'به صورت تمام بشریت' فصل 2 تیزر معرفی شاتل فضایی

اپل اپل متعهد به فصل دوم برای همه مردم حتی قبل از اولین نمایش آن را در نهایت روشن است که چگون

توسط DOSTEMANSALAM در 6 مرداد 1399
The Space Shuttle in 'For All Mankind' season 2
اپل

اپل متعهد به فصل دوم برای همه مردم حتی قبل از اولین نمایش آن را در نهایت روشن است که چگونه این غول تکنولوژی را دنبال خواهد کرد تا آن را جایگزین تاریخچه پروازهای فضایی. این شرکت برای اولین بار یک تیزر تریلر (از طریق Space.com) است که ران مور تلویزیون اپل+ سری جهش به سال 1980 زمانی که شاتل فضایی بود که ناسا ستاره درخشان. تنش با اتحاد جماهیر شوروی نیست, بهبود, هر چند — کلیپ نشان می دهد که نظامی از فضا می تواند به اثبات مرکزی مشکل است.

هنوز هم وجود دارد هیچ اولین تاریخ جدید اجرا اگر چه یک تیزر به شما نشان می دهد نمی توان انتظار بیش از حد طولانی به شنیدن بیشتر است.

تاپیک های زیادی در این سری است. آن را یکی از نکات برجسته از ابتدا باریک تلویزیون اپل+ صف و فروشگاه نیست که رشد زیادی را در این چند ماه از این سرویس را ماه نوامبر راه اندازی. اپل نیاز به اثبات است که آن را به ارزش چسبیده با تلویزیون+ برای مدت طولانی و این بدان معناست که تولید follow-up فصل است که حداقل به عنوان جذاب به عنوان پیشینیان خود.

در این مقاله: Apple, Apple TV Plus برای همه انسان ها, تیزر, جریان, اینترنت, خدمات, فضا, پروازهای فضایی, شاتل فضایی, sdcc2020, ویدیو, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن