زنان لیگ صورت راه طولانی پس از همه گیر

چند هفته پیش از آن به نظر می رسد 2020 آماده شد به بهترین سال در ورزش زنان تا کنون.به WNBA را امضا کرده بود نقط

توسط DOSTEMANSALAM در 27 فروردین 1399

چند هفته پیش از آن به نظر می رسد 2020 آماده شد به بهترین سال در ورزش زنان تا کنون.

به WNBA را امضا کرده بود نقطه عطفی توافق دسته جمعی که در لیگ کمیسر مورد ستایش قرار داد به عنوان "یک شرط بندی بزرگ در زنان است." این NWSL حال استخدام جدید کمیساریای با لغو احکام صادره ی به سرمایه گذاری در سطح جهانی افزایش علاقه در فوتبال زنان پس از سال 2019 جام جهانی. و المپیک شد تا برای خدمت به عنوان یک پلت فرم برای گفتن داستان از ورزشکاران زن در بالا از هنر و صنعت خود را.

اما ناگهان همه که حالم گرفته شده و مجبور به توقف سنگ زنی. هیچ کس نمی داند زمانی که COVID-19 همه گیر به پایان خواهد رسید و ورزشی سر گرفته خواهد شد اما دیگر حرکت در ورزش زنان را نگه داشته است در خلیج بزرگتر نگرانی رشد می کند که از آن دور خواهد شد و در دسترس نباشد.

هیچ کس در واقع نگران NFL یا NBA می تواند تا پایان در زمین لرزان یا این که خود بازیکن خواهد شد که مشکلات به پایان می رسد دیدار. اما در ورزش زنان که در آن لیگ به طور معمول جوان و fledging و برخی از ورزشکاران پرداخت می شود بسیار کمی در اثر این بیماری همه گیر تر خواهد بود بشدت احساس می شود.

به همین دلیل از سراسر طیف از زنان ورزش حرفه ای, از, فوتبال, بیسبال دارای توپ نرم, بسکتبال, هاکی, سهامداران می گویند که آنها آماده هستند به مبارزه راه خود را از طریق این — حتی اگر وجود دارد هیچ انکار که آن را دشوار است.

"ما به سختی در ورزش زنان" زنان ملی هاکی لیگ کمیسر دنی Rylan گفته ورزشی یاهو. "ما کار بسیار سخت برای هر شریک برای هر دلار برای هر حامی می آید که در هیئت مدیره به طوری که ما فقط به عنوان متعهد در حال حاضر بیش از هر زمان به مبارزه برای آن دلار است."

The NWSL and other women's leagues face challenges in dealing with the impact of the coronavirus pandemic. (Photo by Streeter Lecka/Getty Images)
این NWSL و زنان دیگر لیگ با چالش هایی در برخورد با تاثیر از coronavirus بیماری همه گیر. (عکس Streeter Lecka/گتی ایماژ)

فوری تاثیر coronavirus در ورزش زنان

لیزا بیرد جدید کمیسر NWSL شروع به کار مارس 10. دو روز بعد او اعلام کرده بود یک آموزش مهلت قانونی که اساسا لغو طرفدار فوتبال لیگ پیش فصل.

"که من دو روز اول" بیرد گفت. "پس چه رفته پنجره ؟ هر مفهوم از 30 روز طرح و یا یک طرح 100 روزه به جز اصول اولیه. در کوتاه مدت من اصلا یک راهکار برای NWSL نیاز به حرکت به مسائل ایمنی از COVID-19 و تلاش به انجام مجدد این برنامه زمانی که در هر لیگ در تلاش است تا ازنو خود برنامه."

هفت سال NWSL مانند دیگر لیگ اقدام به تنظیم یک رزومه — تاریخ- قرار بود آن را به پا زدن کردن در ماه آوریل و در حال حاضر هدف قرار دادن ژوئن — اما با گذشت هر روز دقیق بازگشت به نظر می رسد کمتر و کمتر احتمال دارد.

