HTC Vive همگام بتا ارائه می دهد کسب و کار دسترسی رایگان به VR جلسات

HTC HTC Vive همگام سازی با همکاری نرم افزاری است که در حال حاضر در بتا باز دادن به کسب و کار

توسط DOSTEMANSALAM در 11 اردیبهشت 1399
HTC Vive Sync
HTC

HTC Vive همگام سازی با همکاری نرم افزاری است که در حال حاضر در بتا باز دادن به کسب و کار یک راه برای برگزاری جلسات در VR در زمانی که مردم در حال ملاقات آنلاین تر از همیشه است. این شرکت حتی ساخته شده این برنامه به رایگان استفاده کنید برای کسب و کار از تمام اندازه ها در طول دوره بتا این سال برای کمک به نگه داشتن آنها را در حال اجرا در میان جهانی از همه گیر.

HTC اعلام کرد Vive همگام سازی راه بازگشت در سال 2018 امیدوار کننده یک "VR ابزار همکاری که در آن تیم های داخلی می تواند در دیدار های مجازی به اشتراک گذاشته شده در فضا." پس از آن هدف این است که به تیم های است که می تواند از لحاظ جسمی دیدار با احساس بیشتر در ارتباط با هر یک از دیگر کاربران را قادر به ایجاد و به فرد آواتار خود. روند شروع می شود با یک عکاسی از خود, اما آنها می تواند سفارشی آواتار خود را' مدل مو, صورت, ویژگی های انواع بدن و لباس. غول فن آوری می گوید: آواتار های طراحی شده برای تقلید دنیای واقعی جنبش — حتی زبان بدن — و پلت فرم می تواند ردیابی حرکات چشم برای مردم با استفاده از Vive Pro چشم می آید که با یکپارچه Tobii چشم-تکنولوژی ردیابی است.

Vive همگام جلسات می توانید تا 30 شرکت کنندگان در هر جلسه و می توانید دسترسی به فایل های کاربران نیاز از OneDrive. شرکت کنندگان می توانند برای مثال در حال حاضر PowerPoints, فایلهای Pdf, بازاریابی فیلم ها و مدل های 3D خود را در مجازی فضای جلسه. آنها همچنین می توانید ضبط یادداشت و حاشیه نویسی آنها را با یک قلم 3D و تصاویر را. این یادداشت ها و تصاویر هستند فورا ارسال شده به شرکت کنندگان ابر خدمات ساخت آنها را آسان به دسترسی به تلفن و کامپیوتر.

در آن اطلاعیه HTC می گوید این فقط شروع کار با Vive همگام سازی و برنامه ریزی برای پیاده سازی ویژگی های بیشتر "به سرعت." این برنامه شامل ساخت Vive همگام سازی سازگار با غیر هدست Vive را به افراد بیشتری دسترسی و همچنین دادن آن توانایی ضبط کامل جلسه جلسات.

در این مقاله: اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب