاری از نگرانی است."

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن