چرا دیوید دوک مجاز است در توییتر پلینزی و iOS 14: بهترین Gizmodo داستان این هفته


Clockwise from top left: Gerald Herbert (AP), Andres Moreno-Estrada, Caitlin McGarry and Nintendo.

در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ بالا: جرالد هربرت (AP), Andres مورنو-Estrada, Caitlin McGarry و نینتندو.
گرافیک: مختلف

خب مردمی که من مطمئن هستم که همه شما آگاه هستند زندگی است کمی خشن در حال حاضر. اگر چه بسیاری از شما احتمالا برای انجام این کار در حال حاضر من قصد دارم برای به اشتراک گذاشتن آنچه که من انجام دهید برای مقابله با این خبر که جهان در حال سوختن است هر بار که از خواب بیدار شدم (یا حداقل که آنچه در آن احساس می کند مانند.) من از طریق Infinite و پس از آن من به یاد دارم که امید وجود دارد. و سگ فیلم ها. رقص و فیلم ها. و گربه فیلم ها. و فیلم شوخی. لیست در می رود.

تبلیغات

آنچه می خواهم بگویم این است که در طول این زمان, آن مهم است برای پیدا کردن چیزی کوچک است که باعث می شود شما خنده. کمی دوز Infinite طنز من کرک کردن در طول روز است. فعالیت هایی مانند این تفاوت را واقعا در من و من امیدوارم که آنها ایجاد اختلاف در مال شما.

به کسب و کار. حتی هر چند گاهی اوقات آن را مانند به نظر می رسد جهان در آتش است چیزهایی که به خاطر اتفاق می افتد! و در اینجا در Gizmodo, ما بهترین های ما به مرتب کردن بر اساس از طریق آن تمام و در حال حاضر شما با آنچه شما نیاز به دانستن.

تبلیغات

این هفته یکی از چیزهایی که Gizmodo zeroed در بر داشت دیوید دوک. چرا بر روی زمین است دوک سفید supremacist و سابق Klansmen مجاز به استفراغ ننگین چیز در توییتر ؟ با توجه به توییتر بخشی از دلیل بسیار ساده است, ما نمی دانیم که چگونه ما آن را کشف کردن خودمان است. توییتر می گوید دوک مجاز است بر روی پلت فرم از آنجا که او در حال حاضر رهبر Ku Klux Klan. واقعا….

نیز وجود دارد برخی از اخبار جالب در تاریخچه این هفته است. با توجه به شواهد ژنتیکی جدیدبومی آمریکایی جنوبی رسیده سلیمان در جنوب اقیانوس آرام در حدود 300 سال قبل از کریستف کلمب فرود در آمریکا. اوه تاریخچه هنوز هم وجود دارد بسیار ما در مورد شما نمی دانم.

در نهایت ما واقعا به لحاظ روانی امیدوار بشم به استفاده از iOS 14 توسعه دهنده بتا و پیدا کردن چه چیزی اپل تا به حال به طور معنی داری تغییر کرده است. اگر چه اپل در واقع به ما همان تجربه آی فون در سال این زمان متفاوت است. iOS 14 را عمیقا تغییر راه شما استفاده از تلفن خود را.

خواندن تمام این وبلاگ ها و بیشتر زیر!

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>