آنچه که بیش از حد فرار?

نبرد رویال دسته است که به سرعت تبدیل شدن به اشباع با بازی های بزرگ اما منصرف نشده یوبی سافت از پیوستن به نزاع. بیش از حد فرار آخرین در نوع و حتی اگر آن را هنوز هم بتا نشان می دهد که بسیاری از بالقوه است. در اینجا همه چیز ما در مورد یوبی سافت به تازگی منتشر شده battle royale بازی بیش از حد فرار.

مطالعه بیشتر

اصول اولیه بیش از حد فرار

مجموعه ای بر روی زمین در سال 2054, Hyper فرار یک جهان پر از افسانه هاو روایات قومی است که گدایی کشف شود. داستانی, شرکت, B-Link است که در قلب این روایت و آنها را به ایجاد یک قطعه جدید از فن آوری است که اجازه می دهد تا مردم را به پرش به یک دنیای مجازی شناخته شده به عنوان بیش از حد فرار. همه شخصیت های قابل پخش منحصر به فرد دلیلی برای بودن وجود دارد و آن را به بازیکنان به آرامی کشف کردن چه چیزی است.

بیش از حد فرار توسعه یافته و منتشر شده توسط یوبی سافت. در واقع این تیم در پشت بیش از حد فرار است همان تیمی که مشغول به کار در Rainbow Six Siege. که به تنهایی به اندازه کافی برای جلب کمی منصفانه علاقه به محاصره همچنان از محبوب ترین بازی رقابتی بورس در بازار است. این بازی است که در حال حاضر تنها در دسترس بر روی کامپیوتر (در فرم بتا) اما خواهد بود که برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس یکی از مدتی این تابستان.

بازی راه اندازی خواهد شد به عنوان free-to-play عنوان را شامل crossplay و پروفایل ها را می توان یکپارچه انتقال از یک کنسول به بعد. این به این معنی شما می توانید بازی چند بازی خود را در پلی استیشن 4 در صبح و سپس ورود به همان مشخصات لپ تاپ خود را بعد از آن در روز. این بازی خواهد بود برای کسب درآمد با استفاده از یک نبرد عبور سیستم و انواع لوازم آرایشی و بهداشتی microtransactions.

بیش از حد فرار گیم پلی

در حال حاضر بیش از حد فرار ارائه می دهد 12 شخصیت های قابل پخش, 11 سلاح دو حالت های بازی و یک نقشه. دو حالت های بازی (تاج و تخت راش) در هر دو نبرد royales — یک متشکل از 33 تیم از سه بازیکن در حالی که دیگر برای بازیکنان. همچنین تنوع در جوخه های در حال حاضر در دسترس است که تغییرات در دسترس بودن آیتم های خاص.

Neo Arcadia تنها قابل پخش, نقشه می توانید نگه دارید تا به 100 کاراکتر در هر مسابقه و شامل طیف گسترده ای از مکان های. این ارائه می دهد مقدار زیادی از فضاهای داخلی برای تنش shootouts آسمان خراش های قوی برای راستی و باز حیاط برای کسانی که به دنبال انجام یک بیت از تیراندازی.

فراتر از سلاح های بازیکنان نیز خواهد شد نیاز به استفاده از ارسال ها به منظور پیروزی در دور بیش از حد فرار. هک اساسا مهارت های منحصر به فرد و یا توانایی های است که می تواند تغییر جریان مبارزه با. نه هک در حال حاضر در دسترس با بیشتر برنامه ریزی شده برای انتشار در آینده است. برخی از این هک اعطای بازیکنان توانایی به درمان نزدیک متحدان دوربری به یک محل جدید و یا پینگ محل دشمنان خود را در نزدیکی.

ویژگی های منحصر به فرد

یکی از کارهای جالب در مورد بیش از حد فرار است که بازیکنان که در حال حذف هستند و هنوز هم قادر به کمک به هم تیمی های خود را. به جای تبدیل شدن به یک تماشاگر و یا در حال ارسال به یک گولاگ, بازیکنان هستند که زدم تبدیل به یک اکو. در این صورت آنها هنوز هم می تواند مشاهده میدان جنگ و رله اطلاعات به تیم خود است. آنها نمی توانند نگاهی به بخشی در مبارزه با, اما آنها می تواند چشم در آسمان خود را برای زنده ماندن خدمه.