در حال حاضر NWSL بازیکنان هنوز در حال پرداخت می شود و با داشتن قرارداد خود را مفتخر به آنها پناه در طول سال در بازار مسکن است که در حال ارائه شده برای اولین بار در این سال است. اما با این لیگ به طور قابل توجهی افزایش غرامت شروع این فصل پرداخت بازیکنان خوبی را به سال بدون انتظار می رود درآمد می تواند ایجاد یک وضعیت مخاطره آمیز.

به WNBA در ضمن قرار بود برای شروع در 15 مه بوده است و که تحت فشار قرار دادند به ناشناخته تاریخ. کالج پیش نویس انجام خواهد شد از راه دور و آنلاین جمعه بدون معمول طرفداران و یا هیاهو.

برخی از بازیکنان صرف offseason خارج از کشور مکمل درآمد خود را که باید کمک کند اگر این بیماری همه گیر به طور جدی اثرات WNBA را در نظر دارد. اما به دلیل COVID-19 تحت تاثیر سایر نقاط جهان زودتر از آمریکا و برخی از بازیکنان در حال حاضر احساس اثرات کار توقف.

Nneka Ogwumike سر از WNBA بازیکنان ارتباط و رو به جلو برای لس آنجلس جرقه می گوید: بسیاری از WNBA بازیکنان در شرایط مختلف دارد و بیشتر از پاسخ به سوالات در حال حاضر.

"هر کس در برخورد با مشکلات خود را," او گفت:. "آن حتی به یک نقطه در خارج از کشور که در آن بازیکنان منتظر آخرین لحظه برای سفر به اطمینان حاصل شود که آنها می پرداخت تا آنجا که قرارداد خود را اجازه می دهد و شما ممکن است بازیکنان وارد داوری به دریافت پول خود را. من نمی خواهم بگویم هر کسی بهتر است یا بدتر."

Nneka Ogwumike and other WNBA players have plenty of decisions to make amid the coronavirus pandemic. (Photo by Jevone Moore/Icon Sportswire via Getty Images)
Nneka Ogwumike و دیگر WNBA بازیکنان باید مقدار زیادی از تصمیم گیری را در میان coronavirus بیماری همه گیر. (عکس Jevone مور/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

ملی Pro Fastpitch softball لیگ و لغو بازی های برنامه ریزی شده برای ماه آوریل است. لیگ, کالج, پیش نویس نیز لغو شده است چرا که NCAA فصل بود کنار همه گیر ،

این NWHL که نیست انتظار به سر تا اکتبر است زمان بیشتری برای دیدن چگونه این بحران ایفا می کند. هاکی لیگ مجبور شد برای به تعویق انداختن آن قهرمانی Isobel جام حذفی که قرار بود برگزار شد مارس 13.

تمرکز در حال حاضر منتقل شده از پایان 2019-20 فصل به آماده شدن برای فصل پیش رو است.

"ما احساس خوبی در مورد فصل آینده. ما شش ماه به ادامه ساخت و تا به امروز ما در حال حاضر اعلام کرد قرارداد با 10 بازیکن برای فصل آینده" Rylan می گوید. "ما حدود ده تر است که ما در حال حاضر در حال بررسی است و امیدواریم به اعلام در هفته های آینده.

"بدیهی است که چالش وجود دارد هیچ یک از ما تا کنون پیش بینی و ما متوجه است که, اما ما در یک موقعیت برای ارائه فرصت های شغلی برای زنان به بازی حرفه ای موتورسواری و برای کارکنان پرداخت می شود به بخشی از این رشد ابتکار."

دراز مدت نگرانی های زنان ورزش

دیگر به تعویق کشیدن در حال بزرگتر تاثیر خواهد بود.

برای لیگ مانند MLB که میلیاردها دلار گره خورده است تا در پخش حقوق به سادگی گرفتن بازی در تلویزیون ممکن است مهم ترین نگرانی کسب و کار. همین دلیل است که لیگ تا به حال بنا به گزارش ها در نظر گرفته شده در مقابل هیچ طرفداران در یک محل واحد است.