حذف بازیکنان همچنین می توانید بازگشت به عمل اگر تیم خود را از بین می برد دشمن تیم ملی. این نیروی respawn نقطه به نقطه نشان می دهد تا بر روی نقشه که از آن مرده بازیکن می تواند زنده کرد.

معمولی نبرد رویال حلقه نیز از دست رفته بیش از حد فرار. به جای کل بخش را تبدیل به خاکستری به عنوان بازی پیشرفت. این اتفاق در نیمه الگوی تصادفی معنی بسته بخش نیست به طور مساوی توزیع شده در سراسر نقشه و آن را نشانی از یک کار بزرگ از ایجاد انسداد نقاط است که می تواند منجر به وحشی درگیری.

نیز وجود دارد یک پیچ و تاب و جدید است که طول می کشد محل در پایان هر دور به نام مرحله نهایی مسابقات. در این مرحله از بازی تاج تخم ریزی خواهد شد در یک محل در داخل نهایی آرنا. بازیکنان می توانند از بین بردن تمام دشمنان دیگر را به نفع خود دور و یا آنها می تواند مانع تاج و سعی کنید برای زنده ماندن تا 45 ثانیه است.

با تشکر به یک مکانیک شناخته شده به عنوان ترکیب, Hyper فرار می دهد بازیکن یک دلیل خوب برای نگه داشتن جستجو نقشه قبل از مرحله نهایی مسابقات مرحله آغاز می شود. این مکانیک اجازه می دهد تا بازیکن را به طور مستمر ارتقاء سلاح های خود را به عنوان آنها تلو تلو خوردن بر نسخه های دیگر آن است. به جای اضافه کردن اجزای فردی به سلاح های خود را مانند Apex افسانهو یا به سادگی به امید پیدا کردن یک نسخه قوی تر از آن مانند Fortnite, Hyper فرار پاداش بازیکنان برای هر سطح از سلاح های آنها در سراسر آمده است. این را نگه می دارد مسابقات پر جنب و جوش به عنوان جوخه انگیزه برای نگه داشتن در حال حرکت در سراسر جهان به عنوان آنها تدریجی سطح سلاح های خود را.

برنامه های آینده

به عنوان یک نسخه بتا این بازی دارای یک مقدار زیادی از محتوای جدید است که خواهد شد به بیش از حد فرار در ماه های آینده. هک جدید سلاح و حالت های بازی در حال تمام امکانات. این بازی دارای برجسته برجسته در حرکت یا کشش ناگهانی, بنابراین ما باید به تصور برخی از منحصر به فرد ادغام خواهد شد و این اتفاق در آینده. در حال حاضر بینندگان می توانند رأی با استفاده از یک سیستم شناخته شده به عنوان Crowncast اجازه می دهد آنها را به تاثیر حوادث که اتفاق می افتد در این بازی در آنها مشاهده.

این می تواند به عنوان جزئی به عنوان به بازیکنان اضافی, سلامت, و یا به عنوان شدید به عنوان pinging همه بازیکن و مکان است. این یک راه سرگرم کننده برای محو streamer/viewer مرزی و ما هیجان زده به تماشای آن توسعه بیش از چند ماه آینده.

ما هم کنجکاو برای دیدن چگونه Ubisoft fleshes کردن روایت از Hyper فرار. به عنوان آن می ایستد بسیاری از سوالات مطرح شده توسط دنیای مجازی ایجاد شده توسط B-Link و آن را جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه این ها پاسخ داده به روز رسانی جدید در حال نورد از.

چگونه به بازی بیش از حد فرار

در حال حاضر یوبی سافت نبرد رویال محدود به Uplay Launcher. علاقه مند پارسه نیاز به ایجاد یک حساب Uplay مشتری به دانلود و نصب بازی. به عنوان خواهد شد در نهایت آزادی در فروشگاه پلی استیشن و ایکس باکس, بازار, اما ما هنوز برای دریافت کلمه در یک تاریخ راه اندازی رسمی.

نیز وجود دارد هیچ کلمه ای در 5 پلی استیشن یا ایکس باکس سری X نسخه اما ما شوکه می شود اگر این بازی را ندارد next-gen جهش. یوبی سافت است دیگر, محبوب ترین ها, تیرانداز, Rainbow Six Siegeاست تایید برای آینده کنسول و این منطقی به نظر می رسد این شرکت خواهد همین کار را برای بیش از حد فرار.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im