اما برای لیگ مانند NWSL و NWHL بلیط فروش یک راننده کلیدی درآمد. هر دو لیگ را پخش معاملات با کشش و NWSL نیز مقابله با CBS اما چشم انداز از پخش یک فصل کامل بدون طرفداران ممکن است بسیار جذاب است.

پس از آن وجود دارد حمایت مالی است.

در فصل گذشته NWHL معرفی 50/50 درآمد-مدل های بین لیگ و بازیکنان که منجر به 26 درصد افزایش در حقوق بازیکن که قبلا اشباع در اطراف $15,000. Rylan گفت: لیگ مقابل دفتر اتحادیه بازیکنان در ادامه به همکاری در تامین امنیت مشارکت های جدید اما او اذعان می کند که حتی شش ماه از شروع فصل آن ممکن است سخت تر این سال است.

برای NWSL, بیرد هنوز هم با داشتن مکالمات او برنامه ریزی شده که با شرکای بالقوه هنگامی که او استخدام شد. اما در حال حاضر آن را در مورد پیدا کردن یک راه برای یک فصل در سال 2020 است. لیگ کوچکتر از MLS آن مرد همتای اما این باعث می شود آن را بیشتر سازگار در مواجهه با موانع غیر منتظره.

"ما یک استراتژی است که ما صاحبان آغوش گرفت و ما به توسعه یک استراتژی به سرعت چون ما بنابراین ما می تواند بسیار زیرک و بسیار پاسخگو" بیرد گفت. "مهم این است که واقعا قابل انعطاف تفکر است."

هیچ کس به نظر می رسد می خواهم به بحث در مورد آن را در این نقطه, اما امکان بافندگی: این احتمال وجود دارد که سال 2020 فصل هرگز اتفاق می افتد.

در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است antsy به آمریکایی ها دوباره به فضاهای عمومی infamously گفت: عید پاک یکشنبه خواهد بود به "زمان" برای کلیساها به دانشمندان و کارشناسان پزشکی شده اند محتاط تر. در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, مقامات گفت: "ما می تواند خوش شانس" به ورزش پشت شکرگزاری.

گسترش سریع COVID-19 stateside به نظر می رسد به کاهش باشد اما فقط به این دلیل بزرگ ردیف هایی از این کشور جدا شده اند که در خانه های خود. تصمیم به شل از جمله دستورالعمل های جدی است حرکت می کند به ویژه هنگامی که یک انفجار از موارد در برگامو, ایتالیا شده و ترسیم شده برای یک مسابقه فوتبال است که یک دکتر به نام "بمب بیولوژیک."

ورزشی ثانویه به ایمنی عمومی — همه Yahoo Sports صحبت می کرد به این داستان به توافق رسیدند. اما این به معنی کامل 2020 بدون ورزش نمی توان رد کرد.

چه اتفاقی می افتد در این سناریو ؟

"من صادقانه می توانم به شما بگویم" Ogwumike گفت. "این قطعا چیزی است که تشکیلات خودگردان فلسطینی و لیگ را به بحث در مورد. آن را قطعا در مردم رادارهای اما بدیهی است که این آخرین سناریو که ما امیدواریم که برای مقابله با است."

بلندی های المپیک

2020 المپیک قرار بود به خصوص لحظه ای بزرگ برای سافتبال. پس از سالها نشستن در حاشیه 2020 شد و سافتبال بازگشت به بازی های المپیک.

برخی از بازیکنان تا به حال بیرون آمدن از بازنشستگی به رقابت در ملی Pro Fastpitch (یا NPF) برتر لیگ زنان در ایالات متحده و درآمد کم به اواسط چهار چهره فقط برای آموزش به المپیک.

اما در حال حاضر بازی های المپیک در انتظار هستند تحت فشار قرار دادند به 2021. و حتی پس از آن یک نگرانی وجود دارد که آنها ممکن است هرگز صحنه در همه.

The postponement of the Tokyo Olympics was a big setback for softball. (Photo by Carl Court/Getty Images)
به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو بود که یک شکست بزرگ برای سافتبال. (عکس توسط کارل دادگاه/گتی ایماژ)

برای سافتبال است که در دفتر ثبت دعاوی حقوقی برای المپیک 2024 خواهد بود که یک گام بزرگ به عقب. یک فرصت بزرگ برای جذب طرفداران جدید خواهد ناپدید می شوند.

"شما می توانید شرط می بندم که در المپیک سال ورزش سافتبال را رول طولانی coattail برای همه به پرش بر روی" NPF کمیسر Cheri Kempf گفت. "به همین دلیل آن مهم است برای ما برای بازی در یک فصل در المپیک سال است. که آیا آنها برنده شدن طلا و نقره و یا برنز وجود دارد در حال رفتن به برخی از آمریکایی ها است که ایستادگی کردن و به رسمیت شناختن در سراسر جهان. در حال حاضر که در خود نگه دارد."

بازی های المپیک که برای کمک به راه اندازی یک جدید سافتبال بانوان لیگ به نام ورزشکاران نامحدود است که برای شروع در ماه اوت است. برنامه ای برای راه اندازی است که لیگ هنوز هم در حال حرکت رو به جلو Kempf گفت.

در فوتبال توکیو بازی قرار شد دوم از یکی-دو پانچ جام جهانی و بازی های المپیک در حال بازی در back-to-back سال است. این NWSL به نظر می رسید در موقعیت برای سرمایه گذاری به لطف ورود بیرد جدید کمیساریای که می داند که چگونه به ساخت علامت های تجاری و علامت می پردازد.

در حال حاضر معلوم نیست چه المپیک دست انداز خواهد بود اگر آن را در همه اتفاق می افتد. اما بیرد است انجام آنچه او را به انجام استخدام: ساخت یک لیگ که پایدار خواهد بود و به آینده.

"فوتبال زنان این فرصت باور نکردنی در ایالات متحده" بیرد گفت. "نه تنها شما باید در جام جهانی به آمریکا در 2026. دو سال شما باید بازی های المپیک آینده است. بازی تعویض است هنگامی که شما در کشور میزبان. آن زمان ثبت شده است و زمان دوباره آنچه در آن می کند برای جوانان تبدیل شدن به علاقه مند به فوتبال و شرکت های جدید در آینده برای انجام همکاری های جدید و میزان توجه رسانه ها فوتبال را دریافت کنید.

"ما تا به حال یک سال باور نکردنی به عنوان یک ورزش در سال 2019 با جام جهانی و آنچه که به نظر من بهترین فوتبال زنان لیگ با بهترین بازیکنان خود را به ما برای ساخت پل که رشد و سیر به مدت طولانی است."

اگر به بازی های المپیک را در ادامه 2021 آن می تواند به ارزش صبر کنید.

در گذشته ان بی سی اختصاص داده شده بیشتر از آن اعتبار برای گفتن داستان از ورزشکاران المپیک. در نور از مشکلات آنها را تحمل و از آنجا که این بیماری همه گیر است که آمار و ارقام به شدید تر از همتایان مرد خود وجود خواهد داشت مقدار زیادی از داستان برای گفتن.

این رویداد هنوز هم ارائه یک افزایش به ورزشی مانند بسکتبال و فوتبال و بیسبال دارای توپ نرم, فقط یک سال بعد. و این امر می تواند حتی قوی تر کرد.

"وجود دارد بسیار به از دست دادن هنوز در تلاش برای آن را در همان زمان که ما در واقع ممکن است به دست آوردن خیلی بیشتر با داشتن آن یک سال پس از همه این" Ogwumike گفت: "با فرض اینکه ما قادر خواهید بود به گرد هم می آیند به عنوان یک جامعه در المپیک به راستی نماد وحدت مردم در جهان پس از ما در برخورد با چیزی شبیه به این."

Caitlin موری نویسندگان به یاهو ورزشی و کتاب او در مورد ایالات متحده ملی زنان, تیم ملی, تیم: داستان در داخل از زنانی که تغییر فوتبالاست در حال حاضر. او در توییتر دنبال کنید @caitlinmurr.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب